_

در نتایج جستجو گوگل اولین باشید

_

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

افزایش ترافیک طبیعی سایت

اگر سئو به صورت اصولی انجام شود، موتورهای جستجو به مرور زمان اعتبار بیشتری را به صفحات سایت شما می دهند و ورودی سایت شما، به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند

تاثیر پایدار و طولانی‌مدت

هنگامی که در نتایج جستجو، رتبه سایت شما افزایش یابد، غیر ممکن است دوباره به راحتی به وضعیت قبل برگردید. این بدین معنی است که شما خیلی راحت و بدون هزینه و زحمت می توانید مشتری های جدیدی از گوگل داشته باشید

دسترسی به مشتریان واقعی

شما می توانید افرادی را به سایت خود دعوت کنید که از طریق موتور جستجو به دنبال خدمات و محصولات شما هستند و می توانند از این طریق نیازهای خود را بر آورده کنند
_

مزایای ما

خدمات سئو
اوج شید

بر اساس آمارهای بدست آمده، جستجو بزرگترین کانال ورودی مخاطبین به وب سایت می باشد. برای داشتن ترافیک مرتبط و هدفمند باید از سئو و بهینه سازی استفاده کنید. لازم به ذکر است سئو سایت باید به صورت اصولی و با آگاهی کامل باشد و به هیچ وجه به دست افراد نا بلد سپرده نشود که نتیجه بر عکس را به همراه دارد.

اگر می خواهید سایتتکراریداشته باشید ما گزینه خوبی نیستیم!

_

 اوج شید به شما کمک می‌کند

_

رتبه یک گوگل را کسب کنید !

_

نظرات مشتریان

_

مشتریان خوشحال ما
چه می گویند؟

آنتا اسماعیلی
مدیر بزرگترین سالن زیبایی ایران
عالی بود، تجربه واقعا فوق العاده ای بود!!
رضا جلیلی
سرپرست شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی فاز 18
بسیار سپاسگذارم از زحماتتون، همکاریمون انشالله ادامه خواهد داشت…
مهندس خطیبی
مدیر دپارتمان صادرات گروه پایا استون
تجربه فوق العاه ای بود. پیشنهاد می کنم با این تیم همکاری داشته باشید. کارشون عالیه
_

سوالات متداول

سوالات پرتکرار از
سوی کاربران

سئو چیست و چه فایده ای دارد؟

کلمه سئو اختصار از عبارت Search Engine Optimization است که به اصلاح بهینه سازی موتور های جستجو، سایت یا سئو نام برده می شود. برای اینکه سایت شما یکی از سایت های پر بازدید به حساب بیاید، باید سئو سایت را به خوبی قرار دهید تا موتور های جستجو رتبه شما را ارتقا دهند و سایت شما بیشتر نمایش داده شود. در بین کاربران اینترنت، موتورهای جستجو طرفدار زیادی دارد و حجم زیادی از ترافیک در یک وب سایت را از طریق آن تامین می شود.

چرا کلمات کلیدی اهمیت دارند؟

کلمات کلیدی ، به کلماتی گفته می شود که کاربران بیشتر آن ها را در موتورهای جستجو سرچ می کنند و در زمینه کاری شما اهمیت دارند. اگر شما بدانید از چه کلماتی استفاده کنید که وب سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو قرار گیرد، بهتر است روی همان کلمات تمرکز کنید. بدین صورت می توانید کاربران مربوطه را در سایت خود راهنمایی کنید و مشتری بیشتری داشته باشید.

چگونه سئو یک وب سایت انجام می شود؟

برای بهینه سازی وب سایت از استراتژی های مختلفی استفاده می کنند. برخی از این استراتژی ها داخل سایت انجام می شود. به طور مثال کدها و ساختار وب سایت  به صورتی تغییر می کند که موتورهای جستجو به آسانی آن ها را جستجو و از کلمات کلیدی بیشتری در وب سایت استفاده شود. امکان دارد به صورت خارجی باشد برای مثال برای اینکه نزد موتورهای جستجو به اهمیت شما افزوده شود باید لینک شما در وی سایت های مربوطه با اعتبار بالا قرار گرفته شود.

سئوی کلاه سفید،خاکستری و سیاه چه هستند؟

از مراحل مختلفی می توانید سئو انجام دهید. سئوی کلاه سفید به مراحلی که سالم بوده و برای نتیجه دیدن نیاز به زمان دارند گفته می شود. سئوی سیاه به مراحلی که ناسالم بوده، ولی بازدهی عالی دارد گفته می شود. لازم به ذکر است  در دسته کلاه سیاه اگر موتورهای جستجو متوجه شود، شما را جریمه می کند. برای اینکه هم جریمه نشوید و هم به نتیجه مطلوب برسید از مرحله سئوی خاکستری استفاده کنید.