طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مصالح ساختمانی

logo

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی سفیر ارگ

 • نیازهای طراحی سایت سفیر ارگ اسپادان

  شرکت سفیر ارگ اسپادان هم مانند سایر شرکت ها و اکثر کسب و کارهایی که امروز دغدغه دیده شدن و توسعه خود را دارند به موضوع مهم داشتن یک سایت حرفه ای و زیبا پی برده بود. آن ها به دنبال یک شرکت معتبر برای واگذاری پروژه توسعه شغلیشان بودند. با توجه به این که مجموعه اوج شید سابقه درخشانی در زمینه طراحی سایت و در زمینه سئو سایت مخصوصا سایت های فروشگاهی در سطح اصفهان و مشهد در سطح کشور داشته است. این صنعت، مجموعه اوج شید را برای توسعه کسب و کار خود انتخاب کرد.

 • راه حل اوج شید

  رقابت در بازارکار یک امر بسیار طبیعی است و آن کسی برنده این رقابت است که در وحله اول خدمات و محصولات برتری به مشتریان ارائه کند و در وحله دوم در زمینه تبلیغات و معرفی خود به مشتریان بهتر و قوی تر عمل کند. داشتن یک سایت زیبا و قابل اعتماد یکی از ارکان مهم توسعه کسب و کار در دنیای امروز برای اکثر مشاغل است.

  اوج شید با توجه به تجربیاتی که طی چند سال کار بر روی پروژه های طراحی سایت و سئو سایت به دست آورده بود. با ارائه طرحی زیبا و استراتژی منحصر به فرد مدیران صنایع را متقاعد به طراحی سایت فعلی نمود.

  طراحی یک سایت زیبا در مرحله اول و انجام تبلیغات در گوگل در مرحله بعد (گوگل ادوردز) برنامه اولیه و کوتاه مدت اوج شید برای بهبود و توسعه کسب و کار بود.

  انجام تبلیغات گسترده و همچنین سئو سایت آن برنامه بلند مدتی بود که اوج شید  برای ان ارائه کرد.

 • محصول نهایی

  سایتی که در حال حاضر مشاهده می کنید، حاصل تلاش های بسیار زیاد و شبانه روزی تیم طراحی سایت، تولید محتوا و سئو اوج شید می باشد. مدیران از روند به شدت سریع کار و همچنین افزایش تعداد تماس هایی که از طرف مشتریان با آن ها گرفته می شود بسیار حیرت انگیز و خوشحال هستند.

تکنولوژی ها

در طراحی سایت  از این تکنولوژی ها بهره برده ایم

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

کافی است فرم درخواست طراحی سایت را تکمیل نمایید و یا با مشاوران ما صحبت کنید!

طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت آموزشی طراحی سایت شخصی طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت ارزان

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

اگر پاسخ سوالات خود را در بخش سوالات متداول نیافتید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین با مشاوران ما صحبت کنید!

031-32316731

09122986282
09133663640

آخرین مقالات طراحی سایت

علاقمند به طراحی سایت هستید؟

طراحی سایت در اصفهان اوج شید
طراحی سایت در اصفهان اوج شید
طراحی سایت در اصفهان اوج شید