5 روش سئو سایت در اصفهان | با استفاده از ابزار گوگل آنالیتکس!

نویسندهباران صادقی
عنوانآنالیز سایت با گوگل آنلاتیکس
دپارتمانتحریریه اوج شید
مدت زمان مورد نیاز برای مطالعه1130 دقیقه
تعداد کلمات10 دقیقه

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

در کسب و کار های امروزی برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را در بستر اینترنت رشد و ارتقا دهید لازم است که ترافیک وب سایت خود را بررسی کنید. این سرویس در بین یکی از ضروری و مهمترین ابزار هایی است که می تواند اطلاعات و آمار دقیقی را از آمار و آنالیز سایت داشته باشید و از آن برای رشد سئو سایت در اصفهان خود استفاده کنید. دراین مقاله در مورد مهمترین فاکتورهای این سرویس قدرتمند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهیم.

35 بینشی که گوگل آنالیتیکس می تواند درباره سئو سایت در اصفهان به شما بدهد!

Google Analytic جزء یکی از با ارزش ترین و قوی ترین سرویس ها است که جهت تجزیه   و تحلیل وب سایت ها از آن استفاده میشود. بیایید 35 بینش داده با ارزش ارائه شده توسط Google Analytics و نحوه استفاده از آنها برای بهبود بازاریابی و سئو را بررسی کنیم. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت اصفهان به قسمت پکیج های وبسایت اوج شید مراجعه کنید و قیمت ها را از این قسمت جستجو کنید. در شکل زیر سئو سایت در اصفهان 1را مشاهده می کنید.

سئو سایت دراصفهان سئو سایت در اصفهان

سئو سایت در اصفهان 1

بررسی فاکتورهای گوگل آنالیتیکس چه کمکی به سئو سایت در اصفهان می‌کند؟

گوگل آنلاتیکس یکی روش های تجزیه و تحلیل وبسایت می باشد. به طور معمول از این ابزار برای جمع آوری اطلاعات کاربران سایت استفاده میکند.  این اطلاعات با استفاده از یک داشبورد که قابلیت تنظیم دارد گزارش هایی را از تجزیه و تحلیل وبسایت به شما ارائه می دهد. بهترین هزینه طراحی سایت اصفهان را از ما بخواهید.

متریک در گوگل آنالیتیکس چه معنایی دارد؟

در گوگل آنالیتیکس، یک متریک، یک داده واحد و قابل اندازه گیری برای سئو سایت در اصفهان است. برخی از معیارهای رایج Google Analytics شامل صفحات در هر جلسه، بازدید از صفحه، نرخ پرش و زمان در صفحه است. Ojshid   یکی از بهترین شرکت طراحی وب سایت و سئو می باشد که بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.

گوگل آنالیتیکس سئو سایت در اصفهان

انواع اطلاعاتی که گوگل آنالیتیکس در اختیار کاربران میگذارد!

بینش 1: کاربران فعال در سایت جهت بهبود سئو سایت در اصفهان

این معیار نشان می دهد که چند کاربر فعال در سایت شما در زمان واقعی وجود دارد. علاوه بر این می توانید از این فاکتور جهت آنالیز مجدد اینکه آیا گوگل آنلاتیکس را به درستی در سایت خود تنظیم کرده اید یا نه استفاده نمایید.

بینش 2: فعال ترین صفحات جهت بهبود سئو سایت در اصفهان

از این فاکتور برای ارزیابی  فعال ترین صفحه های سایت خود در زمان واقعی استفاده کنید. اگر پست وبلاگ جدیدی راه‌اندازی کرده‌اید و آن را از طریق کانال‌های بازاریابی خود پیش برده‌اید، این معیار می‌تواند نشان دهد که آیا محتوای جدید شما ترافیکی را جذب می‌کند یا خیر. برای انجام خدمات دیجتال مارکتینگ شرکت طراحی وب سایت و سئو را انتخاب کنید که بتواند بهترین ها را به شما ارائه کند. سئو سایت در اصفهان را به مجموعه ما بسپارید.

بینش 3: تبدیل هدف و قرار دادن گزارش هایی از طریق گوگل آنالیتکس

متریک یکی از راه هایی است که به وسیله آن می توانید تبدیل هدف در سئو سایت در اصفهان را با استفاده از آن بررسی کنید تا تبدیل ها را در وب سایت خود ارزیابی کنید. همچنین می‌توانید از این گزارش برای بررسی دکمه‌ها، فرم‌ها یا تراکنش‌های مورد استفاده برای تکمیل تبدیل استفاده کنید. قبل از اینکه بتوانید این داده ها را ببینید، ابتدا باید اهداف خود را در Google Analytics تنظیم کنید. وقتی یک کاربر رویداد خاصی را تکمیل می کند، گوگل آن را تبدیل به هدف شما حساب می کند.

علاوه بر این خواهید توانست از این فاکتور جهت مشخص کردن این که آیا سایت شما قادر است که تبدیل ها را به درستی ردیابی کند یا نه استفاده نمایید. بررسی این مورد تاثیر زیادی را در سئو سایت در اصفهان دارد. البته توجه داشته باشید که این معیار فقط تبدیل‌های انجام شده در 30 دقیقه گذشته را ردیابی می‌کند

سئو سایت دراصفهان سئو سایت در اصفهان

بینش 4: عصر مخاطب

معمولا افراد از این ابزار برای اصلاح مخاطبان هدف خود استفاده می کنند. برای ردیابی میانگین محدوده سنی بازدیدکنندگان وب سایت خود، این معیار را مرور کنید.

بینش 5: جنسیت مخاطب و تاثیر آن در بهبود سئو سایت در اصفهان

مشابه موارد فوق، این معیار برای درک دموگرافیک کاربران شما عالی است. این مورد را می توانید با دیگر معیارهای مخاطب ترکیب کرده تا اطمینان پیدا کنید بازار هدف شما به کمپین شما پاسخ می دهد.

بینش 6: موقعیت جغرافیایی مخاطب

با استفاده از نموداری که گوگل آنالاتیکس ارائه می کند، کاربرانی که از سایت شما بازدید می کنند را ارزیابی می کند. همچنین می تواند نشان دهد که کاربر شما به کدام زبان در حال استفاده است. این معیار می‌تواند برای بازاریابانی که روی کمپین‌های بین‌المللی کار می‌کنند و می‌خواهند دسترسی آنها را بهتر درک کنند، مفید باشد. بسته به تعداد کاربران بین المللی، ممکن است لازم باشد نسخه زبان دیگری از وب سایت خود را برای سئو سایت در اصفهان در نظر بگیرید. قیمت سئو اصفهان را به ما بسپارید.

بینش 7: بازدیدکنندگان جدید در مقابل بازدیدکنندگان بازگشتی !

این نمودار به سادگی کاربران کلی شما را به کاربران جدید یا برگشتی تقسیم می کند. بازدیدکنندگان جدید، بازدیدکنندگانی هستند که قبلاً هرگز وارد وب سایت شما نشده اند. بازدیدکنندگان بازگشتی نیز بازدیدکنندگانی هستند که در دو سال گذشته بیش از یک بار از وب سایت شما بازدید کرده اند. هجوم بازدیدکنندگان جدید می تواند نشان دهنده یک کمپین بازاریابی موفق، محتوای محبوب یا افزایش آگاهی از برند باشد. بازدیدکنندگان بازگشتی می‌توانند بینش بیشتری در مورد صفحات محبوب در وب‌سایت شما، محتوای ارزشمندی که می‌توانید آن را تغییر دهید، یا حتی یک محصول قانع‌کننده برای برجسته. قیمت سئو سایت در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توانید برای اطلاع از آنها با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

بینش 8: مقایسه نسخه دسکتاپ در مقابل موبایل !

با استفاده از این ابزار می توانید کاربران را بر اساس دستگاه تقسیم بندی می کند. کاربرانی که از طریق تلفن همراه  و یا کامپیوتر های شخصی مقایسه کرده تا مشخص شود که کاربران شما در حقیقت به چه صورت به سایت شما دسترسی دارند. اگر کمپین بازاریابی شما یکی یا دیگری را هدف قرار می دهد، این معیار می تواند به شما در پیگیری موفقیت و بهبود سئو سایت در اصفهان شما کمک کند.

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
گوگل آنلاتیکس چه تاثیری بر روی سئو سایت دارد؟

با استفاده از گوگل آنلاتیکس می توانید آمار و آنالیز سایت خود را بررسی کنید

2-
بررسی فاکتور های گوگل آنالیتکس چه کمکی به بهبود سئو سایت می کند؟

گوگل آنلاتیکس یکی روش های تجزیه و تحلیل وبسایت می باشد. به طور معمول از این ابزار برای جمع آوری اطلاعات کاربران سایت استفاده میکند.

3-
چرا تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی مهم است؟

به دلیل اینکه با استفاده از آن می توانید رتبه وبسایت خود را در گوگل افزایش دهید .

دوره جامع آموزش طراحی، سئو و بهینه سازی سایت

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
image
دفتر مرکزی
اصفهان
اصفهان  خیابان هشت بهشت غربی بعد از چهارراه گلزار، کوچه 21(مجاهد)، متجمع مهستان
image
ساعات کاری
مجموعه
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
 

سئو سایت اصفهانسئو اصفهانسئو در اصفهانسئو سایت در اصفهانسئو سایت دراصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *