درباره ما

درباره شرکت ما

ما تیمی از افراد متخصص با ایده های خلاقیت هستیم

اوج شید متشکل از پرسنلی جوان، خلاق و متخصص در حوزه هایی مانند طراحی سایت، سئو بهینه سازی وب سایت، تولید محتوا، طراحی لوگو و کارت ویزیت است.
اوج شید فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و پروژه های بسیار زیادی را در زمینه های مختلف به پایان رسانیده است. سرعت، دقت، کیفیت، تعهد و خلاقیت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و کسب رضایت مشتری هدف اصلی و ارزشمند ماست.
مجموعه اوج شید آماده ارائه راه کارها و مشاوره در حوزه های مختلف کسب و کار آنلاین شماست. باعث افتخار ما خواهد بود که بتوانیم مجری و مشاور شما در زمینه های بازاریابی اینترنتی باشیم.
مجموعه اوج شید همچنین خود را متعهد پشتیبانی مستمر از مشتریان عزیز خود می داند و امیدواریم با دانش و تخصص این گروه و همکاری مشتریان، در پیشرفت تجارت شما عزیزان سهیم باشیم
طبق آمارهای جهانی ۹۰ درصد از مردم جهان برای رفع نیازهای خود به سمت موتورهای جستجو میروند، حال شما در هر کسب و کاری باشید داشتن یک سایت در این بازار گرم اینترنتی میتواند باعث رشد تجارت شما شود.
ما میتوانیم شما را در این بازار رقابتی با مشاوره ی دقیق و آنالیز در زمینه کاریتان راهنمایی کنیم و راه کارها و ایده های راه گشا و مطمئنی بدهیم تا باعث رشد چندبرابری شما در کسب و کارتان شود.
امیدواریم بتونیم با کمک خدا در انجام وظایفمون موفق و در خدمت شما باشیم و به شما کمک کنیم تا اوج شید و در اوج بمونید.
به امید خدا
حسین رفیع زاده هستم
استراتژیست توسعه فردی و شغلی

16+سال تجربه
30+کارشناس مجرب
520+مشتری
به نام خدایی که در این نزدیکی است

دبیرستان رو در رشته ریاضی فیزیک به اتمام رساندم. پس از دوران دبيرستان در دانشگاه در رشته مهندسی مکانیک مقطع لیسانس مشغول به تحصيل و نهایتا فارغ‌التحصیل شدم. برای شروع دوره‌ی فوق لیسانس راهی یزد شدم. از اونجایی که به رشته‌ی برق علاقه‌مند بودم و خلأ اون رو در میان اطلاعات علمی خودم احساس می‌کردم، رشته‌ی مهندسی مکاترونیک رو برای ادامه تحصیل انتخاب کردم. در حین تحصیل به تدریس در دانشگاه صنعتی فولاد مشغول شدم. سرانجام دوره‌ی فوق لیسانس رو با معدل ۱۹٫۰۰ و به‌عنوان دانشجوی ممتاز دانشگاه پشت سر گذاشتم. در همین حین ازدواج کردم. حاصل لطف پروردگار و تلاش بی‌وقفه بنده در دوره‌ی فوق لیسانس، اختراع شابلون جراحی ستون فقرات و دیدار با وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جناب آقای دکتر هاشمی در دی‌ماه ۱۳۹۳ بود که در نهایت مورد تشویق و حمایت اون مقام محترم و اداره کل تجهیزات پزشکی کشور قرار گرفت.

از جوانی تا میانسالی

پس از اون در رشته‌ی مهندسی پزشکی مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران پذیرفته شدم. در حال حاضر مشغول به تدریس دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد در دروس مکاترونیک، ریاضیات مهندسی، طراحی و ساخت، هوش مصنوعی، کنترل فازی، ماشین بینایی، پردازش تصویر و … هستم.

فعاليت‌های تحقيقاتی فشرده‌ای در زمينه‌های مهندسی پزشکی، مکانیک، مکاترونيک، هوش مصنوعی و سیستم‌های خبره، شبکه‌های عصبی و سيستم‌های فازی از سال ۱۳۹۱ تا الان به انجام رسوندم. در حال حاضر نیز عضو انجمن علمی مهندسی پزشکی، مکاترونیک، مکانیک، کامپیوتر، ماشین بینایی و پردازش تصویر و در حال تدریس در دانشگاه می‌باشم.

همیشه هدف داشتم و با هدف زندگی کردم. اطلاعاتی هم در زمینه هدف گذاری و رشد فردی داشتم. اما اطلاعات من پراکنده بود و باعث ایجاد یه خروجی مطلوب نمی شد. تا اینکه با جناب آقای جدیدیان استاد بزرگ توسعه فردی و توسط ایشون با جناب مهندس سیاح مشاور توسعه شغلی آشنا شدم و در دوره توسعه طلایی ایشون شرکت کردم. مطالب بسیار آموزنده ایشون باعث شد که ابتدا دلایل عدم موفقیت در کسب و کار خودم رو متوجه بشم. و با این جمله آشنا شدم که:

آیا قسمت و سرنوشت از قبل تعیین شده یا دست ماست ؟؟؟

آیا قسمت و سرنوشت از قبل تعیین شده یا دست ماست ؟؟؟

متوجه شدم که میشه با شناخت علایق و کسب مهارت‌ها، سکان تغییر و تحول زندگی و شغل خودم رو تو دستم بگیرم و هدایت کنم. بعد از اینکه از دام خود کم بینی خارج شدم و نگرانی در مورد آینده و زندگی در گذشته رو کنار گذاشتم، تصمیم گرفتم که تغییر کنم. دیگه هیچ وقت با آدم های منفی باف نشست و برخاست نکردمگله و شکایت و نا سپاسی نکردم و متوجه شدم که من لیاقت یه زندگیه بسیار عالی رو دارم، زندگی‌ای سرشار از بهترین‌ها. حق مسلم من، داشتن یه شغل یا انجام یه کاره ارزشمنده و رسیدن به موفقیت‌های فوق‌العاده.

چیکار کردم؟

روی مباحث شناخت خود کار کردم. نقاط قوت و نقاط ضعف خودم رو و همچنین داشته ها و نداشته های خودم رو (فرصت ها و تهدیدها) شناختم. آزمون چرخ زندگی رو انجام دادم و به زندگیم نمره دادم و بعد از اون آزمون‌های ۴ گانه تیپ شخصیتی رو انجام دادم تا نقاط ضعف و قوت و فرصت ها و تهدید ها رو راحت تر استخراج کنم.

ارزش ها و عقاید مطلوب خودم رو تصریح کردم. یه چشم انداز تدوین کردم که به زندگیم معنی داد و آینده روشنی رو برام رقم زد. چشم انداز من منطبق بر ارزش هام بود و طوری تدوین شد که همه ارزش هام رو پوشش داد. چشم انداز به من کمک کرد بتونم اهدافم رو بهتر طبقه بندی کنم. چشم اندازم رو به اهداف تبدیل کردم و با برنامه ریزی و اقدام موفق شدم.

و اکنون ...

بعد از انجام این کارها متوجه شدم که من حاضرم ساعت‌ها، روزها، ماه‌ها، سال‌ها و یک عمر رایگان صحبت کنم و بدون چشم‌داشت، با علاقه، بدون خستگی و بدون کسب هیچ‌گونه درآمد، به دیگران انگیزه بدهم و دیگران را متقاعد کنم. متوجه شدم که میتونم یه مشاور مدیریتی، مربی فروش، مدیر فروش و مربی رشد، یه استاد دانشگاه و یه مدیر ارتباطات و نویسنده عالی باشم.

علاوه بر اینکه در طی سال‌های گذشته، در شرکت مهندسی پزشکی طب تجهیز جی، شرکت مهندسی مکاترونیک کنترل صنعت سپنتا و آموزشگاه فنی و حرفه‌ای کیان ربات پارسیما تجاربی کسب کرده بودم، باز هم به دنبال کسب دانش و مهارت در مشاغل گروه ارتباطات، آموزش و تجارت رفتم. در دوره‌های آموزشی شرکت کردم و ساعت‌های بسیار زیادی رو در این زمینه کار کردم. کتاب‌های متعددی در این زمینه مطالعه کردم. 3 عنوان کتاب نوشتم، ۱۴ عنوان مقاله به چاپ رسوندم و ۴۱ طرح پژوهشی انجام دادم. مهارت‌های زیادی کسب کردم که در راستای ارزش هام هست و چشم اندازهام رو پوشش میده.

جناب آقای امیر حسین جدیدیان رو در کنارم دارم. با کمک ایشون و یه تیم قوی، همچنین با برنامه ریزی و اقدام موفق شدیم که به اهدافمون دست پیدا کنیم و اوج شید رو تأسیس کنیم. الان هم در خدمت شما مخاطبین عزیز هستیم تا کمک کنیم که خودتون رو توسعه و کسب و کارتون رو رونق بدین.

اوج شید متشکل از پرسنلی جوان، خلاق و متخصص در حوزه هایی مانند طراحی سایت، سئو بهینه سازی وب سایت، تولید محتوا، طراحی لوگو و کارت ویزیت است.

اوج شید فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و پروژه های بسیار زیادی را در زمینه های مختلف به پایان رسانیده است. سرعت، دقت، کیفیت، تعهد و خلاقیت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و کسب رضایت مشتری هدف اصلی و ارزشمند ماست.

مجموعه اوج شید آماده ارائه راه کارها و مشاوره در حوزه های مختلف کسب و کار آنلاین شماست. باعث افتخار ما خواهد بود که بتوانیم مجری و مشاور شما در زمینه های بازاریابی اینترنتی باشیم.

مجموعه اوج شید همچنین خود را متعهد پشتیبانی مستمر از مشتریان عزیز خود می داند و امیدواریم با دانش و تخصص این گروه و همکاری مشتریان، در پیشرفت تجارت شما عزیزان سهیم باشیم

طبق آمارهای جهانی ۹۰ درصد از مردم جهان برای رفع نیازهای خود به سمت موتورهای جستجو میروند، حال شما در هر کسب و کاری باشید داشتن یک سایت در این بازار گرم اینترنتی میتواند باعث رشد تجارت شما شود.

ما میتوانیم شما را در این بازار رقابتی با مشاوره ی دقیق و آنالیز در زمینه کاریتان راهنمایی کنیم و راه کارها و ایده های راه گشا و مطمئنی بدهیم تا باعث رشد چندبرابری شما در کسب و کارتان شود.

امیدواریم بتونیم با کمک خدا در خدمت به ملت شریف ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی در انجام وظایفمون موفق باشیم و به شما کمک کنیم تا اوج شید و در اوج بمونید.

به امید خدا

حسین رفیع زاده هستم

استراتژیست توسعه فردی و شغلی

ما که هستیم؟

ببینید چگونه این کار را می کنیم!

ایده های خلاقانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و چاپگرها و متون با استفاده از طراحان گرافیک است.
طراحی سایت

گفتگوها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و چاپگرها و متون با استفاده از طراحان گرافیک است.

آن را میسر کن!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و چاپگرها و متون با استفاده از طراحان گرافیک است.

پروژه خود را با 30٪ تخفیف از امروز شروع کنید!

ما در مورد پروژه های جدید پیشنهاد زمان محدود داریم …

نظرات مشتریان

مشتریان راضی ما

ویژگی توصیفات به شما امکان می دهد تا کوودوها را از مشتری و مشتری جمع آوری کرده و در سایت خود به روش های مختلفی برای افزودن اعتبار و احساس حرفه ای به نمایش بگذارید.

“خدمات عالی در زمینه مشتری ، شرکت بازاریابی رسانه های اجتماعی در زمینه تجارت بسیار حرفه ای و جدی است. من درآمد کسب و کار خود را افزایش داده ام.”

سارا لی
معلم

“من از دو شغل خودم برای قالب Xtra استفاده کرده ام. آنها به من کمک کرده اند که درآمد شش شش چهره از رسانه های اجتماعی را به دست بیاورم. آنها را به همه صاحبان توصیه می کنم.”

جک ریچر
دانشجو

“دو نوع وجود دارد که به شما خواهند گفت که شما نمی توانید در این دنیا تغییری ایجاد کنید: کسانی که می ترسند امتحان کنند و آنهایی که می ترسند از تو پیروی کنند ، موفق خواهند شد.”

یانگ من
مهندس