طراحی سایت تخصصی اصفهان| 4 تکنیک طراحی سایت

نمونه فهرست مطالب هدینگ ۱
نمونه فهرست مطالب هدینگ ۱
نمونه فهرست مطالب هدینگ ۱
نمونه فهرست مطالب هدینگ ۱
نمونه فهرست مطالب هدینگ ۱
نمایش بیشترنمایش کمتر
نویسندهعلیرضا براتی
عبارت کلیدیسئو سایت در اصفهان
دپارتمانتحریریه اوج شید
مدت زمان مورد نیاز برای مطالعه۱۰ دقیقه
تعداد کلمات۱۰۴۵

طراحی سایت تخصصی اصفهان

امروزه حضور در عرصه وب به یک ضرورت تبدیل شده و اگهر کسب و کاری شروع به فعالیت گسترده در اینترنت نکنه ، به طور حتم بخشی از کاربرانش را از دست میده.

در هر صنفی با بررسی شرکت ها متوجه می شیم که شرکت هایی با طراحی سایت تخصصی و فعالیت مستمر در آن شروع به کار کرده و بسیار در این راه موفق اند.

به همین سبب هر شغلی نیاز به طراحی سایت تخصصی و حرفه ای داره.

پس با ما همراه باشید….

طراحی سایت تخصصی اصفهان در حقیقت به این معنیه که اولا شرکتی که وظیفه طراحی به عهده آن گذاشته می شه به صورت تخصصی و حرفه ای کار طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب را دنبال کنه و از طرف دیگه یک وب سایت تخصصی، باید با در نظر گرفتن نیازهای واقعی هر کسب و کار، تحقیق در مورد مشتریان آن و به صورت اختصاصی بر اساس دستیابی به یک یا چند هدف مشخص طراحی و تولید بشه.

امروزه حضور در عرصه وب به یک ضرورت تبدیل شده و اگر کسب و کاری شروع به فعالیت گسترده در اینترنت نکنه، به طور حتم بخشی از کاربرانش را از دست میده، در هر صنفی با بررسی شرکت ها متوجه می شیم که شرکت هایی با طراحی سایت تخصصی و فعالیت مستمر در آن شروع به کار کرده و بسیار در این راه موفق بودند. به همین سبب هر شغلی نیاز به طراحی سایت تخصصی و حرفه ای داره .

صرف راه اندازی یک نشانی اینترنتی علت موفقیت نیست. بلکه اولا باید از خدمات طراحی سایت تخصصی شرکت طراحی سایت اطمینان یابید ، سپس رقبا را بررسی کنید و به طراحی وبسایت بپردازید. همچنین بعد از طراحی ، فعالیت پیوسته در سایت و برقرار ارتباط با مخاطبان سایت از روش های موثره .

همونطور که می دونید هزاران وب سایت در سراسر دنیا راه اندازی شده اند اما همه آنها موفق نیستند . بلکه آنهایی موفق شده اند که اولا در انتخاب شرکت طراح سایت دقت کرده اند و شرکت طراحی سایت تخصصی را برگزیدند و سپس با فعالیت هدفمندانه و درست پله های موفقیت را طی کرده اند.

مسلما شما با مخاطبان خود در حوزه فعالیتتون آشنا تر هستید و نیازهای آنها را بهتر از طراح سایت می دونید، به همین سبب بهتره ابتدا امکانات مد نظر خود را انتخاب کنید و شرکتی را برگزینید که بدونید از عهده نیازهای شما بر میاد.

همچنین برای داشتن یک سایت تخصصی و حرفه ای اطلاعاتی از مخاطبان و کاربران آینده سایت تون را به شرکت طراحی سایت بیان کنید تا با بهره گیری از مشاوره آنها ، سایتی طراحی بشه که تمامی نیاز های شما را برطرف سازه.

طراحی سایت تخصصی توسط تجارت گستر شهریار به بهترین نحوه انجام شده و با وجود نمونه کار های مناسب در این زمینه و کسب رضایت مشتریان ، تاکنون موفق بوده.

برخی از اهداف مهم طراحی سایت عبارتِ از : افزایش فروش ( خدمات یا محصول ) افزایش بازدید کننده افزایش دنبال کننده (Follower) به خصوص در وب سایت ها خبری برند سازی اطلاع رسانی سریع به کاربران.

معرفی بسیار سریع محصول یا خدمات جدید افزایش مشتریان بالقوه و گسترش حوزه بازاریابی ایجاد برتری نسبت به رقبای سنتی ایجاد حس اعتماد و اطمینان بیشتر در مشتریان بهبود وضعیت پشتیبانی از محصولات و خدمات ارائه شده افزایش رضایت مندی مشتریان جمع آوری آمار و اطلاعات کارآمد از مشتریان جهت برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت ایجاد یک دفتر مرکزی در فضای وب جهت استفاده از امکانات بازاریابی گسترده در این فضا تسهیل خرید.

دریافت مشاوره یا کسب اطلاعات از سوی مشتریان استفاده بهینه از سرویس های باشگاه مشتریان در واقع هر وب سایت بنا به نوع کسب و کار، عمومی یا خاص بودن مشتریان هدف، سابقه و خط مشی سازمان و … اهداف مشخصی را دنبال می کنه.

اینجاست که طراحی وب سایت تخصصی برای هر شرکت و سازمان بصورتی که به انتظارات و اهداف همان سازمان توجه دارد بسیار حائز اهمیته.یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین هدف هر سازمان افزایش فروش و رونق کسب و کاره.

یک شرکت طراحی سایت تخصصی این امکان را به شما می ده که با استفاده از ظرفیت بی انتهای دنیای اینترنت به دنبال مشتریان جدید بگردید ، از نیازهای آنان آگاهی بهتری کسب کنید و سازمان خود را بسیار حرفه ای تر و قابل اطمینان معرفی کنید.

تمامی اینها تنها از یک شرکت طراحی سایت در اصفهان که به صورت تخصصی در این زمینه به فعالیت می پردازه و از یک تیم خلاق و با تجربه استفاده می کنه قابل دستیابیه.

شکل ۱ : کپشن تصویر اینجا وارد شود

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت

کلمات کلیدی وب

آیتم های تخصصی و مشترک در طراحی وب سایت

ارسال خبرنامه

با داشتن سرویس عضویت در خبرنامه می تونید با در اختیار داشتن ایمیل کاربران آنها را از جدیدترین اتفاقات و محصولات مطلع کنید.

اسلاید شو

وجود اسلاید شو در وب سایت شما قادره محصولات و خدمات شما را به شکلی جذاب به مخاطبان شما ارائه کنه. برای طراحی اسلاید شو شما از بهترین افکت ها استفاده خواهیم کرد.

بخش اخبار

یکی از بخش های مهم برای افزایش رتبه در گوگل بخش اخباره. که طراحی صفحه وب سایت مربوط به این بخش باعث پر بازدید شدن وب سایت شما می شه.

پرسش و پاسخ متداول

اغلب کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما در رابطه با خدمات و سرویس های ارائه شده شما سوالاتی دارند که با طراحی این صفحه وب می تونید سوالات مهم و متداول آنها را مطرح کنید و پاسخ بدید.

پیوندهای مفید

این صفحه وب سایت برای معرفی آشنایان، دوستان و همکاران شما کاربرد داره و با تبادل لینک با آنها می تونید رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش بدید.

طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت اصفهان
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت اصفهان

جستجو (پیشرفته)

این سروسی در وب سایت های بزرگ کاربرد زیادی داره و یک مزیت به حساب میاد و کاربران با سرعت می تونند به اونچه نیاز دارند دست پیدا کنند. با طراحی این صفحه به آنها احترام میذارید.

جستجو (ساده)

برای دسترسی سریع به اهداف کاربران  مفیده همچنین در بهینه سازی وب سایت در موتور جستجوی گوگل موثره.

درباره ما

با طراحی این صفحه وب سایت شرکت و سازمانتان را به مخاطبان معرفی می کنید که این معرفی باعث اعتماد سازی کاربران به شرکت شما می شه.

بنر تبلیغاتی

با افزایش بازدید در وب سایت شما افرادی به فکر تبلیغ در سایت شما خواهند افتاد و در سایت شما تبلیغ میذارند. از همین حالا این بخش را درست طراحی و پیاده سازی کنید.

سیستم چت آنلاین

برای افزایش مدت زمان آنلاین ماندن کاربر در وب سایتتان وجود این بخش می تونه مفید باشه.

سیستم نظرسنجی

به افراد آنلاین در وب سایتتان احترام گذاشته و فضایی را برای اظهار نظر آنها در نظر بگیرید و برای طراحی سوالهای هفتگی از آنها نظر بخواید.

شبکه های اجتماعی

برای تقویت ارتباط خود می تونید چنانچه سازمانتون در شبکه های اجتماعی فعالیت داره وب سایت خود را با قرار دادن آیکون مربوطه به شبکه اجتماعی مورد نظر لینک کنید.

طراحی لوگو

یکی از روش های رسمیت بخشیدن و قابل توجه نمودن وب سایت یک سازمان لوگوعه. مرکز طراحی وب سایت پاریس وب همزمان با طراحی وب طراحی لوگو شما را انجام می ده.

قوانین و سیاست ها

برای معرفی اصول سازمان یا شرکتتان به مشتریان طراحی صفحه وب سایت این بخش می تواند مفید باشه.

گالری تصاویر

برای طراحی این صفحه وب عکس های متفاوت از محصولات و خدمات شما را قرار می دیم. دیدن این تصاویر برای کاربران هیجان انگیز خواهد بود و بازدید وب سایت شما را افزایش می ده.

نسخه چاپی

معمولا در وب سایت هایی که متن زیادی وجود داره مانند وب سایت های خبری در نهایت ممکنه کاربر بخواد از صفحه پرینت بگیره که با طراحی این سرویس این امکان را برای آن فراهم می کنید.

نمایش آب و هوا

یکی از ویژگی های جالب که امروزه در گوشی های و وب سایت ها وجود داره نمایش آب و هوا خواهد بود. که وجود آن در وب سایت شما کاربران را به سمت آن می کشونه.

شکل ۱ : کپشن تصویر اینجا وارد شود

نمایش اوقات شرعی

این سرویس بخصوص برای وب سایت های دولتی یک مزیت شناخته می شه.

نمایش ویدیو

مشاهده ویدیو برای کاربران جذابیت بیشتری نسبت به مطالعه مطالب داره. پس چنانچه در رابطه با موضوع سایت خود ویدیوهایی دارید برای طراحی وب سایت خود این گزینه را در نظر بگیرید.

آمار بازدید کنندگان

برای دیدن جزییات آمار بازدید کنندگان سایت در هر روز و هر دقیقه این قسمت مهمه چرا که برای موفقیت باید از اتفاقات داخل سایت مطلع باشید.

بهینه سازی کدها برای گوگل

وب سایت شما با این دیدگاه طراحی میشه که بهینه بوده و بتون در موتورهای جست و جو همچون گوگل رتبه بالاتری داشته باشه.

طراحی صفحه اصلی

این صفحه اولین صفحه ایه که کاربر بعد از وارد کردن آدرس سایت آن را می بینه.

طراحی صفحه تماس با ما

اگر کاربران بخواند با شما در ارتباط باشند به واسطه این صفحه این کار امکان پذیره.

معرفی به موتورهای جست و جو

این کار نیاز به تخصص داره، ربات های گوگل باید از حضور وب سایت شما در اینترنت مطلع شوند ما تمامی اقدامات لازم برای معرفی وب سایت شما را انجام می دیم.

امکانات فروشگاهی

همه وب سایت های طراحی شده توسط مرکز طراحی سایت پاریس وب در نهایت این قابلیت را داره که به فروشگاه تبدیل بشه.

موبایل و تبلت

در حال حاضر تعداد بازدید کنندگان وب سایت ها با دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت با کامپیوتر یا PC برابره. پس باید به نظر بازدیدکنندگان حرفه ای احترام گذاشته و برای وب سایت خود نسخه موبایل و تبلت در نظر بگیرید.

گرافیک سایت

بسیاری از شرکت های طراحی سایت اصفهان نمونه های زیبا و خوش رنگ و لعاب از وب سایت های طراحی شده خود را به نمایش میذارند اما یک وب سایت حرفه ای چیزی بسیار بیشتر از یک ظاهر زیبا و جلوه های گرافیکیه.

البته ظاهر نیز در موفقیت یک وب سایت تاثیر زیادی داره اما طراحی سایت حرفه ای و تخصصی باید براساس نیازها ، اهداف از پیش تعیین شده برای موفقیت باشه و علاوه بر ظاهر جذاب، کار خود را به درستی انجام بده، روی مخاطب تاثیر لازم را بذاره و رسیدن به اهداف مهم را تسهیل کنه.

مسلما یکی از بخش های پر اهمیت طراحی سایت تخصصی گرافیک اونه . گرافیک سایت نقش مهمی در جذب مخاطب داره. گرافیک باید با موضوع سایت همخوانی داشته باشه. برای مثال طراحی سایت صنعتی با طراحی سایت آتلیه بسیار متفاوته. برخی از سایت ها نیازمند گرافیک زیبا و چشم نواز هستند، در مقابل در سایت های صنعتی و ابزار آلات طرح ساده مناسب تره.

به طور کلی استفاده از افکت ها و رنگ ها زیبا می تونه در خواننده احساس رضایت مندی ایجاد کنه. در صورتی که استفاده از رنگ های نامناسب و رنگ هایی که باعث آزار چشمه می تونه موجبات از دست دادن مخاطبانتان را فراهم کنه.

اوچ شید این امر را در طراحی سایت تخصصی خود رعایت نموده و گرافیک سایت های طراحی شده را بر طبق آخرین تکنولوژی روز پیاده می کنه.

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

بهینه سازی سایت

در طراحی سایت تخصصی ، بهینه سازی سایت ، نیز دارای اهمیته. تنها با طراحی یک سایت نمی توان انتظار درآمد زایی را داشت . طبق بررسی های انجام شده حدود 85 درصد افراد از موتورهای جستجو برای رفتن به یک سایت استفاده می کنند . به همین دلیل بهینه سازی سایت و کسب رتبه در موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخورداره .

با توجه به موارد بیان شده بهتره هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت تخصصی کنید . اوج شید به عنوان شرکت طراحی سایت تخصصی در تبریز فعالیت داشته و تاکنون با ارائه نمونه کارهای متعدد بازرگانی ، صنعتی ، فروشگاهی و شرکتی توانسته رضایت مشتریان خود را فراهم کنه.

طراحی سایت تخصصی اوج شید

شرکت تخصصی طراحی سایت اوج شید: شرکت اوج شید متشکل از تیم های حرفه ای برنامه نویسی به صورت تخصصی به طراحی وب سایت اصفهان و همچنین سئو اصفهان به بهبود رتبه سایت در گوگل  می پردازه. هدف های اصلی ما اولا ارائه بهترین خدمات و ساخت سایت های تخصصی و متناسب با برند و نوع کسب و کار مشتریان جهت رسیدن به بهترین نتیجه بوده و ثانیا پشتیبانی فنی گسترده از خدمات ارائه شده نیز برای ما بسیار حائز اهمیته.

تمرکز ویژه بر ارائه خدمات پشتیبانی و سرعت در عملکرد باعث شده طبق نظرسنجی ها تقریبا تمامی مشتریان در مورد پشتیبانی وب سایت های طراحی شده اعلام رضایت کامل دارند که این موضوع افتخار بزرگی برای ما محسوب می شه و ما را مصمم تر میکنه پشتیبانی از خدمات ارائه شده را همواره جزء اولویت های اصلی خود قرار بدیم.

در حقیقت هیچ محدودیتی در آنچه از سایت خود میخواید وجود نداره. همونطور که هموراه گفته ایم : اوج شید و اوج بمانید!

دستاورد خواندن این مقاله

_
  1. معرفی آیتم های تخصصی طراحی سایت
  2. بهینه سازی سایت
  3. گرافیک سایت

مهارت کسب شده

_
93%

برندینگ

88%

طراحی سایت و سئو

96%

مدیریت

91%

تولید محتوا

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

۳-
سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

۲-
سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

دوره جامع آموزش سئو و بهینه سازی سایت
VIDEO

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
image
ساعات کاری
مجموعه
اصفهان خیابان هشت بهشت خیابان گلزار مجتمع عبادی
image
دفتر مرکزی
اصفهان
  • بالا بردن رتبه سایت در گوگل، رازهای سئو
  • برای کسب رتبه اول گوگل تنها با او دوست باشید!
  • راهکارهای افزایش رتبه ی سایت در گوگل
  • ارتقا رتبه سایت در گوگل | افزایش رتبه در گوگل تضمینی
الان سئوشید!
 

طراحی سایت اصفهانسئو سایت اصفهانسئو سایت در اصفهانطراحی سایت در اصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *