طراحی سایت در اصفهان | چرا باید از داستان گویی استفاده کرد؟

چرا باید در طراحی سایت در اصفهان از داستان گویی استفاده کرد؟ فواید و کاربرد های داستان گویی چیست؟

عنوان مقاله داستان گویی چیست؟ چگونه باید از داستان در مقاله استفاده کنیم؟ کاربرد داستان سرایی چیه؟
زمان مورد نیاز برای مطالعه 10 دقیقه
نویسنده علیرضا براتی1
سازمان اوج شید
عبارت کلیدی طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت در اصفهان اوج شید

شکل 1 طراحی سایت در اصفهان

آیا میخواهید نکاتی را راجع به طراحی سایت در اصفهان بدانید. پس مقاله ی طراحی سایت در اصفهان اوج شید را بخوانید.

چرا باید در طراحی سایت در اصفهان از داستان گویی استفاده کرد؟

طراحی سایت در اصفهان

روزگاری دختر جوانی به اسم باران بود. او 9 سال داشت. باران فوق العاده باهوش بود، اما در عین تلاش های بسیاری که کرد. او نتوانست سیارات منظومه شمسی را به خاطر بسپارد. این چیزی بود که در سرش فرو نمیرفت. روزی معلمش داستانی راجع به همه سیارات به او گفت. داستانی در مورد چگونگی تنهایی خورشید که عطارد اولین دوست او بود. اینکه چگونه عطارد دیوانه وار عاشق خورشید شد و چگونه زمین به آن دو حسادت کرد. باران پس از شنیدن این داستان، توانست همه سیارات را به ترتیب درست به خاطر بسپارد. چرا؟ به دلیل جادوی داستان پردازی. باران میتواند داستان را به خاطر آورد و با استفاده از آن میتوانست سیارات را به خاطر آورد.

در این پست وبلاگ به شما خواهم گفت داستان گویی چیست؟ و چرا ابزار مهمی برای استفاده در متون موجود در وب سایت شماست؟

همچنین میتوانید برای مطالعه هر آنچه در زمینه طراحی سایت در اصفهان و یا سئو سایت در اصفهان نیاز دارید. به مقالات مربوطه مراجعه کنید.

داستان گویی چیست؟

تنها کلمه داستان پردازی برای خودش بسیار جای صحبت دارد. داستان گویی کاری است که برای مخاطبان شما بسیار مفید است. این کار برای درگیر کردن مخاطبان حائز اهمیت است و یا اینکه چیزی را واضح تر به آنها بیان کنید. تصاویر و فیلمها هم واقعا کمک میکنند تا یک داستان خوب را در سایتتان قرار دهید.

داستان ها همیشه راهی برای برقراری ارتباط بوده اند. قبل از اینکه مردم یاد بگیرند که چگونه بنویسند، داستانهایی را به یکدیگر میگفتند. به خاطر سپردن داستان ها بسیار ساده تر از واقعیت های ساده است. به همین دلیل است که باران داستان سیارات را به خاطر سپارد و از آن استفاده میکرد. همچنین، داستانها لذت بخش هستند. آنها تخیل شما را تحریک میکنند. به همین دلیل والدین برای فرزندان خود داستان میگویند. به همین دلیل ما دوست داریم فیلم ها را ببینیم و یا کتاب و رمان بخوانیم. مردم عاشق داستان هستند، مردم به داستان اعتیاد دارند.

طراحی سایت در اصفهان اوج شید

شکل 2 سئو سایت در اصفهان

برخی از نمونه های (داستان های عالی)

در سال 1394 من از یک کنفرانس بازدید کردم و دکتر حسین رفیع زاده را روی صحنه دیدم. وی در مورد علم جادویی داستان پردازی صحبت کرد. صحبت های او برای من الهام بخش بود. دو هفته بعد، من مجبور شدم در یک سمینار صحبت کنم و از صحبت های دکتر رفیع زاده خیلی الهام گرفتم. در نتیجه توانستم داستان های خودم را بیان کنم.

علاوه بر استفاده داستان در سخنرانیها، میتوانید از آن به صورت کتبی نیز استفاده کنید. بسیاری از وبلاگ های مسافرتی، وبلاگ های شخصی یا وبلاگ های مادر از داستان سرایی در تمام پست های خود استفاده میکنند. جرالدین درویتر یک وبلاگ واقعا خنده دار در مورد سفر و بسیاری چیزهای دیگر دارد. در هر پستی که منتشر میکند، داستان کوتاهی را قرار میدهد. این اصل را حتی میتوان در وبلاگ های آموزشی نیز پیاده سازی کرد. با اضافه کردن حکایات و یا نمونه ای میتوان از این اصل بهره برد.

دقت داشته باشید که از داستان سرایی زمان طراحی سایت در اصفهان در صفحات تان استفاده کنید. این اقدام میتونه به سئو سایت در اصفهان کمک زیادی کنه.

آموزش طراحی سایت در اصفهان در دوره ی آموزشی سئو سایت در اصفهان قرار گرفته است. همچنین اوج شید در زمینه ی توسعه فردی در اصفهان نیز خدماتی را ارائه کرده است.

چکار کنیم که با رشد سایت، مطالب سایت به هم ریخته نشوند؟

از آنجا که شما در حال نوشتن مطالب بیشتر و بیشتر در وبلاگ هستید یا صفحات محصول بیشتری اضافه میکنید، سایت شما به هم ریخته خواهد شد. شما باید مرتب سازی سایتتان را همواره انجام دهید، تا اطمینان حاصل کنید که بازدید کننده و گوگل قادر به پیدا کردن آنچه که باید پیدا کند میباشد.

چرا؟ بگذارید یک داستان کوچک برای شما تعریف کنم. روزگاری یک زن جوان بود. نام او آلیس بود. آلیس هر روز صبح بلند میشد، سر میز خود مینشست و شروع به نوشتن یک داستان زیبا میکرد. او هر روز یک داستان مینوشت. آلیس تمام داستان های خود را در مورد این ماشین تحریری زیبا و قدیمی قید میکرد. هر وقت کار نوشتن را به پایان میرساند، کاغذ را از دستگاه بیرون میکشید و داستان جدید و دوست داشتنی خود را روی میز کار خود قرار میداد. همانطور که می توانید تصور کنید، میز او به آرامی با تمام این ورق های کاغذ به هم میخورد. بعد از یک سال نوشتن، او باید 365 برگه کاغذ بر روی آن داشته باشد. بعد از سه سال نوشتن، او بیش از هزار برگه خواهد داشت. آلیس به دلیل فراوانی داستان روی میز خود دیگر قادر به یافتن داستان مورد علاقه خود نخواهد بود.

این اتفاقی است که اگر سایت خود را به طور مرتب ساختار ندهید، داستان های شما، پست های وبلاگ، صفحات سایت شما گم میشوند. بازدید کنندگان شما پس از مدتی دیگر قادر نخواهند بود آنچه را که به دنبالش میگردند، و نیز برای سئوی شما مهم هستند، را بیابند. گوگل نیز ممکن است برخی مطالب سایت شما را فراموش کند.

پس سعی کنید به این نکته در مقاله نویسی های خود داشته باشید. طی بازه زمانی های مرتب سایتتان را سازمان دهید.

طراحی سایت در اصفهان چرا از داستان گویی استفاده می کنید؟

استفاده از داستان پردازی در پست وبلاگ شما مشروط بر اینکه به روشی صحیح انجام شود باعث میشود پست شما جذاب تر شود. پست وبلاگ شما به چیزی تبدیل میشود که مردم میخواهند بخوانند. داستان ها توجه مخاطبان شما را افزایش میدهد.

اگر از داستان ها به روشی درست استفاده کنید، داستان ها به شما کمک میکنند تا پیام خود را شفاف تر به مخاطب برسانید. داستانها میتوانند به شما در ارائه اثبات استدلال خود کمک کنند. آنها میتوانند وضوح مطلبی را افزایش دهند. داستان من در مورد آلیس به منظور کمک به مردم در درک اهمیت یک ساختار سایت تمیز نوشته شده است. درک این موضوع بسیار دشوار است. این داستان میتواند آنرا برای مخاطب ملموس تر کند.

از همه مهمتر، مردم داستان شما را به خاطر خواهند آورد و با آن پیام یا حتی نام تجاری شما را به خاطر خواهند آورد. و اگر از داستان ها به روشی مناسب استفاده کنید، حتی میتوانید از مردم الهام بگیرید تا اقدام کنند. شاید شما به مردم الهام دهید تا وب سایت خود را تمیز کنند یا در داستان های وبلاگ خود با داستان سرایی شروع به کار کنند و تحولی را ایجاد کنند.

این مقاله چه فایده ای دارد؟

به شما کمک میکند که تاثیر مطالبتان را بالا ببرید.

آیا مثال هم در این مقاله وجود دارد؟

بله ما سعی کردیم که با ذکر مثال حق مطلب را به شما ادا کنیم.

چرا باید از داستان در مقالاتمان استفاده کنیم؟

زیرا باعث میشود منظور و هدف شما بهتر در خاطر خواننده باقی بماند.

1- من یکی از نویسندگان این سایت هستم. برای ارتباط با من میتوانید به من ایمیل بزنید. alirezabarati03130@gmail.com

تیم پشتیبانی ما، به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به تمام سوالات، نظرات و انتقادات شما میباشند.

با ما اوج شید و اوج بمانید.

آدرس: خیابان هشت بهشت غربی، خیابان گلزار شمالی، روبروی فرعی ۵۱، مجتمع عبادی، واحد ۲

Ojshid whatsapp  twitter icon  Baba Instagram Salad Ghanoush Battle Logo Falafel PNG Image  Ojshid Telegram Chanel  

نماد اعتماد الکترونیکی