4 مورد از% الگوریتم های گوگل در طراحی سایت در اصفهان !

طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت فروشگاهی اصفهان

طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت فروشگاهی اصفهان | اوج شید


میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

آیا سایت های قدیمی در نتایج گوگل موفق تر هستند؟

در طی آزمایش هایی که در مورد طراحی سایت در اصفهان و نتایج ده سایت برتر گوگل توسط اوج شيد انجام شد. این موضوع پیش آمد که سایت هایی که زمان بیشتری ایجاد شده اند و فعالیت داشته اند بیشتر در رتبه های برتر گوگل نمایش داده می شود.

بدیهی است که این سایت‌ها زمان بیشتری برای ایجاد پیوند و محتوا داشته‌اند، اما به نظر می‌رسد ارتباط کمی بین این موارد وجود دارد. با این حال شما می توانید با طراحی سایت فروشگاهی اصفهان تلاش خود را برای رتبه برتر شدن در گوگل انجام دهید.

طبق نتایجی که کارشناسان سئو در طراحی سایت در اصفهان به دست آورده اند  این موضوع مطرح می شود که سن به خودی خود در رتبه بندی وب سایت ها توسط گوگل نقش دارد. اما الگوریتم های بیشتر و پیچیده تری مانند طراحی سایت فروشگاهی اصفهان نیز برای رتبه برتر شدن در گوگل وجود دارد که می توانید به کمک آن ها نتایج عالی به دست آورید.

زیرا سن به تنهایی نمی تواند عاملی برای دیده شدن در نتایج برتر گوگل باشد. به همین دلیل علاوه بر سن وب سایت عوامل و ویژگی های دیگری نیز باید مدنظر قرار بگیرد.

در عصر وب سایت ها باید چگونه عمل کرد؟

این موضوع که هرچه سن وب سایت در  طراحی سایت در اصفهان  بیشتر باشد.  احتمال اینکه در نتایج برتر قرار بگیرد درست است. پس لازم است که سایت های برتر را بر اساس سن با یکدیگر مقایسه کنید.

در این خصوص  شرکت ojshid در تلاش برای یافتن ابزار های عالی در این زمینه است که با کمک آن می توانید سن حداکثر 10 سایت را در یک زمان بررسی نمایید. و با الگو گرفتن از آن در امر طراحی سایت فروشگاهی اصفهان موفق تر عمل کنید. شکل 1 طراحی سایت در اصفهان را نشان می دهد.

یک موضوع عالی در  SEOChat در طراحی سایت در اصفهان به کشف یک پدیده ناراحت کننده در Google کمک می کند – سایت هایی (مانند طراحی سایت فروشگاهی اصفهان ) که رتبه  خوبی دارند بسیار قدیمی هستند. در حالی که ماه ها در مورد این موضوع حدس زده می شد، این اولین انتشارات در هر مقیاسی هستند که منتشر می شوند.

ابزار Find Age of Website Tool ابزاری عالی برای بررسی سن دامنه وب سایت ها می باشد. با این حال ابزار های قدرتمند دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که می توانید از آن ها کمک بگیرید. ما در اوج شيد در تلاش برای یافتن این ابزار های قدرتمند هستیم.

شکل 1 طراحی سایت در اصفهان

نحوه حذف فیلتر  گوگل هنگام جستجو سایت چگونه است؟

در اوایل هفته گذشته، گوگل محدودیت 10 کلمه برای (طراحی سایت فروشگاهی اصفهان توسط ojshid ) در هر پرس و جو را حذف کرد و این تعداد را به 32 افزایش داد. برخی گمان می کنند که این برای مبارزه با توانایی MSN Beta برای جستجوی حداکثر 32 کلمه در هر پرس و جو بوده است.

دلیل هرچه که باشد، به نظر می‌رسد که سیستم جدید یک شکاف قدیمی را در زره پوش Google باز می‌کند.جستجوهایی که با بیش از 16 کلمه در جستار انجام می‌شوند، اکنون نتایجی را که سئوکاران می‌گویند، نتایج «غیر سندباکس» می‌خوانند.

سایت هایی که (در طراحی سایت در اصفهان ) در حال حاضر از جریمه گوگل رنج می برند که بر بسیاری از سایت های بهینه سازی شده اخیر (پس از مارس 2004) تاثیر می گذارد، نشان داده می شود که در SERP های برتر قرار دارند .طبیعتاً، این به معنای هیچ ترافیک اضافی برای سایت های sandbox نیست،

اما به SEO ها اجازه می دهد یک پنجره مختصر برای مطالعه نتایج ارائه شده توسط Google و تلاش برای یافتن تفاوت معقول بین سایت های آسیب دیده از جمله طراحی سایت فروشگاهی اصفهان و سایت های غیر متاثر پیدا کنند.برای به دست آوردن نتایج برای یک جستجوی عادی، کافی است

15، 14، 13، و غیره -asdf را به عبارت جستجوی خود اضافه کنید.

طراحی سایت در اصفهان | طراحی سایت فروشگاهی اصفهان | اوج شید | ojshid
شکل 1 طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان | طراحی سایت فروشگاهی اصفهان | اوج شید | ojshid
شکل 2 طراحی سایت دراصفهان

زیرا این پارامترهای اضافی در واقع چیزی را فیلتر نمی کنند، اما عبارت جستجوی شما را به تعداد مورد نیاز می رساند. ما در  اوج شيد ( گروه طراحی سایت در اصفهان ) سعی خواهیم کرد تا با مقایسه نتایج برای جستجوهای مختلف تا آنجا که می توانیم،

موضوع را عمیقاً مطالعه کنیم. امیدوارم بتوانیم گزارشی را در 25 (سه شنبه) یا 26 (چهارشنبه) ارائه کنیم. با این حال، بررسی‌های اولیه در جستجوهای طراحی سایت فروشگاهی اصفهان توسط ojshid به ما نشان می‌دهد

که فیلتر به این زودی‌ها حذف نخواهد شد. به نظر می رسد نتایج به طور متوسط ​​از نظر کیفیت پایین تر از نتایج معمولی گوگل هستند، که برای ما که یک سایت سندباکس داریم خبر بدی است.

درب پشتی به رتبه بندی گوگل به چه معناست؟

گوگل نزدیک به 1 سال است که وب سایت های جدید در طراحی سایت در اصفهان را از رتبه های برتر خود دور نگه داشته است. متأسفانه، این باعث شده است که نتایج برای کاربران عادی بسیار کمتر مرتبط باشد.

گوگل احتمالاً فرض می‌کند (امیدوارم اشتباه است) که وفاداری به برند آن ها هرگز از بین نمی‌رود و جلوگیری از تاکتیک‌های سئو و هرزنامه‌های جستجو برای بقای گوگل مهم‌تر است تا دقت و بهنگام بودن ایندکس طراحی سایت فروشگاهی اصفهان .

در شکل 2 طراحی سایت فروشگاهی اصفهان را مشاهده می کنید.

طراحی سایت در اصفهان | طراحی سایت فروشگاهی اصفهان | اوج شید | ojshid
شکل 3 طراحی سایت اصفهان

با این حال، هنوز روش‌های سریع و آسانی برای قرار گرفتن در رتبه‌بندی برتر گوگل در طراحی سایت در اصفهان برای عبارات کلیدی رقابتی یا غیر رقابتی وجود دارد. شما فقط باید به صفحاتی در سایت هایی که قبلاً مورد علاقه گوگل هستند مانند طراحی سایت فروشگاهی اصفهان (و زیر دامنه ها فقط گاهی اوقات کار می کنند) دسترسی داشته باشید.

نامزدهای خوب MSN و Yahoo! گروه‌ها، صفحات در Google Answers و صفحات تبلیغاتی روزنامه (بله، می‌توانید اینها را به صورت آنلاین خریداری کنید).

شکل 2 طراحی سایت فروشگاهی اصفهان

این تکنیک نه برای افراد ضعیف است و نه برای افرادی که پول نقد دارند. پیوند به صفحات طراحی سایت در اصفهان  پیش فاب هنوز مورد نیاز است، و صرف زمان سئو در سایت و صفحه ای که فقط کنترل جزئی روی آنها دارید زمان خوبی نیست.

با این حال، این صفحات می‌توانند با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی اصفهان در مدت زمان بسیار کوتاهی در گوگل رتبه خوبی کسب کنند. این به عنوان یادآوری دیگری است که گوگل خراب نیست، مگر اینکه بعد از مارس 2004 شروع به ایجاد پیوند به سایت خود کرده باشید.

دستاورد خواندن این مقاله

_
  1. آیا سایت های قدیمی در نتایج گوگل موفق تر هستند؟
  2. در عصر وب سایت ها باید چگونه عمل کرد؟
  3. نحوه حذف فیلتر  گوگل هنگام جستجو سایت چگونه است؟

مهارت کسب شده

_
93%

برندینگ

88%

طراحی سایت و سئو

96%

مدیریت

91%

تولید محتوا

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد دلایل افت رتبه سایت در گوگل در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نظر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
چه الگوریتمی برای رتبه برتر شدن در گوگل نیاز است؟

هرچه سن سایت بیشتر باشد احتمال رتبه برتر شدن آن بیشتر است.

۳-
یکی از ابزار های سنجش سن سایت چیست؟

ابزار Find Age of Website Tool ابزاری عالی برای بررسی سن دامنه وب سایت ها می باشد.

۲-
گوگل چند سال است که سایت های جدید را از رتبه برتر شدن دور نگه می دارد؟

نزدیک به یک سال است که این استراتژی را پیاده سازی کرده است.

دوره جامع آموزش طراحی، سئو و بهینه سازی سایت

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
image
ساعات کاری
مجموعه
اصفهان خیابان هشت بهشت خیابان گلزار مجتمع عبادی
image
دفتر مرکزی
اصفهان
  • بالا بردن رتبه سایت در گوگل، رازهای سئو
  • برای کسب رتبه اول گوگل تنها با او دوست باشید!
  • راهکارهای افزایش رتبه ی سایت در گوگل
  • ارتقا رتبه سایت در گوگل | افزایش رتبه در گوگل تضمینی
الان سئوشید!
 

طراحی سایت در اصفهانطراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *