کارآموزی طراحی سایت در اصفهان به صورت رایگان و کاربردی

طراحی سایت را به بهترین شکل یاد بگیرید

تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

کارآموزی طراحی سایت در اصفهان | کارآموز طراحی سایت در اصفهان | اوج شید | ojshid

2 حالت @کارآموزی طراحی سایت در اصفهان و سئو به چه صورت میباشد؟

چگونه باید به یک طراح سایت خوب تبدیل شویم؟

شما این مقاله ی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان را مطالعه میکنید زیرا احتمالا شما هم مانند بقیه افراد قصد دارید. که به فردی حرفه ای در زمینه ی طراحی سایت تبدیل شوید. شاید میخواهید بتوانید بهترین سایت هایی که وجود دارد را طراحی کنید. شاید قصد و هدف تان این باشد که به یک سئو کار حرفه ای تبدیل شوید و بتوانید در این زمینه فعالیت کنید. همه ی این موارد نیازمند این است که شما به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید و این کار جز با تکرار و تمرین مقدور و میسر نخواهد شد.

پس برای آنکه بتوانم به خاسته ی خودم برسم به دوره های کارآموزی ای که بصورت حضوری و یا غیر حضوری هست مراجعه کنم. من میتوانم به دوره ای بروم که کارآموز طراحی سایت در اصفهان را در اختیار من میگذارند. در واقع چیزی که میتواند من را به یک فرد حرفه ای بدل کند، آموزش تخصصی در این زمینه است. اما قبل از آنکه به یک دوره آموزشی حضوری طراحی سایت و یا دوره غیر حضوری طراحی سایت مراجعه کنم، باید به یکسری موارد دقت کنم. در ادامه ی این مقاله قصد دارم به یکسری از این نکات اشاره نمایم. در ادامه ی مقاله کارآموزی طراحی سایت در اصفهان با ojshid همراه باشید.

نکاتی که قبل از آموزش طراحی سایت و سئو باید بدانیم!

نکته ی شماره 1 که در زمان طراحی سایت اهمیت دارد:

این زمینه ی فعالیت بسیار حائز اهمیت میباشد و به من کمک میکند که بتوانم به صورت حرفه ای فعالیت کنم. اما این حرفه ای شدن، نیاز به صبر و حوصله ای دارد که من را به هدف خودم برساند. پس من به حرفه ای ترین کارآموز طراحی سایت در اصفهان نیاز دارم.

نکته ی شماره 2 که شاید نمی دانستید؟

اگر قصد دارم به یک کارآموز طراحی سایت تبدیل شوم، باید آموزش پذیر باشم. باید /قابلیت دریافت آموزش هایی که باید ببینم را داشته باشم. پس من به تمام نکات آموزشی که در اختیار من قرار میگیرد دقت میکنم. در ادامه میتوانید شکل 1 کارآموزی طراحی سایت در اصفهان را مشاهده نمائید.

کارآموزی طراحی سایت اوج شید

شکل 1 کارآموزی طراحی سایت در اصفهان

نکته ی شماره 3:

این حوزه همواره در حال رشد و پیشرفت میباشد و کارآموز طراحی سایت در اصفهان نیز همواره بهتر از قبل میشود. پس من نباید دست از مطالعه و یاد گرفتن در این حوزه بکشم. بروز بودن من همان چیزی است که باعث میشود من در رقابت حرف اول را بزنم. این همان موضوعی است که کارآموزی طراحی سایت در اصفهان به من یاد خواهد داد.

نکته ی شماره 4:

من انتظار اتفاقات عجیب و غریب و آموزش های ماورایی را در دوره کارآموزی نخواهم داشت. زیرا که آموزش هایی که نیاز هست من ببینم، دقیقا همان نکات ریزی است که قبلا به آنها دقت نکرده بودم. همان نکاتی که تا بحال اجازه نداده اند من به بهترین حالت خودم تبدیل شوم. و این نکات را در دوره کارآموزی طراحی سایت در اصفهان یاد خواهم گرفت و از کارآموز طراحی سایت در اصفهان که در اختیار من قرار میگیرد استفاده خواهم کرد.

نکته ی شماره 5 در زمان کارآموزی در ojshid:

من در این دوره به افراد دیگری که با من آموزش میبینند حسادت نمیکنم. من خودم را با آنها مقایسه نمیکنم. چرا که میدانم هر کسی پتانسیلی دارد و مدل رشد هر شخصی متفاوت است. پس من به وضایف خودم عمل میکنم و منتظر اتفاق افتادن آنچه که باید خواهم ماند.

در این قسمت از مقاله ی اوج شید به بیان همین 5 نکته اکتفا کرده و کلام را ختم میکنیم. پس از آن که این نکات را مطالعه کرده و پذیرفتم، باید بدانم که چه چیزهایی نیاز است که من را به یک طراح سایت، سئو کار و محتوا نویس بدل میکند. پس در ادامه به ذکر این موارد روی خواهیم آورد. ابزار هایی که نیاز هست در کارآموز طراحی سایت در اصفهان کمتر از آموزش حضوری است. پس به ادامه ی مطلب دقت کنید.

ابزار هایی که به من کمک میکنند به یک طراح سایت تبدیل شوم!

در دوره کارآموزی من به دو نوع امکانات اصلی نیازمند هستم. یکی امکانات سخت افزاری و فیزیکی که شامل یک سیستم (لپ تاپ و یا کامپیوتر) میشود. و یکسری امکانات نرم افزاری که بتوانم با آنها نیاز های خودم و مشتری م را برطرف سازم.

امکانات سخت افزاری شامل:

یک سیستم متوسط به بالا که بتواند نرم افزار های مورد نیاز من را نصب و اجرا کند. این موضوع در کارآموزی طراحی سایت در اصفهان از اهمیتی متوسط برخوردار است. در بخش بعدی نیز ما شکل 2 کارآموز طراحی سایت در اصفهان را به نمایش گذاشته ایم.

امکانات نرم افزاری که شما زمان طراحی سایت نیاز دارید:

امکاناتی که نیاز هستند و در این دسته قرار میگیرند شامل آفیس، فوتوشاپ، مرورگر های خوب فایرفاکس و یا کروم میباشد. نصب و راه اندازی اینها نیز باید بصورت کارآموز طراحی سایت در اصفهان در اختیار کاربر قرار گیرد.

این مواردی هستند که من به آنها نیاز دارم تا بتوانم آموزش هایی که میبینم را به صورت عملی به اجرا درآورم. پس از اطلاع از این نیاز ها باید بدانم چه دوره ای مناسب من میباشد. در ادامه بررسی خواهیم کرد که نیاز من چه دوره ای و با چه ویژگی هایی است.

کارآموزی طراحی سایت اوج شید

شکل 2 کارآموز طراحی سایت در اصفهان

ویژگی های دوره‌ای که میروم و از آن استفاده میکنم شبیه اوج شید باشد:

 • دوره ای که من برای کارآموزی طراحی سایت در اصفهان به آن مراجعه میکنم، باید اساتیدی داشته باشد که به من کمک میکنند بتوانم حرفه ای شوم. اگر برایم مقدور است به صورت حضوری آموزش ببینم و در محیط کار قرار بگیرم.
 • نکات آموزشی که بیس کار را میسازند را همیشه داشته باشم. این امکانی است که در ojshid برای شما فراهم خواهد بود.
 • آن مجموعه اموزشی مشاورینی داشته باشد که به من کمک کنند و برای موفقیت من تلاش میکنند. همچنین کارآموز طراحی سایت در اصفهان را به من ارائه دهند.
 • همه ی موارد آموزشی در اختیار من قرار گیرد.
 • محیطی که در آن آموزش میبینم باید به صورتی باشد که تمرکز من را از آموزش ها به هم نزند.

کلام پایانی در مقاله ی چگونه یک طراح سایت شوم:

در پایان این مطلب باید بگویم که اگر قصد دارید به یک طراح سایت، سئو کار، محتوا نویس، گرافیست و … تبدیل شوید. راهی طولانی خواهیم داشت. پس به این نکته دقت میکنیم و از خداوند میخواهیم که به ما صبر و پشتکار بدهد تا بتوانیم در این مسیر موفق شویم.

امیدوارم که از مطلب کارآموزی طراحی سایت در اصفهان لذت برده باشید. همچنین امید است که در مورد کارآموز طراحی سایت در اصفهان در این مقاله ی اوج شید نیز دقت بالایی داشته باشید.

کارآموزی طراحی سایت در اصفهان و استخدام کارآموز به چه صورت انجام میشود؟

اگر استخدام در شرکت های برند و معتبر، از رویاهای شماست، باید بگویم که این رویا با کارآموزی قابل دسترسی است. با وجود اینکه کارآموزی در هر شهر و کشور، شرایط گوناگونی دارد اما قاعده و چهارچوب آن در همه جای جهان مشابه است. کارآموزی مناسب ترین روش برای به دست آوردن تجربه و مهارت و دانش مورد نیاز هر شغلی است. حتی اگر دانشگاه ها و دبیرستان ها از حالت نظری به کارگاه های عملی و تجربی تبدیل شوند، خیلی نتایج بهتر و کاربردی تر حاصل خواهد شد. دوره های کارآموزی معمولا از یک ماه تا شش ماه متغیر است. کم کم تمامی شرکت ها دارند به لزوم دوره های آموزشی و کارآموزی پی میبرند و شغل هایی که  یادگیری مهارت آن ها نیاز به پروژه های واقعی دارند، روز به روز زیادتر میشوند. پس لازم است که یک سری نکات مفید در مورد کارآموزی طراحی سایت در اصفهان در اختیارتان قرار بدهیم. با ما باشید.

نکاتی ضروری برای وارد شدن به دوره های کارآموزی

میزان اشتیاق:

معمولا شرکت هایی که میخواهند کارمندانی حرفه ای را برای تایم خیلی طولانی و حتی دائمی در کنار خود داشته باشند اقدام به برگزاری دوره های آموزشی میکنند. اشتیاق، از ضروری ترین چیزهایی است که میبایست در وجود کارآموز باشد. دانستن میزان اشتیاق و علاقه ی کارآموز به حرفه ی مدنظر، استعداد ذاتی آن فرد، چشم انداز و انگیزه های شخصی اش بسیار میتواند به نفع اهداف شرکت باشد. بنابراین این موارد توسط شرکت ها مورد آزمون و بررسی قرار خواهند گرفت. پس کارآموزی طراحی سایت در اصفهان زمان خیلی خوبی است تا شما بتوانید خود را در حرفه ای که احساس میکنید به آن علاقه دارید و میتوانید در آن موفق باشید محک بزنید.

 صبر در برابر فشارهای احتمالی

یک کارآموز لازم است بتواند در برابر مشقت های کاری صبر داشته باشد. حتی اگر ساعت کارتان زیاد است و در مقابل کار زیادی که انجام میدهید حقوق مکفی دریافت نمیکنید، پیشنهاد ما به شما به این است که صبور باشید و به خودتان و آن شرکت فرصت بدهید تا به پیشرفت مطلوبتان برسید. این تصمیم از اتلاف وقتی که در نتیجه ی کاریابی مجدد صورت میگیرد جلوگیری خواهد کرد.

تقویت رزومه ی کاری

بهبود و تقویت رزومه ی کاری شما از مهم تر ین مزایایی است که شما در طول کار آموزی به آن دست خواهید یافت. توانایی هایی از جمله توانایی مذاکره، تکنیک های ایجاد ارتباطات مفید و مهارت های حل مسئله در طول کارآموزی طراحی سایت در اصفهان به مهارت های شما اضافه خواهد شد.

بیان شفاف درخواست ها و انتظارات

یکی از چالش هایی که در طول کارآموزی طراحی سایت در اصفهان با آن مواجه خواهید شد این است که چطور در محیط ناآشنا و جدید، بتوانید حقوق خود را روشن و شفاف مطالبه کنید. در موعد عقد قرارداد باید بدانید که دقیقا چه وظایفی  را باید قید کنید. همچنین در طول انجام کار، هر جایی که در خصوص وظایف و حقوقتان برایتان ایجاد ابهام شد، باید بخواهید آن موضوع صراحتا از جانب مسئول شرکت رفع ابهام شود.

مسئولیت پذیری

اینکه شما خود را مستلزم به رعایت قوانین شرکت بکنید، هم به تداوم همکاریتان با آن شرکت کمک خواهد کرد، هم از شما یک انسان مسئولیت پذیر خواهد ساخت. پس در طول دوران کارآموزی طراحی سایت در اصفهان خود را مقید کنید که راس ساعت به محل کار برسید و در تایمی که برایتان مشخص کرده اند کار را به اتمام برسانید. شما باید بتوانید کارها و وظایفی که در حیطه ی وظایف مشخص شده ی شما نیست را با اعتماد به نفس کامل نپذیرید. و در عوض در چهارچوب وظایف خودتان بسیار متعهد و مسئولیت پذیر باشید.

توانایی قرار گرفتن در جمع و برقراری ارتباط

در طول کار آموزی شما معمولا کار تیمی و گروهی را تجربه خواهید کرد. با قرار گرفتن در فضایی که همه ی افراد کارآموز هستند و در برابر یادگیری پذیرش بالایی دارند.، فضای صمیمی و خالصی ایجاد میشود که در آن هیچ کس نسبت به دیگری احساس برتری ندارد و همه در کنار هم و با کمک به هم رشد خواهند کرد. این فرصت خوبی است تا معجزه ی کار گروهی و وحدت را تجربه کنید.

و اما جمع بندی

در مقاله ای که مطالعه کردید در مورد کارآموزی طراحی سایت در اصفهان و مزایای آن صحبت کردیم. تا اینجا دانستیم با گذراندن دوره ی کارآموزی چه مهارت هایی را کسب خواهید کرد از جمله تمرین صبر، تمرین همیاری و مسئولیت پذیری… برای ثبت درخواست ورود به دوره های کارآموزی در دپارتمان اوج شید به سایت ojshid.com مراجعه کنید.

قطعا برای شمایی که در حال مطالعه ی این مقاله هستید پیش آمده که بخواهید مهارت جدیدی به مهارت های خود اضافه کنید و از طریق آن به درآمد برسید. اگر دانشجویید که منتظر گرفتن مدرک هستید تا بعد از آن وارد بازار کار شوید در حالی که هیچ ضمانتی وجود ندارد که شما بلافاصله بعد از اتمام دانشگاه موفق به ورود به بازار شوید. در خیلی از موارد خیلی از خروجی های دانشگاه ها متاسفانه موفق نمیشوند کاری متناسب با رشته شان پیدا کنند. علاوه بر این مسائل، اینکه شما به صورت عملی یک حرفه را یاد گرفته باشید تا اینکه فقط بصورت نظری و غیر عملی آن را فراگرفته باشید خیلی با هم متفاوتند. در خیلی از مواقع، اطلاعات کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و بعد برای کار به شرکت های مربوطه مراجعه میکنند نصف اطلاعات کسی است که بواسطه ی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان دوره دیده است.

کارآموزی چیست ؟

تا اینجا با کلمه ی کارآ؛موزی آشنا شدیم و متوجه شدیم که تا چه اندازه برای کاریابی ضروری است. هر آموزشی باید چالش های خاص خود را داشته باشد و شما با آموزش صرف در دانشگاه نمیتوانید با چالش های بازار آشنا شوید. بعلاوه اینکه بعد از کارآموزی، شما یک رزومه ی کاری خواهید داشت که این اتفاق در مراکز آکادمیک صورت نمیگیرد. در کارآموزی، در کنار آموزش، مهارت های خود را نیز افزایش میدهید زیرا شما با یک کار عملی مواجه هستید.

به عبارت دیگر:

هر گونه دانش آموختن و سواد آموزی که با اشتغال و کار عملی همراه باشد کارآموزی طراحی سایت در اصفهان نامیده میشود. ما این فرصت را در اختیارتان قرار میدهیم که بتوانید با دوره های کارآموزی در اصفهان آشنا شوید. میتوانید با کلیک بر روی آینده ی خود را عوض کنید.

صفحه اصلی کارآموزی اوج شید

اصلی ترین هدف از دوره های کارآموزی این است که کسانی که صرفا به صورت آکادمیک در دانشگاه ها یا آموزشگاه ها دوره دیدند، از نمای نزدیک با پروژه های علمی و قابل اجرا آشنا شوند. یعنی برای آن ها بستری فراهم شود که بتوانند دانسته های خود را به اجرا در آورند. از دیگر مزایای کارآموزی طراحی سایت در اصفهان همچنین این است که تواناییتان در مدیریت را نیز افزایش میدهید. چون شما باید بتوانید پروژه های خود را مدیریت کنید.

به نظر شما فقط کارآموزی کافی است؟

قطعا خیر. دوره های کارآموزی نیاز به پیش نیاز دارند. ضروری است که قبل از کارآموزی طراحی سایت در اصفهان دوره هایی نظری برای بالا بردن اطلاعات و دانش غیر عملی بگذرانید.

معرفی سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان!

اگر شما هم از دانشگاه فرغ شده اید، احتمالا به شما نیز پیشنهاد شده است که در دوره های کارآموزی شرکت کنید. اما معمولا فارغ التحصیلان برای رسیدن به قطعیت در مورد اینکه مدام شرکت بهتر از بقیه است دچار چالش میشوند. دز اینجا ما میخواهیم با آشنا کردن شما با سامانه‌ی ملی کارآموزی در این چالش به شما کمک کنیم.

تعریف کوتاهی از کارآموزی

قبل از اینکه در مورد سامانه ی ملی بدانید خوب است در مورد کارآموزی طراحی سایت در اصفهان کمی بدانید. به دوره هایی آموزشی عملی که شخص بین فاصله ی زمانی فارغ التحصیل شدن تا کاریابی و استخدام میگذراند. شخص با وجود اینکه کارمند رسمی آن شرکت نیست اما موظف است به تمامی قوانین اعم از ساعت مقرر ورود و خروج مقید باشد. هدف اصلی این دوره ها درآمد زایی نیست. بلکه تجربه اندوزی و کسب توانایی پاسخ عملی به چالش های بازار است.

سامانه ملی کارآموزی چیست؟

سامانه ی ملی کارآموزی، به منظور خدمات رسانی بهتر به دانشجویان فارغ التحصیل تاسیس شد. شرکت هایی که آمادگی پذیرش کارآموز را دارند، معرفی میشوند. دانشگاه ها، اطلاعات کارآموزان را در اختیار این سامانه قرار میدهند. به عبارت دیگر این سامانه، کارآموز را به شرکت هایی که کارآموز میپذیرند معرفی میکنند.

در راستای ارائه خدمات بهتر به دانشگاه‌ها و دانشجویان، سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان راه اندازی شد. در این سامانه، شرکت‌هایی که پذیرش کارآموز دارند، تعیین می‌شوند. به عبارتی دیگر این سامانه مشخص می‌کند که یک شرکت به کارآموز با رشته تحصیلی مشخص نیاز دارد، سپس دانشگاه‌ها دانشجویانی که مشخصات موردنظر را دارند، در این سامانه ثبت نام کرده و به ارگان‌ها معرفی می‌کنند.

این سامانه که تحت حمایت و نظارت دولت به وجود آمده، با هدف ترکیب تجربه و مهارت برای دستیابی به شغل موردنظر جوانان ایجاده شده است. درواقع معرفی این سامانه تلاشی برای برقراری پیوند بین محیط علمی و عملی می‌باشد. این طرح سبب افزایش قابلیت‌ها و توانایی‌های کارآموزان برای اشتغال در آینده و در جایگاه مناسب شغلی است.

همچنین به متقاضیان اشتغال کمک می‌کند تا بهتر به علاقمندی‌های خود در رشته‌های مختلف پی ببرند و از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوند. راه اندازی سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان یک تجربه عملی است که فارغ التحصیلان دانشگاهی، مهارت‌های شغلی موردنیازشان را برای ورود به حوزه‌های کاری به دست می‌آورند. این مهارت‌ها عبارتند از:

 • مهارت برقراری ارتباط
 • مسئولیت پذیری
 • وقت شناسی
 • قدرت حل مساله
 • انجام کار گروهی
 • خود مدیریتی
 • برنامه ریزی
 • سازماندهی و…

سامانه ملی کارآموزی چه پیشینه‌ای دارد؟

در سال ۱۳۳۹ آئین نامه معرفی سامانه ملی کارآموزی با عنوان “سامانه ملی کارورزی و افزایش مهارت”، به تصویب شورای عالی کار رسید. پس از آن، دوره‌هایی به نام کارآموزی برای دانشجویانی که به تازگی فارغ التحصیل شده بودند، ایجاد شد. طی این دوره‌ها، کارآموز براساس توانمندی‌های خود و با بهره گیری از دانش مقدماتی، برای کسب مهارت‌های حرفه‌ای آماده می‌شد.

دوره‌های کارآموزی طراحی سایت در اصفهان سال‌هاست که در کشورهای مختلف در سراسر دنیا برگزار می‌شود. مدت زمان این دوره‌ها معمولا وابسته به رشته‌ تحصیلی فرد، بین ۴ تا ۶ ماه متغیر است. نکته قابل توجهی که در رابطه با دوره کارآموزی وجود دارد این است که کارآموزان با دید باز و ذهنی آگاه‌تر نسبت به رشته خود، مسیرشان را ادامه می‌دهند. آن‌ها قادر هستند با کاهش استرس و نگرانی، اطلاعات لازم را به دست آورند و درصدد بهبود مهارت‌های خود بربیایند.

اهمیت سامانه ملی کارآموزی

یکی از مشکلات عمده‌ای که معمولا دانشجویان و فارغ التحصیلان با آن روبرو هستند، عدم تجربه کافی در زمینه رشته تحصیلیشان است. این موضوع پیامدهای نامطلوبی را برای آینده شغلی آنان به دنبال دارد. شرکت در دوره‌های کارآموزی طراحی سایت در اصفهان این فرصت را در اختیار دانشجویان می‌گذارد که تجارب ارزشمند و مفیدی را به دست آورند. از طرفی سامانه کارآموزی نیز در یافتن مجموعه موردنظرشان برای گذراندن دوره کارآموزی به آن‌ها کمک می‌کند.

کارورزی اختیاری یا اجباری؟

برای بعضی افراد کارورزی امری اجباری و خسته کننده است و اما برای بعضی دیگر کارورزی اختیاری است و این افراد با آگاهی کامل از فواید خوب کارورزی دنبال آن می روند.اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که کارورزی را به چشم یک فعالیت اجباری نگاه می کنید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ ویژگی ها و مزایای کارورزی بروید. شاید شما اولین نفری باشید که فرم درخواست کارورزی ماه بعد را پر می کند!

فواید کارورزی

دوره کارورزی فرصت مناسبی برای آشنایی دانشجویان با محیط کار می باشد. این دوره ها به کارورزان، قدرت انتخاب بیشتری در انجام وظایف ارائه شده می دهد به این ترتیب کارورزان می توانند بیشتر به علاقه مندی های خود و مهارت های خود در زمینه های مختلف پی ببرند و با نقاظ ضعف و قوت خود آشنا شوند.

در طول دوره کارآموزی طراحی سایت در اصفهان، افراد دستمزدی را برای انجام فعالیت های خود از موسسه یا سازمان مربوطه دریافت نمی کنند، اما ممکن است در طول کارورزی شما همانطور که موسسه و سازمان شما را ارزیابی می کنند؛ به شما موقعیت های کاری خوب و فوق العاده ای نیز پیشنهاد دهند، چرا که این پیشنهاد های کاری بسته به نوع و میزان زمان و پشتکاری دارد که شما برای کار خود می گذارید.

کارورزی در ایران

کارورزی یکی از فعالیت های بسیار مهم در حوزه تحصیلات اموزش عالی می باشد. دانشگاه باید علاوه بر توجه به آموزش دانشجویان به فعالیت های عملی دانشجویان هم توجه ویژه ای داشته باشد چرا که دوره های کارورزی و یا کارآموزی طراحی سایت در اصفهان باعث تربیت نیروی انسانی در حوزه تحصیلات عالی می شود.

متاسفانه،در دانشگاه های ایران تمرکز بیشتر بر روی انقال دانش تئوری می باشد نه عملی. بنابراین اگر دانشجویی به طور خودکار و فعال خودش به دنبال کسب مهارت های عملی نباشد، می تواند آینده شغلی وی را به خطر بیاندازد. کارورزی می تواند ابزار بسیار مهم و قابل توجهی در به دست آوردن دانش عملی باشد اما به دلائل مختلفی در دانشگاه های ایران تمرکز بیشتر بر روی دانش های تئوری می باشد.

اگر شما هم شرایط شرکت در را دارید، عجله کنید!

شرایط متقاضیان شرکت در طرح کارورزی برای افراد جویای کار به شرح زیر است:

 1. فارغ التحصیلانی که تاکنون وارد حوزه کار نشدند.
 2. فارغ التحصیلان همه مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در کارورزی شرکت کنند.
 3. وضعیت نظام وظیفه داوطلبان کارورزی مرد باید مشخص شده باشد.
 4. گروه سنی افراد باید بین۲۳ تا ۳۵ سال باشد.

استفاده از سامانه ملی کارآموزی چگونه است؟

مسئولانی که سامانه کارآموزی را طراحی و راه اندازی کرده‌اند، اظهار داشته‌اند که این سامانه دارای دو بخش عرضه و تقاضا است. بخش عرضه مختص دانشجویانی است که ملزم به گذراندن دوره کارآموزی طراحی سایت در اصفهان در بخش صنعت شده‌اند. بخش تقاضا مربوط به صنعتکاران و شرکت‌هایی است که پذیرش کارآموز دارند و می‌توانند شرایط خود را در این بخش شرح دهند. این کارها به صورت مدیریت شده و به صورت دقیق انجام می‌شود.

سامانه ملی کارآموزی چه مزایایی دارد؟

پدید آمدن سامانه کارآموزی مزایای زیادی در اختیار افراد جویای کار قرار می‌دهد که عبارتند از:

 • کسب مهارت‌های حرفه‌ای در حوزه موردنظر
 • آشنایی و برقراری ارتباط موثر با افراد خبره و باتجربه
 • کسب تجربه با استفاده از روش‌های کم ریسک
 • آشنایی با قوانین محیط کاری

سامانه ملی کارآموزی چه معایبی دارد؟

هرچند که راه اندازی سامانه کارآموزی طراحی سایت در اصفهان ویژگی‌های مثبتی دارد، اما دارای معایبی نیز است که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

 • عدم توجه کافی به دستاوردهای علمی دانشجویان
 • عدم ارزیابی دانش تئوری
 • خودداری اکثر واحدهای صنعتی بزرگ و پیشرفته از پذیرش کارآموز
 • عدم برنامه ریزی مصوب
 • عدم آشنایی دانشجویان و مدیران سازمان‌ها با اهمیت دوره‌های کارآموزی

جمع بندی

یکی از دوره‌های ارزشمندی که هر دانشجویی پس از فارغ التحصیلی باید آن را بگذراند، کارآموزی است. این دوره به فارغ التحصیلان کمک می‌کند تا تجربه کافی از قرار گرفتن در محیط کار و پربار کردن رزومه خود را به دست آورند. سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان این امکان را فراهم کرده است تا دانشجویانی که به دنبال مجموعه مناسب برای گذراندن کارآموزی هستند، بتوانند راحت‌تر به شرکت‌های متقاضی کارآموز دسترسی پیدا کنند.

معرفی سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان و کارورزی

احتمالا برای هریک از ما پیش آمده است که در هنگام فارغ التحصیلی از دانشگاه و پس از گذراندن تمامی واحدهای آموزشی، از ما خواسته ‌شود که در دوره‌های کارآموزی شرکت کنیم. مشکلی که اکثر دانشجویان با آن روبرو می‌شوند، یافتن شرکت و یا مجموعه‌ای است که در زمینه رشته تحصیلی آن‌ها فعالیت داشته باشد و کارآموز نیز پذیرش کند. در این مطلب از رشدانا قصد داریم همه چیز را درمورد سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان توضیح دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

تعریف کوتاهی از کارآموزی

پیش از آن که بگوییم سامانه ملی کارآموزی چیست و از کجا به وجود آمده است، قصد داریم در ابتدا توضیح مختصری درمورد کارآموزی ارائه دهیم. کارآموزی عبارتست از دوره آموزشی که فرد در فاصله فارغ التحصلی یا دانشجویی تا استخدام طی می‌کند. درواقع فرد در این دوره‌ها موظف است مانند یک کارمند در زمان مقرر، در محل کار حاضر شود. اما اساس این دوره کار کردن و کسب درآمد نیست، بلکه بیشتر به مقوله آموزش و کسب تجربه پرداخته می‌شود.

سامانه ملی کارآموزی چیست؟

سامانه ی ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به دانشجویان و دانشگاه ها تاسیس شد. شرکت هایی که آمادگی دارند که دانشجویان فارغ التحصیل را برای کارآموزی بگیرند، در این سامانه ثبت میشوند. به بیانی دیگر، این سامانه شرکت های کارآموز پذیر را به دانشجویان قابل معرفی میکند و یک واسطه میان دانشجو و شرکت ها است. دولت، از حامیان و ناظران جدی این سامانه است و هدف اصلی این سامانه این است که مهارت و تجربه جوانان را برای به دست آوردن شغل مدنظرشان با هم ترکیب کند. به عبارت دقیق تر، این سامانه میان بستر عملی و علمی یک رابطه ی مفید ایجاد کند. همین امر باعث شده است که با بهبود قابلیت ها و توانایی های جوانان، انگیزه ی آن ها برای اشتغال در آینده بیشتر شود و بتوانند در موقعیت شغلی ای که با توانایی های آن ها متناسب است قرار بگیرند. بعلاوه این بستر جوانان را یاری میدهد که بهتر علاقه و استعداد خود را کشف کنند و هچنینی بدانند در چه قسمت هایی ضعیف هستند و برعکس در چه زمینه هایی عملکرد مثبتی دارند. مهارت هایی که در این راستا به دست می آورید عبارتند از :

 • مسئولیت پذیری
 • وقت شناسی
 • تکنیک های برقراری ارتباط
 • توانایی حل مسئله
 • توانایی انجام کارهای گروهی
 • برنامه ریزی

پیشینه ی سامانه ملی کارورزی چیست؟

آئین نامه معرفی این سامانه، با اسم «سامانه ی ملی کاروزی و افزایش مهارت› در سال 1339 در شورای عالی به تصویب رسید. سال های زیادی است که در تمام نقاط دنیا، دوره های کارآموزی طراحی سایت در اصفهان گذاشته میشود. این دوره ها نهایتا تا ۶ ماه زمان میبرند. اتفاق جالبی که در این دوره ها می افتد این است که کسانی وارد کارآموزی میشوند که از قبل اطلاعات نظری نسبتا جامعی نسبت به حرفه ی مدنظرشان دارند. خب طبیعی است که وقتی اطلاعات جامع و مفیدی داشته باشیم، کارآموزی برای ما بسیار مفید خواخد بود. چون قرار است در این دوره ها دانسته هامان را جامه ی عمل بپوشانیم. این اتفاق موجب میشود که دلگرمی و امید در دل جوانان بوجود بیاید چرا که، مهارت های عملی آن ها در راستای دانسته هاشان خواهد بود. همچنین وقتی  شغل آینده ی آن ها مرتبط با دانش و مهارتشان باشد، نور امید و انگیزه را در دل آن ها روشن خواهد کرد. چرا که معمولا گذراندن دوره ها، اشتغال را هم در پی دارد.

اهمیت سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان

تجربه ی عملی نداشتن، یکی از مهمترین معضل های دانشجویان است. این مسئله، نتایج خوبی برای شغل آینده دانشجویان در پی نخواهد داشت. کارآموزی فرصتی در اختیار آن ها قرار میدهد تا این معضل را به بهترین شکل حل کنند. در کنار این مزیت ها، سامانه ی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان نیز به پیدا شدن شرکت مورد نظر به شما کمک خواهد کرد

کارورزی اختیاری یا اجباری؟

آیا گذراندن کارورزی خسته کننده و از روی اجبار است ؟ ممکن است ذدید بعضی از آدم ها نسبت به کارورزی به این شکل باشد. اما کسی که برنامه ی مشخصی برای آینده ی خود دارد و میداند که از خودش و آینده اش چه میخواهد، با اشتیاق و میل شخصی خود وارد این مرحله میشود. اگر شما نیز جزو آن افرادی هستید که کارورزی را اجباری میدانید، بهتر است مزالعات خود را در مورد فواید و مهارت هایی که در نتیجه ی آن به دست می آورید بیشتر کنید. همچنین با یک نتخصص مشاوره کنید تا بدانید برنامتان برای آینده و شغل تان چیست.

فواید کارورزی

شما در طول دوره، دستمزدی از سازمان بابت کارتان دریافت نمیکنید ولی به دستاوردهایی دست خواهید یافت که گذراندن این دوره را ضروری میکند. همچنین اینکه ممکن است در طول این مسیر، پیشنهادهای کاری خیلی خوبی با توجه به مهارت های اکتسابیتان به دست بیاورید. هرچقدر اشتیاق و پشتکار و پی گیری شما در دوران کارآموزی طراحی سایت در اصفهان بیشتر باشد، احتمال اینکه بعد از اتمام یا حتی در حین دوره، استخدام شوید بیشتر است.

تاریخچه کارورزی در ایران

در زمینه ی تحصیلات و آموزش عالی، کارورزی از بهترین و کاربردی ترین فعالیت هاست. توجه به جنبه ی عملی و کارگاهی، باید در راس وطایف دانشگاه ها و مراکز نظری قرار بگیرد. خصوصا اینکه این دوره ها به پرورش نیروی جوان انسانی در زمینه تحصیلات عالی کمک میکند. در دانشگاه های ما متاسفانه بیشترین تمرکز روی جنبه ی نظری و تئوری است تا جنبه ی عملی. پس اگر خودتان هم به فکر آموزش عملی دیدن نباشید متاسفانه از بازار عقب میمانید و آینده ی خود را به خطر می اندازید. موفقیت از آن کسانی است که با چالش های واقعی کار رو به رو شده اند و با تلاش برای حل مسئله، به تجربه های مفید رسیده اند. این مهارت ها را با ثبت نام در دوره های کارورزی در خود ایجاد کنید.

اگر شما هم شرایط شرکت در کارورزی  را دارید، عجله کنید!

متقاضیان کارورزی میبایست در یکی از شرایط زیر باشند:

 1. با وجود فارغ التحصیل شدنتان، هنوز وارد بازار کار نشده باشید.
 2. اگر در هر مقطعی فارغ التحصیل شده باشید از جمله کاردانی کارشناسی ..
 3. در صورت مرد بودن، میبایست تکلیف نام وظیفه تان روشن شده باشد.
 4. رنج سمی تان میبایست از 22 تا 35 باشد.

استفاده از سامانه ملی کارآموزی چگونه است؟

سامانه ی ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان در دو بخش به کاربران ارئه میشود: عرضه و تقاضا

قسمت عرضه ی این سامانه، مربوط به تقاضا دهنده میشود یعنی کسی که میخواهد دوره های کارآموزی را بگذراند و عرضه مربوط به شرکت های کارآموز پذیر است. این شرکت ها میتوانند شرایظ و قوانین خود را در این قسمت درج کنند. تمام این فرآیند توسط یک مدیریت حدی و دقیق پی گیری و بررسی میشود.

سامانه ملی کارآموزی چه مزایایی دارد؟

تاسیس این سامانه، فواید بسیار زیادی داشته است. از جمله:

 1. به دست آوردن توانایی های کاربردی در حیطه ی مدنظر
 2. ارتباط گرفتن با افراد متخصص و حرفه ای
 3. به دست آوردن تجربه های کم ریسک
 4. تجربه ی کار در محیز کاری و اداری و آشنا شدن با پروتکل های آن

سامانه ملی کارآموزی طراحی سایت در اصفهان چه معایبی دارد؟

تا الان در مورد مزایای کار آموزی صحبت کردیم. عادلانه استکه کمی هم از معایب آن بگوییم

این معایب عبارتند از:

نادیده گرفتن دانش تئوری آنچنان که بایسته است

نادیده گرفتن دستاورد علمی دانشجوها

عدم پذیرش کارآموز توسط شرکت ها و مراکز صنعتی بزرگ

جمع بندی

از ارزشمند ترین دوره ها در حیطه ی آموزش، دوره های کارورزی میباشد. کارورزی به دانشجویان و فارغ التحیلان کمک میکند تا به تجربه ی عملی آنچه که آموخته اند دست بیابند. سامانه ای تاسیس شده است به نام سامانه ی ملی کارورزی که به کمک آن کارآموز به شرکت های آماده ی پذیرش معرفی خواهد شد. در نتیجه دانشجویان راحت تر میتوانند شرکت مورد نظرشان را بیابند و از طریق آن خود و شغلشان را توسعه دهند.

کارورزی چیست؟ برای کارورزی باید از کجا شروع کنیم؟

اگر در ابتدای راه اشتغال هستید، قطعا یک بار کلمه ی کارورزی را میبایست شنیده باشید. بخاطر اینکه این کلمه معمولا برای کاربردهای نادرست بکار رفته است، برای خیلی ها معنای این کلمه همچنان سوال برانگیز است. اگر برای شما هم معنای این واژه همچنان گنگ است پچس با ما باشید.

کارورزی چیست؟

هر دوره ی آموزشی ای که با تجربه ی شغلی همراه باشد را کارورزی گویند. در حقیقت این معیت، دورهای کارورزی را به فرصت خوبی تبدیل کرده است تا شغل مدنظرتان را به خوبی و با جزئیات بررسی و کنکاش کنید. اینکه شما تصمیم بگیرید دوره های کارورزی را طی کنید یا نه میتواند کاملا تحت اختیار و انتخابتان باشدو یا حتی میتواند از روی اجبار باشد. یعنی هم میتوانید در شرکتی که از شرایط استخدامش گذراندن کارورزی است، دوره ها را بگذرانید و هم ممکن است از روی اجبار برای پاس کردن واحد های دانشگاهی خود به ثبت نام در این دوره ها اقدام کنید. در این زمان مناسب، شما قادر خواهید شد هم با محیط و چالش های شغل مدنظرتان رو به رو شوید و هم بتوانید در این فرصت توانایی های خود را افزایش بدهید. در پایان کار، شما به نقاط ضعف خود فائق آمده اید و قابلیت استفاده از نقاط قوتتان را به دست آورده اید.

هدف از کارورزی چیست؟

از عمده مشکلاتی که جویندگان کار با آن مواجه هستند، فعالیت عملی کم و در نتیجه رزومه ی کاری ضعیف است. خصوصا در شرایط حاضر، که تمام شرکت ها برای استخدام به دنبال افرادی هستند که رزومه ی کاریشان پربار باشد. پس برای اینکه راحت تر بتوانید کار بیایبید خوب است که از طریق گذراندن دوره های کارآموزی طراحی سایت در اصفهان، رزومه ی خود را تقویت کنید. در حقیقت علت پدید آمدن این دوره ها هم همین است. تاسیس این دوره ها هم به نفع کارآموز است و هم به نفع شرکت. چون شرکت ها نیز به واسطه ی کارآموز، پروژه های خود را با حداقل هزینه ها انجام میدهند. به عبارت بهتر، این کارورزی یک نظام آموزشی موثر و مفید و کارآمد است که به آموزش نظری صرف اکتفا نمیکند.

به چه کسی کارورز می‌گویند؟

به کسی که با اختیار خود و داوطلبانه بر اساس دانش قبلی و اولیه ی خود تصمیم میگیرند که مهارت هایشان را ارتقا بدهند کارورز گویند. دانش مقدماتی پیش از کارورزی بسیار ضروری است یعنی شما پیش از اینکه اقدام به پروژه های عملی کنید باید پیش نیازها را گذرانده باشید تا ذهنتان ٖآماده ی یادگیری باشد و همچنین از بقیه ی کارورزان عقب نمانید.

یک کارورز چه وظایفی دارد؟

اگر بخواهیم عمومی تر بیان کنیم، در شرکت ها، کارکنان به دو دسته ی کارورز و کارمند تقسیم میشوند. وظایف کارورزان در درجه ی پایین تری نسبت به کارمندان قرار دارد. کارفرما، باتوجه به اهداف شرکت و نوع شغل و خدمت، .وظایف مشخصی به کارورز خواهد داد. این یعنی هر کارورز وظیفه ی منحصر به فرد خود را دارد. بیشترین تاکید در دوران کارورزی بر روی آموزش است تا اشتغال. پس در این دوران انتظار نداشته باشید که وظایف اصصلی و اولویت های شرکت را به شما بسپارند. در عوض شما آماد ه میشوید که در آینده چگونه وظایف مهم و اصلی را مدیریت کنید.

تفاوت کارآموزی طراحی سایت در اصفهان و کارورزی چیست؟

 تا الان فقط کسانی که در کار تولید و ساخت درس خوانده بودند میتوانستند دوره های کارآموزی طراحی سایت در اصفهان را طی کنند. اما امروزه تقریبا همه ی رشته ها اعم از بازاریابی و حسابداری هم لازم است در کارورزی شرکت کنند. یکی از راحت ترین شیوه ها برای بالا بردن مهارت های شفلی، کارورزی است. فالبا اکثر کسانی که دوره ها را به پایان میرسانند در همان شرکتی که دوره دیده اند مشغول به کار میشوند. از اصلی ترین تفاوت هایی که کارورزی با کارآموزی طراحی سایت در اصفهان دارد در زمینه ی حقوق دریافتی است به این صورت که در کارورزی بر خلاف کارآموزی طراحی سایت در اصفهان، دریافت حقوق وجود دارد. همچنین زمان اتمام کارورزی بیشتر از کارآموزی طراحی سایت در اصفهان است و بین یکسال تا 18 ماه متغیر است. در کارورزی بر خلاف کارآموزی طراحی سایت در اصفهان شما در پایان دوره، به کارورز گواهینامه داده خواهد شد. پس تا اینجا متوجه شدیم که کارورزی بیشتر از کارآموزی طراحی سایت در اصفهان طول میکشد اما در عوض با مدرک همراه است و همچنین با حقوق همراه است.

یکی دیگر از تفاوت هایی که این دو دوره با هم دارند در تعهدات کارورز و کارآموز است. اینطور نیست که کارورزان نسبت به سازمانی که در آن هستند تعهد ندارند ولی تعهدات کارورزان بسته به مسئولیت های بیشتری که دارند بیشتر از کارآموزان است. کارآموزان میتوانند در وره های کوتاه تری، با مجموعه های متفاوتی کار کنند و تجربه کسب کنند. اما کارورز یک شاغل است که در کنار شغلش همزمان آموزش هم میبیند.

مزایای گذراندن دوره‌های کارورزی چیست؟

گذراندن دوره های کارورزی مزایای زیادی دارد که میتوان به صورت مختصر به بعضی از آن ها اشاره کرد. از جمله:

 • آشنایی نزدیک و واقعی با محیط کار
 • آشنایی با قوانین و چهارچوب های کاری
 • فرصت مهارت سنجی
 • فرصت تبادل اطلاعات و تجربیات با بقیه ی کارورزان
 • افزایش خلاقیت و مهارت حل مسئله
 • افزایش اعتماد به نفس کارورزان
 • ایجاد یک رزومه ی موثر و واقعی
 • افزایش امکان اشتغال در اثر رزومه ی خوب

مسیر شغلی و کارورزی چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟

از اهدافی که شرکت ها با اسنخدام کارورز دنبال میکنند، آموزش و و تربیت نیروی انسانی متخصص، با توجه به تخصص مورد نیازشان است. بهترین دستاوردی که شرکت در این دوره ها برای کارورزان دارد این است که آموزش بیهوده و غیر کاربردی نمیبینند و برعکس، دقیقا در جایگاه تخصص خود آموزش میبینند. خصوصا اگر در یک سازمان حرفه ای و متخصص دوره ببینند. این افراد شانس بیشتری برای اشغال میزهای شغلی دارند.

جمع بندی نهایی

تا اینجا تلاش کردیم کارورزی را تعریف کنیم و از مزایای این دوره برای شما بگوییم. در زمینه ی شغل مورد نظرتان میتوانید به شرکت های مدنظر درخواست بدهید و بعد از پذیرش مهارت های خود را ارتقا دهید.

کارورزی چیست؟

 کارورزی، زمان بسیار مناسبی برای آشنا شدن با فضای کار مدنظرتان است. با شرکت در این دوره ها به مهارت های خود بیفزایید.

 تفاوت کارآموزی طراحی سایت در اصفهان و کارورزی چیست؟

اینکه شما در طول آموزش حقوق دریافت میکنید یا نه از تفاوت اصلی دوره های کارورزی با کارآموزی طراحی سایت در اصفهان است. در کارورزی شما در مقابل کار بیشتری که میکنید حقوق هم دریافت خواهید کرد

 مزایای گذراندن دوره های کارورزی چیست؟

 • افزایش توانایی ها
 • آشنا شدن با فضای کاری
 • علاقه سنجی

برای ثبت نام در دوره کارآموزی چه باید کرد؟
تنها کافیست با شما 09133663640 تماس بگیرید
مدت زمان این دوره چقدر است؟
مدت این دوره کارآموزی 3 ماه است
هزینه این دوره چقدر است؟
این دوره بصورت رایگان برگزار میشود