خدمات سئو سایت اصفهان + 6 مورد از خدمات سئو

انتخاب یک شرکت متخصص برای خدمات سئو سایت اصفهان یا سراسر ایران

در این مقاله به موضوع خدمات سئو در اصفهان میپردازیم…

خدمات سئو به عنوان بهترین روش بازاریابی اینترنتی با بازدهی بالا شناخته شده است. زیرا مخاطب هدف را به سایت شما می آورد. و افرادی که به سایت شما در مرحله خرید و بررسی کالاهایی هستند. که شما می فروشید.

خدمات سئو سایت اصفهان برای موتورهای جستجوگر عبارته از مجموعه تکنیک ها. و مهارتهایی که باعث افزایش رتبه سایت درکلمات کلیدی مورد نظر. و افزایش ترافیک و جذب بازدید کننده از موتورهای جستجوگر نظیر گوگل می شه.

با ما همراه باشید تا با سئو سایت در اصفهان آشنا شوید….

مفهوم سئو برای بسیاری از مدیران سایت ها و فعالان اینترنتی امری شناخته شده. و بعضاً بدیهی بنظر میرسه. نیاز به سئو سایت اصفهان در ذهن مدیران سایت ها حک شده . اما خدمات سئو هنوز تعریف درستی در فضای وب فارسی نداره.

زمانیکه تصمیم میگیرید. سرمایه گذاری بیشتری بر روی سئو سایت خودتون داشته باشید. هدف شما کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگله، افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش فروش. ولی آیا شناخت درستی از مسیر اجرای یک پروژه و خدماتی که یک متخصص سئو در اصفهان به شما ارایه میده دارید؟

برای کسب نتیجه مناسب باید مسیر دقیق و مشخصی را طی کنیم. درسته که تنوع موضوعات و سایت های اینترنتی موجب میشه. تعریف دقیقی از خدمات سئو در اصفهان نداشته باشیم. و سناریوی اجرا برای هر سایت کاملا متفاوت باشه. ولی اگر به صورت جامع به خدمات سئو سایت نگاه کنیم. میتونیم به یک ساختار مشابه و قابل تعریف برای تمام پروژه ها برسیم.

به عنوان یک متخصص سئو سایت در اصفهان، اگر تخمین درستی از خدمات مورد نیاز سایت نداشته باشیم. مجبور میشیم برای موفقیت پروژه فعالیت هایی انجام بدیم. که برآورد هزینه برای آن صورت نگرفت. این کار حاشیه سود شما را کاهش میده.

در این مقاله تلاش میکنیم. مهمترین خدمات رایج در زمینه سئو سایت اصفهان و بهینه سازی سایت را معرفی کرده. و جزئیات هریک را بررسی کنیم.

 

شکل ۱ : کپشن تصویر اینجا وارد شود

خدمات سئو سایت اصفهان چیست؟ و به چند دسته تقسیم می شود؟

هر فعالیتی که با هدف بهبود جایگاه شما در نتایج جستجو انجام میشه را خدمات سئو سایت میگیم. به طور کلی میتوان خدمات سئو را به 5 دسته اصلی تقسیم کرد.

 1. سئو تکنیکال
 2. بازاریابی محتوا
 3. لینک سازی
 4. لوکال سئو
 5. آنالیز و مشاوره

فرآیند انجام یک پروژه معمولا با بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان ساختار کدنویسی و رعایت استانداردهای سئو در سایت آغاز میشه. پس از آن استراتژی محتوایی و تولید محتوای ارزشمند آغاز شده و فرآیند ایندکس و کسب جایگاه در نتایج شروع میشه.

با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، میتوان با به کارگیری تکنیک های لینک سازی. جایگاه آن را در نتایج جستجو بهبود بخشید.

پس از کسب جایگاه در نتایج گوگل و حضور در صفحه اول فرآیند حفظ جایگاه و بهبود سئو سایت اصفهان آن تا حد ممکن آغاز میشه. در این مرحله به صورت مداوم در حال آنالیز کلمات هدف و شناسایی فرصت های جدید هستیم. و تلاش میکنیم تا محتوای خود را متناسب با جستجوی کاربران بهینه کنیم.

علاوه بر مسیر بالا معمولا برای تجارت هایی که نقطه فیزیکی مشخصی دارند. خدمات سئو محلی نیز تعریف میشه. به عنوان مثال برای یک شرکت سئو در اصفهان که در محله هشت بهشت اصفهان واقع شده است.(مانند مجموعه اوج شید) بسیار ارزشمنده که اطلاعات آن هنگام جستجوی عباراتی مانند “سئو سایت در اصفهان” یا “بهترین رستوران اصفهان” نمایش داده بشه.

در ادامه مواردی از خدمات سئو که به هریک از بخش های معرفی شده مرتبطند را بررسی میکنیم.

خدمات سئو در اصفهان در زمینه سئو تکنیکال به چه خدماتی گفته می شود؟

 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی کدها و تگ های html
 • سلامت کلی سایت؛ مدیریت Robots، Sitemaps و Redirects و …
 • پیاده سازی نشانه گذاری استاندارد
 • طراحی و کدنویسی نسخه AMP
 • بهینه سازی یا پیاده سازی نسخه موبایل سایت
 • بررسی وضعیت فعلی سایت و آنالیز رقبا
 • تدوین برنامه و استراتژی لینک سازی دستی و فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • تدوین برنامه خرید رپورتاژ آگهی براساس بودجه و نیاز
 • تدوین برنامه خرید بک لینک براساس بودجه و نیاز
 • حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت اصفهان

خدمات سئو در زمینه سئو محلی

طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت اصفهان
 • ثبت موقعیت در نقشه گوگل
 • مدیریت نظرات، امتیازات و پرسش های کاربران
 • هدف گذاری عبارات محلی در صفحات سایت

مشاوره سئو در اصفهان برای پروژه های بزرگ

بسیاری از شرکت های معتبر و سایت های قدیمی اینترنتی، خود دارای تیم های تخصصی در زمینه تولید محتوا، برنامه نویسی و سئو هستند. در این شرایط پیاده سازی هر یک از این خدمات توسط متخصص سئو غیرممکن بنظر میرسه و نیازمند همکاری و تعامل زیاد میان دو مجموعه است. در چنین پروژه هایی متخصص سئو نقش مشاور داشته و فعالیت هایی که باید برای بهبود وضعیت خدمات سئو سایت اصفهان انجام بشه را به صورت کاربردی و عملی برای تیم های مرتبط در هر بخش ارسال میکنه.

مشاوره سئو بهتره همراه با آموزش تخصصی به نیروهای اجرایی باشه. با توجه به اینکه درخواست های مشاور توسط تیم های محتوایی و فنی خود مجموعه پیاده سازی میشه باید نظارت مستمر و تعامل مناسبی میان آنها برقرار بشه.

در نتیجه پیشنهاد میشه ابتدا طی جلسات حضوری آموزش های اولیه در زمینه کاری هر تیم به آنها ارایه شده و پس از آن دستورات اجرایی برای آنها ارسال بشه.

کدام خدمات برای سایت من مناسب است؟

تشخیص آن که چه خدماتی برای سئو سایت در اصفهان شما مناسبه برعهده متخصص سئو خواهد بود. البته به طور کلی این خدمات برای همه سایت های اینترنتی قابل تعریف هستند ولی در بسیاری موارد ممکنه بخش هایی از آنها قبلا توسط خود شما انجام شده باشه. در نتیجه انجام مجدد توسط متخصص و تعیین هزینه برای آن منطقی نیست.

زمانیکه پروژه خود را به دست یک متخصص سئو میدید. برای دست یابی به نتیجه و تحلیل عملکرد متخصص سئو سایت در اصفهان بهتره قبل از شروع پروژه ملاک های خود را برای سنجش موفقیت مشخص کنیم.

روش های مختلفی برای سنجش موفقیت شما در سئو وجود داره که برخی از آنها درست و برخی کاملا اشتباهه.

مهمترین ملاک های ما برای موفقیت در سئو سایت اصفهان یک سایت فاکتورهایی مانند موارد زیر خواهد بود:

 • افزایش سرعت لود صفحات سایت
 • افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت از طریق موتورهای جستجو
 • افزایش زمان حضور کاربر در سایت و ارتباط بیشتر کاربران با آن از طریق ارسال دیدگاه یا اشتراک گذاری
 • افزایش نرخ CTR براساس اطلاعات درج شده در گوگل وبمستر
 • افزایش فروش سایت یا شرکت شما
 • و …
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت اصفهان

در مقابل معیارهایی هستند که بعضا به عنوان ملاک موفقیت سئو ارایه میشند ولی استناد به آنها کار اشتباهیه و نمیتونه تضمینی برای افزایش فروش باشه. برخی رایج ترین معیارهای اشتباه برای موفقیت در سئو در اصفهان عبارتند از:

 • بهبود رتبه الکسای سایت
 • کسب جایگاه در یک یا چند عبارت کلیدی خاص
 • تعداد محتوای تولید شده در هفته یا ماه
 • تعداد صفحات ایندکس شده سایت
 • و …

خدمات سئو سایت اصفهان بر اساس میزان رقابت کلمات کلیدی مدنظر کارفرما مشخص میشه. هرچه وبسایت های بیشتری درآن زمینه فعالیت داشته باشه، ‌قدمت و میزان فعالیت آنها بیشتر باشه به همان نسبت هزینه خدمات بهینه سازی و سئو سایت افزایش می یابد. جهت اطلاع از هزینه کسب رتبه و هزینه پشتیبانی آن میتونید آدرس وبسایت و کلیدواژه های مد نظرخود را به کارشناسان ما ارسال کنید.

Mail: ojshid@gmail.com

برای استفاده از خدمات سئو در اصفهان باید آن ها را بشناسیم؟

زمانیکه پروژه سئو سایت خود را به یک فرد یا شرکت متخصص در این زمینه می سپارید بهتره راه کاری برای نظارت بر عملکرد آن مجموعه داشته باشید. نیازی نیست که شما یک متخصص تمام عیار سئو باشید ولی درک مفاهیم اولیه و شناخت تکنیک های رایج سئو در اصفهان برای شما الزامیه.

شناخت اصول سئو به شما کمک میکنه درخواست های منطقی از متخصص سئو داشته باشید و البته هزینه های اعلام شده از طرف او را آنالیز کنید.

برای این کار میتونید از منابع معتبر آموزش سئو سایت در اصفهان یا از کارگاه های تخصصی که در این زمینه برگزار میشه استفاده کنید. با یادگیری سئو، شانس شما برای موفقیت پروژه و کسب بهترین نتیجه از همکاری با یک متخصص افزایش چشم گیری خواهد یافت.

بنظر شما دریافت تعریف دقیقی از خدمات سئو و نظارت بر اجرای آنها چقدر در موفقیت یک پروژه تاثیرگذاره؟ آیا یادگیری سئو توسط مدیر یا کارشناس یک مجموعه میتونه تاثیری بر دریافت خدمات سئو اصفهان داشته باشه؟

شکل ۱ : کپشن تصویر اینجا وارد شود

ارائه خدمات سئو تضمینی

خدمات سئو سایت مجموعه اوج شید با داشتن متخصصان سئو با تجربه عملی و قابل استناد در زمینه بهینه سازی بهترین سایت ها و افزایش فروش بسیاری از شرکت ها و سازمان ها توانایی ارائه خدمات سئو وب بصورت تضمینی را داره.

با توجه به اینکه انتخاب شرکت و کارشناس سئو یکی ازحساس ترین تصمیم ها برای هر مدیر فروش می باشد اوج شید با تنظیم قرارداد همراه با تعهدات کافی و ارائه ی نمونه کارهای بسیار، ارتقا رتبه سایت شما را تضمین می کنه.

کارشناسان سئو اصفهان اوج شید مفتخرند که خدمات پشتیبانی سئو بسیاری از مشتریان را سالها به عهده داشته و با هدف همکاری بلند مدت درخدمت مشتریان آینده باشند.

خدمات مشاوره سئو سایت

کارشناسان مجموعه اوج شید با توجه بشرایط کاری شما آماده خدمت رسانی بصورت پروژه ای و مشاوره ای هستند. اگر شما یک سایت بزرگ را مدیریت می کنید و یک تیم تولید محتوا برای سایت گردهم آوردید.

احتمالا میخواید نظرات کارشناسان و مشاوران حرفه ای و با تجربه را درمورد عملکرد خودتون بدونید. در برخی شرایط مثل تغییر الگوریتم گوگل نیز دریافت خدمات مشاوره سئو سایت اصفهان برای تیم ها مفید خواهد بود.

Search Engine Optimization یا به اختصار SEO مفهومی آشنا و شایدذبه نوعی نو رسیده ازعصر دیجیتاله که امروز برای بسیاری ازمدیران و فعالان عرصه ی وب لزوم استفاده از خدمات سئو سایت و بهینه سازی را ملزوم و جزو اهداف اصلی آنان کرده. نیاز به سئو امروز جزو ملزومات و جزء لاینفک و جدایی ناپذیری برای بسیاری از سایت های فعال و پویا به حساب میآید.

این سخن کهن را همیشه به یاد داشته باشیم که هر کاری را بایستی از راه درست اون رفت و بایستی بدونیم که در این بازار پر هیاهو و متنوع شرکت های عرضه کننده ی خدمات این چنینی، کدامین مجموعه ما را در مسیری درست به اهدافمون میرسونند.

بایستی حق داد که گاهی شلوغی ارائه دهندگان این خدمات ما را دچار سر درگمی می کنه اما اگر به اصول منطقی و استاندارد گوگل در خدمات نگاه کنیم می تونیم یک جمع بندی بر پایه عملکرد صحیح برای رسیدن به مجموعه ای معتبر برسیم تا بتونیم با قلبی مطمئن سایت خود را برای دریافت خدمات سئو وب به آنان بسپاریم.

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

عوامل تاثیر گذار در سئو سایت و بهینه سازی

بطور کل باید گفت که حدود 200 عامل و معیار سئو وجود داره که بر رتبه وبسایت شما تاثیر گذار خواهد بود که بطور دقیق در این مقاله مابه بررسی فنی و معرفی آنها میپردازیم.

1- Off Page ( عوامل خارجی  ): کارهایی که بطور مستقل از طراحی سایت شما انجام می شه.

2- On Page (عوامل داخلی ): کارهایی که به طراحی سایت شما و محتوای آن مربوط می شه.

در نظر داشته باشید که بخشی ازعوامل داخلی بهینه سازی On Page مرتبط با کیفیت و کمیت محتوای سایته، بنابراین هیچ کارشناس سئویی نمی تونه بدون در اختیار داشتن محتوای خاص و منحصربه فرد باعث بهبود و ارتقا یک وبسایت شما بشه و شما علاوه براینکه باید یک سایت مطابق با استانداردها داشته باشید، بلکه نیاز دارید که محتوای مناسب طبق استانداردهای گوگل در سایت خود تولید کنید.

شروع یک پروژه سئو

پس از اینکه از سابقه فعالیت و بهینه بودن ساختار سایت اطمینان حاصل شه، میتوان یک پروژه سئو را عملا آغازکرد.
تا اینجا ما یک سایت استاندارد یا بهتره بگیم بستری مناسب برای فعالیت داریم.

سایر فعالیت ها به طور کلی شامل (تولید محتوا ، لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی ، فعالیت درشبکه های اجتماعی و … است) که هر کدام درعین سادگی حساسیت های بسیاری دارند و یک حرکت اشتباه در هر کدام میتونه رتبه های سایت شما را به خطر بیندازه و باید تمام فعالیت ها با هماهنگی و زیر نظر کارشناس انجام گیره.

مزایای سئو و حضور در صفحه اول گوگل

این درحالیه که دربازاریابی موتورهای جستجوگر مخاطب یک مشتری بلقوه است و این مخاطبه که بدنبال محصول یا خدمات شما اومده نه شما به دنبال مشتری! به همین دلیله که بازدهی بسیار بیشتر از تبلیغات درشبکه های اجتماعیه.

دستاورد خواندن این مقاله

_
 1. خدمات سئو چیه؟
 2. خدمات سئو در زمینه سئو تکنیکال
 3. خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو
 4. خدمات سئو اصفهان در زمینه لینک سازی
 5. خدمات سئو در زمینه سئو محلی
 6. مشاوره سئو در اصفهان برای پروژه های بزرگ
 7. کدام خدمات برای سایت من مناسب است؟
 8. برای استفاده از خدمات سئو باید آن ها را بشناسیم؟
 9. ارائه خدمات سئو تضمینی
 10. خدمات مشاوره سئو سایت
 11. عوامل تاثیر گذار در سئو سایت و بهینه سازی
 12. شروع یک پروژه سئو
 13. مزایای سئو و حضور در صفحه اول گوگل

مهارت کسب شده

_
93%

برندینگ

88%

طراحی سایت و سئو

96%

مدیریت

91%

تولید محتوا

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱ سوال ۱

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

۳-
سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳ سوال ۳

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

۲-
سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲ سوال ۲

جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱ جواب ۱

دوره جامع آموزش سئو و بهینه سازی سایت
VIDEO

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
image
ساعات کاری
مجموعه
اصفهان خیابان هشت بهشت خیابان گلزار مجتمع عبادی
image
دفتر مرکزی
اصفهان
 • بالا بردن رتبه سایت در گوگل، رازهای سئو
 • برای کسب رتبه اول گوگل تنها با او دوست باشید!
 • راهکارهای افزایش رتبه ی سایت در گوگل
 • ارتقا رتبه سایت در گوگل | افزایش رتبه در گوگل تضمینی
الان سئوشید!
 

سئو

خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئوخدمات سئو اصفهان در زمینه لینک سازیخدمات سئو چیست؟خدمات سئو در اوج شیدخدمات سئو در زمینه سئو تکنیکالخدمات سئو در زمینه سئو محلیخدمات سئو سایت در اصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *