پیوندهای مفید در طراحی سایت اصفهان و 10* نکته مفید

نویسندهعلیرضا براتی
عبارت کلیدیسئو سایت در اصفهان
دپارتمانتحریریه اوج شید
مدت زمان مورد نیاز برای مطالعه۱۰ دقیقه
تعداد کلمات۱۰۴۵

پیوندهای مفید در طراحی سایت

در این مقاله موضوع پیوندهای مفید در طراحی سایت که یکی از مهمترین عوامل در بهینه سازی سایته میپردازیم.

پیوندهای مفید در طراحی سایت یکی از بخش هایی است که با قرار دادن آن، میشه به مزایای زیادی دست پیدا کرد. یکی از مزیت های استفاده از پیوندهای مفید در طراحی سایت در اصفهان امکان تبادل لینک با وب سایت های دارای رتبه گوگل خوب و بهینه سازی سئو سایت در اصفهان از این طریقه

پس با ما همراه باشید….

شکل ۱ : کپشن تصویر اینجا وارد شود

پیوندهای مفید در طراحی سایت

تبادل لینک یکی از بهترین راه های بهبود رتبه گوگل وب سایته، به همین دلیل نباید از اهمیت آن غافل شد. متاسفانه وب سایت ها برای قرار دادن لینک شما در مطالب خود مقاومت زیادی می‌کنند، اما با استفاده از پیوندهای مفید در طراحی سایت اصفهان میشه آن‌ها را ساد‌ه‌تر به تبادل لینک مجاب کرد. کافیه با راضی کردن یک وب سایت دارای رنک گوگل خوب، لینکی از وب سایت خود را درون صفحه‌ای از آن قرار داده و به این ترتیب از مزیت های رتبه بالای آن بهره‌مند بشید. اما این تنها مزیت استفاده از این قابلیت نیست.

لینک ها، دروازه ورود به صفحه های وب هستند، صفحه هایی که چند صد میلیارد از آن‌ها درون اینترنت وجود داره.به همین دلیل تنها با استفاده از لینک ها میشه به مطالب مفید و مورد نظرمان دست پیدا کنیم. کافیه با قرار دادن پیوندهای مفید در طراحی وب سایت در اصفهان، مفیدترین آدرس های اینترنتی که می‌دونید توجه کاربران وب سایتتان به آن جلب میشه را درون صفحه اول وب سایت خود قرار بدید.

به این روش، کاربران برای دست پیدا کردن به صفحه های وب مورد نظرشان به شعبه مجازی شما آمده و به این ترتیب بازدید زیادی فقط به خاطر بهره بردن از پیوندهای مفید در طراحی سایت کسب می کنید. بسته به این که در این قسمت لینک چه وب سایت هایی با چه امتیازهایی در گوگل را قرار داده‌اید، قادرید باز هم در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و بهبود سئو، تاثیر به سزایی داشته باشید.

کافیه در زمان طراحی، برای پیوندهای مفید در طراحی سایت قسمتی مشخص در نظر بگیرید. این قسمت بسته به سلیقه شما، میشه در اولین قسمت های وب سایت یا در قسمت های انتهایی آن باشه، هر چند بیشتر مدیران، آن‌ها را در انتها قرار می‌دند. به این بهانه، کاربران مجبورند به منظور دست پیدا کردن به لینک های مفید معرفی شده توسط شما، سرتاسر وب سایتتون را اسکرول کرده و به این ترتیب همه محتواهای آن را مشاهده کنند. برای اون دسته از وب سایت هایی که از طریق تبلیغات کلیکی اقدام به درآمدزایی می‌کنند، این روش بسیار مفید و سودآوره.

چک کردن لینک ها و پیدا کردن لینک های خراب

همیشه قبل از بارگذاری سایت روی سرور از سلامت لینک های موجود در سایت مطمئن بشید. با استفاده از Dreamweaver  شما می تونید با راست کلیک روی هر فایلی، در صفحه فایل های طراحی سایت با کلیک بر روی Check links، لینک های موجود را چک کنید. اگر این امکان را ندارید می تونید سایت را بارگذاری کرده سپس لینک های مختلف را با استفاده از Net Mechanic چک کرده و از سلامت آن مطمئن بشید.

تیم حرفه ای اوج شید با ارائه خدمات طراحی وبسایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می تونید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام کنید.

10 نکتهء مفید برای طراحی وب سایت های جدید

انتخاب راه مناسب برای ایجاد پیوندهای داخلی و خارجی در وب سایت شما برای دستیابی به نتیجهء مناسب در بازار رقابتی امروز، بسیار پر اهمیته. همچنین استفاده از آژانسهای بهینه سازی، کمک بزرگی به رتبهء وب سایت شما و تمامی مواردی که باعث بالارفتن میزان بازدید از صفحات در موتور جستجو میشه، میکنه.

همانگونه که متخصصین سئو در اصفهان لزوماً به این نکته اشاره میکنند؛ باید در نظر بگیرید این کار پروسه ایه برای انجام تغییرات که به مرور زمان انجام میدید. شما به عنوان یک وب سایت جدید، به استراتژی جهت بالارفتن از نردبان رتبه بندی در اینترنت و قرارگرفتن در جایگاه مناسب در اسرع وقت نیاز دارید.

درادامه برای شما ده نمونه از مواردی که به شما در بهینه سازی سایتتون کمک می کنه و نکات مفید در طراحی سایت های جدیده را مطرح می کنیم:

طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت اصفهان
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت اصفهان

1- در مورد این که چه لینکی به شما پیوند میشه خوب فکر کنید

در حال حاضر شما ارزش اعتبار و خوشنامی محصولات و ارائهء خدمات در بازار را به خوبی می دونید. اگر وب سایت هایی که دارای تولید کالاهای مرغوب بود و به راحتی برای کاربران و موتورهای جستجو قابل مشاهده بودند، به وب سایت خود پیوند دهید. انعکاس خوب این عمل را در وب سایت خود ببینید. به تعداد لینک هایی که دامنه های متفاوتی همچون: .com-.co.uk و یا هرگونه دامنه دیگری اند، به دقت توجه کنید. به راههایی که باعث تشویق دیگران به انجام این کار به همین ترتیب می شه نیز به دقت فکر کنید.

2- در مورد اینکه شما به چه لینکی پیوند میشید خوب دقت کنید

همانند قوانین مورد قبلی، پیوند سایت هایی باکیفیت خوب به وب سایت شما انعکاس مناسبی میده. با نوآوری و توسعهء صفحات وب خود و ایجاد مطالب مرتبط، سایت خود را به روز کرده و به لینک های به روز شده اجازه بدید. سعی کنید به منظور توسعهء وب سایت خود با مجموعه ای ازلینک های متعادل، لینک بشید.

3- از پیوند با لینکهای خراب خودداری کنید

به عنوان بخشی از نگهداری مداوم از وب سایت، جهت بهینه سازی سایت باید آگاه باشید، استفاده از هرگونه لینکی که مدتها مورد استفاده قرار نگرفته، اجتناب نموده و اونرا از صفحهء وب خود حذف کنید.

4- در مورد ارتباطات خود خوب فکر کنید

پیوند با لینک هایی که دقیقاً ارتباط مستقیم و واضحی با مطالب وب سایت شما دارند، بسیار مهمه. موتورهای جستجو نیز مانند کاربران به این موضوع توجه خاصی دارند. در واقع وجود هرگونه پیوند بی ربط و نامرتبط در صفحهء شما بسیار مضره.

شکل ۱ : کپشن تصویر اینجا وارد شود

5- لینکهای داخلی

دربارهء لینکهای داخلی و میزان کاربر پسند بودن صفحات وب خود خوب فکر کنید. از لینک های داخلی و مشاورهء کارشناسان بهینه سازی وب، برای یافتن راههایی برای داشتن لینک های داخلی که برای رتبه بندی وب شما مفیدند، بهره مند بشید.

6- نقشه ها

در مورد بازگشت به صفحهء اصلی و نقشهء سایت نیز به خوبی فکر کنید. در حد امکان استفاده از سایت و حرکت در صفحات آن را آسان کنید. با این روش کاربران برای استفاده از وب شما تشویق شده و هنگامی که موتورهای جستجو لینک ها را اسکن می کنند، برای وب سایت شما سودمنده. نقشهء سایت راه درستی برای معرفی لینکهای داخلی و استفادهء آسان از وب سایت و ایجاد دید کلی برای حرکت آسانتر در وب سایته.

7- ساخت لینک

برای کاربرد صحیح و مطابق با شرایط، جهت ساخت لینک به دقت فکر کنید. برای ساخت لینک از متنهای Anchor و دقیقاً هماهنگ آن استفاده کنید. هر چند به یاد داشته باشید، استفاده بیش از حد کلمات کلیدی به همان بدی کمبود اونه.

با استفاده از شرایطی که میخواید در رتبه بندی قرار بگیرید و خلاصه ای از موضوعات مطرح شده و استفاده از اونها در حد تعادل؛ رتبهء وب شما توسط موتورهای جستجو تقویت میشه. از حواس خود استفاده کرده و حد تعادل ایجاد کنید. اگر احساس می کنید کلمات و عبارات در لینک های داخلی شما تکرار شده، پس احتمالاً همین طوره.

8- از مخفی کاری اجتناب نمایید

موتورهای جستجو به طور فزاینده ای متخصص در امر تشخیص «سیاه کاری» و یا تکنیکهای نابجا و بیهودهء سئو اصفهان است. در حالی که این موارد ممکنه باعث جذب بازدیدکننده و وسوسهء اونها به بازدید از وب سایت شما و محبوبیت صفحات وب شما در شبکه بشه. توجه داشته باشید که استفاده از این تکنیکها و تحقق این امر، می تونه برای شما و وب سایت تون ایجاد مشکل کنه.
رویکرد کاربران و موتورهای جستجو با مخفی کاری وب سایت ها، هر دو به طور یکسانه. برای هر دوی اینها قابل تحمل نبوده و این مورد را تحمل نمی کنند. برای دوری از مشکلات از خط قرمز ها عبور نکنید.

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

9- به جایگاه لینک رقبای خود توجه کنید

این کار کاملاً ‌قانونیه و برای شما سودمنده و حداقل سطح جایگاه لینک ها و میدان فعالیتهای اونها را پیدا میکنید. به یاهو برید و لینک www.competitorsite.com باز کنید. برای بازدید از فعالیتهای لینک های رقبای خود، از ابزارهای مفید این سایت استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که آگاهی، قدرت می آفریند.

10- استراتژی

یک استراتژی قوی برای لینک دهی و پیوند به درون وب سایت خود داشته باشید. قبل از ایجاد پیوند، خوب بررسی کنید و از هر راه کار هوشمندانه ای که در اختیار دارید استفاده کنید. از توصیه های وب سایت های مشاور سئو اصفهان و متخصصین اونها که بسار مفیدند، استفاده کنید.

برای نتیجه گیری؛ امیدوارم برخی از ملاحظات مهم در مورد ساخت لینک که برای شما مهم بوده، در این لیست وجود داشته باشه. بعضی از موارد در وب سایت شما احتیاج به یک تغییر بسیار کوچک داشته و در موارد دیگر مانند محاسبات، تغییرات عمده نیازمنده. برای ایجاد این تحولات نیاز به بررسی مداومه.

به خاطر داشته باشید اگر زمان کافی برای این کار ندارید، متخصصین بهینه سازی موتورهای جستجو، برای سئو و بهبود رتبهء شما در دسترسه کافیست برای طراحی سایت خود به تیم اوج شید که متخصصان خود در حوضه های طراحی سایت در اصفهان و سئو سایت در اصفهان بسپارید.

دستاورد خواندن این مقاله

_
 • چک کردن لینک ها و پیدا کردن لینک های خراب
 • نکتاتی مفید برای طراحی وب سایت های جدید
 • در مورد این که چه لینکی به شما پیوند میشه خوب فکر کنید
 • در مورد اینکه شما به چه لینکی پیوند میشید خوب دقت کنید
 • از پیوند با لینکهای خراب خودداری کنید
 • در مورد ارتباطات خود خوب فکر کنید
 • لینکهای داخلی
 • نقشه ها
 • ساخت لینک
 • از مخفی کاری اجتناب نمایید
 • به جایگاه لینک رقبای خود توجه کنید
 • استراتژی

مهارت کسب شده

_
93%

برندینگ

88%

طراحی سایت و سئو

96%

مدیریت

91%

تولید محتوا

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

۳-
سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

۲-
سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

دوره جامع آموزش سئو و بهینه سازی سایت
VIDEO

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
image
ساعات کاری
مجموعه
اصفهان خیابان هشت بهشت خیابان گلزار مجتمع عبادی
image
دفتر مرکزی
اصفهان
 • بالا بردن رتبه سایت در گوگل، رازهای سئو
 • برای کسب رتبه اول گوگل تنها با او دوست باشید!
 • راهکارهای افزایش رتبه ی سایت در گوگل
 • ارتقا رتبه سایت در گوگل | افزایش رتبه در گوگل تضمینی
الان سئوشید!
 

طراحی سایت اصفهانسئو سایت اصفهانطراحی سایت در اصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *