با تبلیغات گوگل ادز با کمترین هزینه رتبه یک گوگل باشید.

در مجموعه اوج شید تبلیغات گوگل با هزینه بسیار کم و با مدیریت موثر انجام می شود. ما به شما اطمینان می دهیم که به ازای هر کلیک کمتر از رقبا هزینه کنید. و در تمام جستجو ها دیده شوید.  با با برگزاری کمپین های گوگل ادوردز به دیده شدن سایت شما در لینک یک با کوتاه ترین زمان کمک می کنیم. ما قول می دهیم که از تبلیغات گوگل ادز شما مراقبت کنیم. تا کلیک های تکراری و مشکوک دریافت نکنید. با یک تماس از خدمات مجموعه اوج شید در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند شوید.

چرا باید در گوگل تبلیغ کنیم؟

از آنجایی که گوگل پربازدیدترین سایت در جهان است، می تواند بهترین انتخاب برای تبلیغ کسب و کار شما باشد. حالا فرض کنید تبلیغ شما در بالای بهترین سایت دنیا قرار دارد، چه اتفاقی می افتد! یکی از بهترین و موثرترین روش های تبلیغات آنلاین، تبلیغات در صفحه اول گوگل است. با این روش علاوه بر فروش بیشتر، برند شما بیش از پیش شناخته می شود.

خدمات گوگل ادز دیگری که توسط مجموعه اوج شید به شما ارائه می شود:

اکانت اختصاصی

تبلیغات ویدئویی

تبلیغات اپلیکیشن

تبلیغات بنری

جلوگیری کردن از کلیک های جعلی در گوگل ادز

 

در تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک کاربر بر روی آگهی تبلیغ شما، از بودجه پرداخت شده برای تبلیغات گوگل شما، کسر می گردد. گاهی اوقات رخ می دهد که برخی از افراد با دانستن از این موضوع و با کلیک های متوالی بر روی آگهی تبلیغاتی شما، باعث از از بین رفتن بودجه ی تبلیغاتی شما در مدت زمان کوتاهی می شوند.

مانیتورینگ در لحظه

بررسی لحظه به لحظه کلیک ها و نظارت بر تمام اتفاقات اکانت شما

 

تشخیص متقلب ها و رفتار های مشکوک

ما با متخصصان مجموعه خود جلوی این افراد را خواهیم گرفت.

 

بلاک IP و دستگاه

کشف IP های افراد متقلب

 

ذخیره بودجه کمپین

نیاز سنجی تبلیغات با توجه به رقبا و کسب و کار شما و سازماندهی و مدیریت بودجه

 

تبلیغات گوگل کجا نمایش داده می‌شود؟

با تبلیغات در گوگل، این شانس را دارید که در نتایج میلیون ها جستجوی روزانه گوگل در کشورمان، اولین لینک با رتبه کلیک گوگل باشید. اینجا دقیقاً همان جایی است که مشتریان به خدمات شما نیاز دارند

موبایل - گوگل ادز

تعرفه ها

تجربه کمترین کارمزد شارژ ادوردز و پایین ترین قیمت تمام شده در پکیج ها تجربه کارمزد واقعی، شفاف و به دور از هزینه های پنهان

پکیج های شارژ اکانت

30 دلار آمریکا 

کارمزد: 10% 

شارژ+مدیریت

50 دلار آمریکا 

کارمزد: 9% 

شارژ+مدیریت

100 دلار آمریکا 

کارمزد: 8% 

شارژ+مدیریت

300 دلار آمریکا 

کارمزد: 7% 

شارژ+مدیریت

فرم دریافت مشاوره تلفنی گوگل ادز

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

  هزینه هر کلیک در اوج شید چگونه محاسبه می شود ؟

  هزینه هر کلیک در گوگل ادز بر اساس عدد رنکینگ تبلیغاتی سایت پایین‌تر از شما می باشد. به ازای نمره کیفیت شما + ۰.۰۱ دلار. پس به طور میانگین هزینه هر کلیک در گوگل ادز ۱.۶۱ دلار می باشد.

   

  چه تفاوتی میان ارزهای متفاوت برای تبلیغات در گوگل ادز می باشد ؟

  به گفته خود گوگل این که با چه  ارز دیجیتالی تبلیغات خود را استارت بزنید، تفاوت زیادی ندارد. لغات کلیدی دارای قیمت های مختلفی می باشند، بسته به میزان اهمیت و رقابتی بودنشان؛ فرض بگیرید یک کلمه کلیدی 10 سنت آمریکا می باشد، همین کلمه با ارز تومان 50000 ریال می باشد.

   

  آیا ممکن است هزینه تبلیغات برای یک سایت ارزان‌تر از سایت دیگر باشد؟

  بله. تعرفه گوگل ادز برای کلمات کلیدی متفاوت و حیطه های کاری مختلف، متفاوت می باشد . این اختلاف قیمت تعرفه تبلیغات از میزان تعداد رقبا نشات میگیرد.

   

  پس از خرید اکانت گوگل ادز تبلیغات به کجا منتقل می شوند؟

  میزان شارژ و میزان سرچ در هر ماه ، تعرفه هر کلیک ، بازه زمانی تبلیغات بر این اساس ها متفاوت می باشد. ولی با قرار دادن هزینه روزانه میتوانید میزان بودجه خود را مدیریت نمایید.

   

  تبلیغات‌ در گوگل کجا نشان داده می‌شود؟

  تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند! برای مثال اگر شما پزشک داخلی هستید و می‌خواهید که کسی در گوگل واژه  “پزشک داخلی خوب” را جستجو کرد  تبلیغ سایت شما در صفحه اول مرورگر نشان داده شود، حال نیاز است تا از گوگل ادز استفاده کنید.

   

  چرا زمانی که رقابت ندارم هزینه‌ های کلیک من زیاد است ؟

  تنها سایت هایی که از گوگل ادز استفاده می کنند رقیب شما نیستند . بلکه سایت هایی که بهتر بهینه سازی شده اند نیز رقیب شما می باشند. و زمانی که سایت هایی با سئو خوب رقیب شما هستند هزینه تعداد کلیک بالا خواهد رفت.

   

  پس از خرید گوگل ادز تا چه زمانی تبلیغات من فعال می باشد ؟

  به میزان شارژ، میزان جستجو و هزینه هر کلیک بستگی دارد و مدت زمان تبلیغات متفاوت است. ولی با گذاشتن بودجه روزانه می توانید هزینه های خود را مدیریت نمایید.

   

  آیا رمز و اکانت و دسترسی آن برای من هم می‌شود؟

  بله دسترسی اکانت برای ایمیل شما ارسال خواهد شد و می‌توانید روند را در هر زمانی بررسی کنید و مدیریت اکانت خود را به دست داشته باشید .

   

  بعد از چه مدت زمانی تبلیغات در گوگل نمایش داده شود؟

  پس از ساخت تبلیغات، ممکن است یک روز زمان ببرد تا تبلیغات توسط گوگل ایندکس شوند و نمایش دادن آنها شروع شود.

   

  چرا اوج شید را انتخاب کنیم؟

  خدمات اوج شید به عنوان یکی از بهترین خدمات در زمینه سئو و طراحی سایت از نظر قیمت و کیفیت شناخته شده است . و شما را از هزینه کردن برای استفاده از گوگل ادز بی نیاز می کند. و شما می توانید از خدمات این مجموعه با برقراری ارتباط از طریق سایت ما اطلاعاتی را کسب کنید.