3* راه حل کاربردی برای بهبود سئو سایت در اصفهان چیست؟

نویسندهباران صادقی
عنوانروش هایی برای بهبود سئو سایت
دپارتمانتحریریه اوج شید
مدت زمان مورد نیاز برای مطالعه11دقیقه
تعداد کلمات11104

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

برای بهبود سئوی فنی چه راهکارهایی را بکار گیریم؟

این مقاله ادامه ی مقاله های افزایش کلیک و بهبود سئوی داخلی است و امیدوریم این مقاله مورد پسند شما واقع شود.شما برای بهبود رنکینگ سایت خود (سئو سایت در اصفهان) و یا همان افزایش رتبه ی خود نیاز دارید تا بازنگری هایی را نسبت به سایت خود اعمال کنید تا بتوانید رتبه ی خوبی را در گوگل بدست بیاورید. در این مقاله چند نکته ی کوتاه در مورد سئو در اصفهان فنی بیان می کنیم تا بتوانید در این زمینه به موفقیت برسید. با اوج شید (ojshid) می توانید به موفقیت در این زمینه برسید.

ابزار  Core Web Vitals بهترین سرمایه گذاری برای سئو سایت در اصفهان

در سال 2021 گوگل سرمایه گذاری خود را بر سایت ابزار  Core Web Vitals انجام داد . این ابزار برخی از سیگنال هایی هستند که در سال 2021 در صفحات گوگل استفاده شده اند و گوگل اینها را در خط مقدم قرار داده است. این ابزار خیلی زود به یک عامل رتبه بندی تبدیل خواهد شد. چیزی که از آن صحبت می شود در رابطه با انباشته شدن تغییرات طرح ها در سایت است کلمه ای که واقعا گفتن آن سخت است به طور کلی ما در مورد تجربه ی عالی ارائه ی محتوا در صفحه و سرعت سایت  و سئو سایت در اصفهان صحبت می کنیم چیزی که در حال حاضر بسیار فنی است و گوگل با ابزار Lighthouse به کشف اینگونه مسائل به کمک ما می آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات ojshid را مطالعه کنید.

سئو سایت اصفهان اوج شید

شکل 1: سئو سایت در اصفهان

چیزی که در اینجا بیان می کنم قطعا می تواند به کمک شما برای بهبود رتبه ی سایت (یا همان سئو سایت در اصفهان) شما می آید. اگر از وردپرس استفاده میکنید به شما پیشنهاد می کنم از Cloudflare مخصوصا از ابزار APO  برای وردپرس استفاده کنید. این یک راه عالی برای سرعت بخشیدن به وب سایت شماست و به شما کمک می کند برای برخی از ابزارهای Core Web Vitals امتیاز بهتری کسب کنید. این راه در عین سوددهی بیشتر بسیار کم هزینه هم هست و یک راه بسیار خوب برای افزایش سئو سایت در اصفهان شما به شمار می رود. اوج شید میتواند بهترین خدمات را با مناسب ترین هزینه در اختیار شما قرار دهد. برای ارتباط با ما میتوانید با مشاروران ما در این زمینه تماس بگیرید.

سئو سایت اصفهان اوج شید

محدود کردن فایل  sitemap ( نقشه سایت ) در سئو در اصفهان !

شما مجاز به داشتن 50000 URL در هر نقشه سایت هستید. این سوال در رقابت های سئو سایت در اصفهان همیشه مطرح است که هر سایت مجاز به داشتن چند URL  است ؟ اگر سایت بزرگی دارید و مشکل ایندکس کردن دارید لازم است نقشه سایت خود را به 10000URL  محدود کنید لازم نیست از همه ی 50000 تا استفاده کنید.تجربه نشان می دهد استفاده از sitemap  کوچکتر و فشرده سازی آنها در یک مجموعه URL  محدود می تواند باعث افزایش سرعت و سئو سایت در اصفهان  شما شود.

این در واقع نشان می دهد که گوگل آنها را به نوعی اولویت بندی می کند و داده ها از آن پشتیبانی می کند همچنین شما می توانید داده های با کیفیت بهتری از کنسول جستجوی گوگل دریافت کنید. شما با ین اتفاق می توانید ببینید چه چیزی ایندکس می شود و چه چیزی از این خارج از این موضوع است.

استفاده از نقشه های سایت پویا و جدید برای بهینه سازی URL ها در سئو سایت در اصفهان

بنابراین اگر مجموعه ی بزرگی از URL  ها را دارید که در نظر دارید خزنده ی گوگل آنها را مورد بررسی قرار دهد، آدرس های دارای اولویت بالا را در نقشه سایت خاص خود قرار دهید.ممکن است شما مجموعه ی URL  های خود را به هزار محدود کنید. خزنده ی گوگل با خزیدن در سایت شما آنها را کشف می کند. شما باید URL  های اضافی را حذف کنید و URL  های با اولویت بالا را که می خواهید خزنده ی گوگل آنها را کشف کند، در سایت خود قرار دهید.

سعی کنید نقشه سایت خود را در سئو سایت در اصفهان خود را همواره کوچک و فشرده نگه دارید و مرتب به گوگل اطلاع دهید که اینها مواردی هستند که می خواهید به آنها توجه شود.

شکل 2: سئو سایت در اصفهان

سئو سایت در اصفهان اوج شید

استفاده از SSL باعث افزایش امنیت در سئو سایت در اصفهان

لایه سوکت های ام SSL، یک فناوری امنیتی است که یک پیوند رمزگذاری شده بین وب سرور و یک مرورگر ایجاد می کند.شما به استفاده از SSL می توانید یک سایت را به راحتی تشخیص دهید.URL یک وب سایت با //:https  شروع می شود.در سال 2014 گوگل اعلام کرد که می خواهد HTTPS  همه جا را ببیند و در این صورت این اتفاق بر نتایج جستجو بر وب سایت های امن تاثیر مثبت داشت، زیرا وب سایت امن بر وب سایت های غیر ایمن ترجیح داده می شوند.

موبایل فرندلی بودن سایت، مهمترین مورد برای بهبود سئو سایت در اصفهان

شما باید به گونه ای طراحی سایت انجام دهید که برای هر صفحه نمایشگری مناسب باشد. در حال حاضر بیشتر کاربران از موبایل استفاده می کنند بنابراین سئو سایت در اصفهان باید به گونه ای باشد که در صفحه ای نمایش داده شود.این واقعیت وجود دارد که گوگل نسبت به سایتهای واکنش گرا یا رسپانسیو الگوریتم های خاص خود را دارد و در مورد رتبه بندی این نوع سایت ها سیگنال رتبه بندی خود را دارد.اگر در سئو سایت در اصفهان خود رویکرد نمایش در موبایل را تعبیه کنید این برای شما یک امتیاز محسوب می شود و سبب افزایش رتبه ی شما می گردد.

از چه طریقی می توان افزایش سرعت سایت را باعث شد؟

موتورهای جستجو سایت هایی را از نظر سئو سایت در اصفهان ترجیح می دهند که دارای سرعت بیشتری هستند و سریع بارگذاری می شوند. سرعت یک صفحه به عنوان یک سیگنال رتبه بندی در نظر گرفته می شود. برای افزایش سرعت سایت خود باید از هاست سریع استفاده کنید تا بتوانید سئو سایت در اصفهان خود را بهبود ببخشید. همچنین استفاده از اسکریپت ها و افزونه ها را به حداقل برسانید. برای راهنمایی و مشاوره در این زمینه با مشاوران مجموعه اوج شید (ojshid) تماس حاصل فرمایید.

فشرده سازی صفحات وب نیز می تواند تا حدودی به افزایش سرعت سایت شما کمک کند.

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
محدود کردن نقشه سایت چه تاثیری بر روی سئو سایت دارد؟

با محدود کردن url های صفحات سایت می توانید اولویت های سایت خود را برای گوگل مشخص کنید

۳-
استفاده از ssl چه مزایایی را به همراه دارد؟

استفاده از ssl  می تواند امنیت سایت شما را افزایش دهد

۲-
برای دریافت مشاوره رایگان با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای دریافت مشاوره رایگان میتواندی با مشاوران ما به شماره 09100098037   تماس حاصل فرمایید

دوره جامع آموزش طراحی، سئو و بهینه سازی سایت

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
image
دفتر مرکزی
اصفهان
اصفهان  خیابان هشت بهشت غربی بعد از چهارراه گلزار، کوچه 21(مجاهد)، متجمع مهستان
image
ساعات کاری
مجموعه
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
 

سئو سایت دراصفهانسئو اصفهانسئو در اصفهانسئو سایت اصفهانسئو سایت در اصفهانسئو سایت شرکتی در اصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *