5 روش #جهت افزایش سئو سایت در اصفهان با لینک دهی داخلی !

نویسندهباران صادقی
عنوانبهبود سئوی ظاهری صفحات سایت
دپارتمانتحریریه اوج شید
مدت زمان مورد نیاز برای مطالعه10دقیقه
تعداد کلمات1094

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

نکاتی جالب در مورد هوشمند سازی سئو سایت در اصفهان!

چگونه سئوی محتوا و سئوی ظاهری صفحه را بهبود ببخشیم؟

در مقاله ی قبلی در مورد افزایش کلیک سایت صحبت کردیم و بیان کردیم که چگونه می توانیم با راهکارهایی ساده کلیک بیشتری داشته باشیم. در این مقاله در رابطه با چگونگی بهبود سئو سایت اصفهان به وسیله محتوا و سئوی ظاهری صحبت می کنیم و امیدواریم این مقاله مورد توجه شما واقع شود.

محتوای منحصر به فرد خود را مجددا راه اندازی کنید

این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است. محتوای تاپ شما پس از چند سال قدیمی شود. و دیگر مورد استقبال قرار نگیرید. برای این منظور شما با راه اندازی مجدد محتوای برتر خود می توانید. سئو سایت در اصفهان به وسیله محتوا و ظاهری صفحه ی خود را ارتقا دهید. در شکل 1: سئو سایت در اصفهان می بینید. اوج شید (ojshid) ارائه دهنده انواع خدمات طراحی و سئو سایت است.

با استفاده از وبلاگ خود می توانید مجددا محتوای قدیمی را راه اندازی و به اشتراک بگذارید. حقیقت امر این است که پس از مدتی مردم این محتوای برتر را به فراموشی می سپارند. برای این منظور شما باید همواره به مخاطبان خود یادآوری کنید. که چه محتوای خوبی دارید. این کار باعث شده که سئو سایت در اصفهان شما بهبود یابد.

سئو سایت در اصفهان اوج شید

شکل 1: سئو سایت در اصفهان

اگر می خواهید محتوای مربوط به 5 یا 10 سال پیش را راه اندازی کنید باید محتوای برتر خود را ارزیابی کنید. و سپس با بروزرسانی آن و حفظ آن در همان URL  بسنجید. که چه چیزی را می خواهید راه اندازی کنید. و پس از آن می توانید شاهد بهبود سئوی صفحه و سئو سایت اصفهان باشید. تیم تخصصی ojshid می تواند در زمینه انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما راهنمایی دهد.

سئو سایت دراصفهان اوج شید

افزایش سئو سایت در اصفهان با لینک دهی داخل

افزایش لینک دهی داخلی می تواند تا حدود زیادی به بهبود سئوی داخلی و سئو سایت اصفهان شما بینجامد. در حال حاضر بسیاری از آژانس های بسیار موفق در زمینه ی سئو سایت در اصفهان. زمانی که نیاز به افزایش سریع رتبه بندی مشتریان خود دارند. در نظر دارند که با دو روش موثر می توانند به هدف خود برسند. اولین عامل تگ های عنوان و توضیحات متاست که سبب می شود. تا حدود زیادی بازدید سایت افزایش پیدا کند.
اما عانل دوم که بسیار موثر است افزایش لینک دهی داخلی است. قطعا شما می دانید که می توانید لینک دهی داخلی را افزایش دهید. و بسیاری از فرصت هایی این چنین را مورد بررسی قرار نداده اید. در ادامه به بررسی بیشتر در این زمینه می پردازیم.

بروزرسانی محتوای قدیمی با لینک های جدید در سئو سایت در اصفهان

دراین قسمت از مقاله به ادامه ی قسمت سه می پردازیم. با بروزرسانی محتوای قدیمی خود با استفاده از لینک های جدید میتوانید. سئوی داخلی و سئوی صفحه ی خود را بهبود ببخشید. در این مرحله ممکن است مخاطبان شما بارها و بارها از کنار مطالب شما بگذرند. اما به علت قدیمی شدن محتوای شما از آن عبور میکنند.

زمانی که یک پست را در وبلاگ جدید منتشر می کنید. در حقیقت یک محتوای جدید منتشر می کنید. باید مطمئن شوید که از لینک های جدید استفاده کرده اید. و محتوای قدیمی خود را با لینک های جدید بروزرسانی کنید. این کارموجب افزایش سئو سایت در اصفهان می شود.
بنابراین شما  به کلمه کلیدی که می خواهید. از طریق آن رتبه ی سایت خود را ارتقا ببخشید. توجه کنید و سپس به کنسول جستجوی گوگل و یا ابزارهایی مانند کیورد اکسپلور بروید. و بررسی کنید که چه صفحات دیگری در سایت شما با همان کلمه کلیدی سئو شده اند. و سپس با اضافه کردن پیوندهایی به محتوای جدید سئوی داخلی و صفحه ی خود را ارتقا ببخشید.

سئو سایت اصفهان اوج شید

اگر این کار را به طور مداوم انجام دهید. متوجه می شوید که از ریزش سایت خود جلوگیری خواهید کرد. با این کار نه تنها لینک دهی جدید و محتوای جدید خواهید داشت. بلکه صفحه ی قدیمی خود را مدام بروز می کنید. و از لینک های داخلی نیز استفاده می کنید. با مجموعه اوج شید میتوانید انواع خدمات سئو سایت را انجام دهید.

حذف لینک های غیر ضروری برای بهبود سئو سایت در اصفهان

تا جایی که می توانید لینک های غیر ضروری را حذف کنید. در این می توانید سئو سایت در اصفهان را در تمامی صفحات خود بهبود ببخشید. PageRank یک کلمه کثیف در سئو است. اما می تواند تا حدود زیادی به شما کمک کند. PageRank به معنی حذف و یا انفالو کردن نیست.
بلکه به معنای حذف لینک های غیرضرروری است. تاکنون به این فکر کرده اید که آیا به لینک صفحه ی خود در همه ی صفحات سایت  برای سئو سایت در اصفهان نیاز دارید ؟
و یا اینکه لینک فرم تماس در هر صفحه از سایت لازم است؟
در بسیاری از موارد شما به این نکات توجه نمی کنید. در حقیقت این لینک ها همیشه لازم و ضروری نیستند بلکه باعث افت رتبه شما در گوگل می شوند. در شکل 2: سئو سایت اصفهان را میبینید.

با حذف لینک های اضافی، لینک هایی که دارای ارزش هستند. را به صفحه ی خود اضافه کنید. و این نکته را در نظر بگیرید که لینک ها سیگنال اصلی رتبه بندی گوگل هستند.

شکل 2: سئو سایت اصفهان

بررسی برابری لینک در حالت موبایل و ریسپانسیو !

بررسی برابری لینک موبایل چیست و چگونه باید این کار ا نجام دهیم؟
این نکته این را می رساند که لینک های سایت تلفن همراه شما با لینک های سایت دسکتاپ شما باید برابر باشند. به چه دلیل این موضوع دارای اهمیت است؟
کاری که گوگل درچند سال گذشته انجام داده است. این است که چیزی که در سایت تلفن همراه شما می آید. همان وب سایت شماست.

این نکته دارای اهمیت زیادی است. زیرا بسیاری از سایت تنها یک سایت دسکتاپ دارند. و سپس آن را به سایت تلفن همراه محدود می کنند. و از این طریق لینک هایی را از دست می دهند. آنها با یان کار از نامبری هدر،پیوندهای پاورقی و مواردی از این دست خلاص می شوند. ترجمه توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ اوج شید (ojshid) انجام شده است.

مطالعات نشان می دهد که به طور متوسط صفحه دسکتاپ 61 لینک و تلفن همراه 54 لینک دارد. در این صورت صفحه ی موبایل هفت لینک کمتر از دسکتاپ دارد. و با این کار مقدار زیادی از  ارزش لینک در سئو سایت در اصفهان از بین می رود.

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
چگونه سئوی محتوا را بهبود دهیم؟

با راه اندازی مجدد محتوای برتر خود می توانید سئو سایت را از طریق ارتقا دهید

۳-
لینک دهی داخلی موجب افزایش سئو سایت می شود؟

افزایش لینک دهی داخلی می تواند تا حدود زیادی موجب بهبود سئو شود.

۲-
چگونه با حذف لینک های غیرضروری سئو سایت افزایش می یابد؟

با حذف لینک های اضافی، لینک هایی با ارزش را به صفحه ی خود اضافه کنید.

دوره جامع آموزش طراحی، سئو و بهینه سازی سایت

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
image
دفتر مرکزی
اصفهان
اصفهان  خیابان هشت بهشت غربی بعد از چهارراه گلزار، کوچه 21(مجاهد)، متجمع مهستان
image
ساعات کاری
مجموعه
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
 

سئو سایت در اصفهانسئو سایت اصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *