سوالات متداول

طراحی سایت

سؤالات متداول پرسیده شده

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا نرم افزار تحت وبی است که به افراد امکان میدهد که بدون داشتن هرگونه اطلاعات از برنامه نویسی به راحتی وب سایت خود را مدیریت کند که محبوب ترین آنها وردپرس است.

هزینه طراحی سایت به چه مواردی بستگی دارد؟

فاکتورهای مختلفی در قیمت طراحی سایت در اصفهان بستگی دارد. اینکه سایت شما شرکتی، فروشگاهی و یا آموزشگاهی باشد مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت است. با توجه به امکاناتی که در سایت ها پیاده سازی میشود هزینه ها متغیر است. برای اطلاع دقیق تر میتوانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل کنید.

 

آیا هزینه طراحی سایت باید در ابتدای کار پرداخت شود؟

سایت اوج شید در ارائه خدمات خود بسیار منعطف است و مشتریان گرامی می توانند پرداخت های خود را به صورت نقدی و شرایطی انجام دهند. در اوج شید رضایت مشتریان اولویت است.

اهمیت هاست قوی و پرسرعت در طراحی و سئو سایت چیست؟

اکثر مشکلاتی که بعد از انجام طراحی سایت برای افراد ایجاد میشود، به دلیل استفاده از هاست های ضعیف و نامناسب است. در مجموعه اوج شید خرید هاست از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده هاست انجام میشود.

 

مدت زمان طراحی سایت توسط مجموعه اوج شید چقدر است؟

مدت زمانی که برای اجرای طراحی سایت مدنظر قرار میدهند با توجه به امکاناتی است که در سایت پیاده سازی میشود. این مدت زمان می تواند از 3 روز کاری تا 14 روز کاری باشد.

از ما بپرسید …

آیا سوالی دارید؟