3 مورد مهم #برای بهترین طراح سایت در اصفهان چیست؟

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

برای طراحی سایت در اصفهان چه روش هایی به کار برده می شود؟

این محتوا به بهترین طراح سایت در اصفهان مربوط است. که ممکن است پرطرفدار یا به موقع باشد .(مثلاً مرور یک فیلم اخیر). محتوای همیشه سبز محتوایی که امروز و پنج سال بعد در فید من قابل استفاده است. که پین ​​کردن مواردی که برای نمایش در اوج شید کار می‌کنن. آیا ojshid نتایج را از میانگین سایت شما نشان می دهد؟

برای شروع این کار، بیایید بفهمیم که چه نوع سایت هایی تمایل دارند. محتوا را به فید من وارد کنند. راه دیگری برای فکر کردن به این موضوع این است. که محتوایی که فید من را پر کرده است.

باز هم، من این را به چهار روش تقسیم کردم – محتوایی که از طراحی سایت اصفهان است.

  • یوتیوب
  • ناشران ملی
  • سایت های صنعتی عمده
  • سایت های طاقچه

بهترین طراح سایت در اصفهان این بود که ببینیم. گوگل از کدام نوع سایت‌ها برای محتوای Discover Feed استفاده می‌کند. یوتیوب ممکن است به عنوان یک دسته عجیب به نظر برسد.

زیرا یک وب سایت خاص است، با این حال، حقیقت این است. که بسیاری از نتایج در فید من از YouTube آمده است. که من مجبور شدم. آن را یک دسته برای خودش بدانم.

اول از همه: شما باید بدانید که فید Discover است در ادامه شکل 1 طراحی سایت در اصفهان را مشاهده کنید.

طور میانگین شامل چند نتیجه است. پاسخ به آن … 25.75 است. با آن، در اینجا تفکیک انواع سایت هایی است. که به طور متوسط ​​فید من را پر می کنند. به عبارت دیگر، بهترین طراح سایت در اصفهان من URL های یوتیوب بود. در حالی که 26٪ از ناشران ملی، 25٪ از سایت های صنعتی بزرگ بود. و فقط 15٪ از سایت متوسط ​​شما آمده است. (بله، این اعداد به 101٪ می رسد … چون من گرد کردم). حکایت هایی درباره داده ها یوتیوب برنده. واضح اینجا بود.

سئو سایت در اصفهان سئو در اصفهان

شکل 1 طراحی سایت در اصفهان

اکنون، قبل از اینکه همه از اینکه گوگل با نشانی‌های اینترنتی

از دارایی‌های خود بر Discover مسلط است. بدانید که تسلط یوتیوب تنها با شروع فصل بیس‌بال ظاهر شد. قبل از شروع فصل بیسبال لیگ برتر 2021. نشانی‌های وب YouTube فقط با بهترین طراح سایت در اصفهان. در فید من در یک روز معین ظاهر شد. نه 9 بار. آیا این یک تصادف عجیب است؟

نه واقعا. من یک مهره بیسبال هستم. پس از شروع فصل، زمان قابل توجهی را صرف تماشای هایلایت های. بیسبال در یوتیوب می کنم. هر حال، این بدان معنی است. که طراحی سایت در اصفهان رفتار شما را برای مدت زمان. قابل توجهی در بانک های اطلاعاتی خود ذخیره می کند.

فید فقط یک سال منتظر ماند تا ویدیوهای هایلایت بیسبال را مانند چرخش ساعت وارد فید من کند! همچنین به این معنی است. که داده‌های اینجا احتمالاً (تقریباً قطعاً) برای من یا مشخصات من. (یعنی یک مهره بیسبال) منحصر به فرد است.

با این حال، ممکن است به این معنی باشد. که سایر نمایه‌هایی که ویدیوهای ojshid در آنها بسیار مرتبط می‌شوند. فیدهایی دارند که به همان شیوه عمل می‌کنند.

در واقع، کاملاً ممکن است. که برخلاف من – یک کاربر فصلی یوتیوب. این نمایه‌ها در 365 روز سال مقدار زیادی از طراحی سایت در اصفهان. را در فیدهای خود قرار دهند. در ادامه شکل 2 بهترین طراح سایت در اصفهان را مشاهده کنید.

همچنین شما می توانید بهترین طراح سایت در اصفهان را در این وبلاگ بشناسید

سئو سایت در اصفهان سئو سایت شرکتی در اصفهان

برای من، مهمترین نکته در اینجا تسلط یوتیوب نیست. بلکه به این دلیل است که گوگل به وضوح. “سایت های طاقچه” را برای قرار دادن. در فید Discover ترجیح نمی دهد. وقتی با هم ترکیب می‌شوند. 51 درصد از نتایج در فید من از ناشران ملی و سایت‌های صنعتی بزرگ است.

به نظر می رسد که این تمایل به سایت هایی است. که دارای اعتبار موضوعی بیشتری. نسبت به سایت های معمولی هستند. این کاملاً منطقی است که Google بخش‌های خاصی از محتوا. را «رتبه‌بندی» نمی‌کند. بلکه سعی می‌کند اولویت‌های عمومی کاربر را برآورده کند.

شکل 2 بهترین طراح سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان سایت‌هایی که بیشترین اعتبار را دارند

که به طور کلی با آن اولویت‌ها همسو هستند. از سهم بازار بیشتری برخوردار خواهند بود. آگهی‌ها و کارت‌های فید را بدون URL کشف کنید. اعدادی که در بالا ارائه کردم شامل تبلیغات و کارت‌هایی نمی‌شوند. که URL ندارند. یعنی محتوایی وجود دارد. که منبع آن هیچ وب سایتی نیست. بلکه خود گوگل است. نمونه ای از کارت فید ojshid که حاوی URL نیست.

به طور متوسط ​​روزانه 4.12 کارت بدون URL در فید اوج شید من وجود داشت. اکنون، این یک رقم بسیار حکایتی است. زیرا تقریباً همه این کارت‌های موجود در طراحی سایت در اصفهان است. بنابراین، با بهترین طراح سایت در اصفهان ممکن است. چنین کارتی را در فید خود مشاهده نکنید. آنچه در اینجا جالب است. این است که به نظر می‌رسد. گوگل تا چه زمانی به کارت‌های خود پس از نمایش در فید پایبند است.

سئو سایت در اصفهان سئو در اصفهان

من یک طرفدار ورزش هستم، اما بسکتبال زیاد تماشا نمی کنم. صرف نظر از این، گوگل همچنان فید من را با کارت هایی پر می کند. که امتیازات و برنامه بازی های بسکتبال مختلف را نشان می دهد. با این حال، و برای برجسته کردن میزان شخصی‌سازی فید. از اول مارس (یعنی شروع تمرینات بهاری بهترین طراح سایت در اصفهان. عمدتاً به بیسبال مربوط می‌شوند.

درست مانند طراحی سایت در اصفهان می باشد. برای ثبت، همانطور که Google با پیشرفت فصل بیسبال. کارت های بیشتری را به فید من اضافه کرد، محتوای دیگر را حذف نکرد. به این معنی که کارت‌های اضافی منجر به حذف نشانی‌های. وب از فید Discover توسط Google نشد.

در پرانتز، همین امر صادق بود. زیرا گوگل ویدیوهای برجسته بیسبال بیشتری را از YouTube به فید اضافه کرد.

به نظر می‌رسد گوگل اغلب ترجیح می‌دهد نمایش اولیه در فید

را طولانی‌تر کند تا اینکه نتایج را جایگزین کند تا تعداد.

بهترین طراح سایت در اصفهان را زیر یک آستانه مشخص نگه دارد.

تعداد تبلیغات در فید طراحی سایت در اصفهان وجود دارد.

معمولاً سه آگهی در نتایج کارت‌های اولیه نشان داده شده با فید.

وجود دارد – حداقل برای من وجود داشت.

با این حال، در طول دوره نظارت من، تعداد تبلیغات تغییر کرد.

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
چرا باید طراحی طولانی‌تر شود تا اینکه نتایج را جایگزین کند؟

بهترین طراح سایت در اصفهان را زیر یک آستانه مشخص نگه دارد.

۳-
تعداد تبلیغات در فید طراحی سایت در اصفهان چه تعداد است؟

معمولاً سه آگهی در نتایج کارت‌های اولیه نشان داده شده است.

۲-
در طراحی سایت چه چیز هایی حداقل برای من وجود داشت؟

با این حال، در طول دوره نظارت من، تعداد تبلیغات تغییر کرد

دوره جامع آموزش طراحی، سئو و بهینه سازی سایت

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
image
تماس فوری
مستقیم
image
دفتر مرکزی
اصفهان
اصفهان  خیابان هشت بهشت غربی بعد از چهارراه گلزار، کوچه 21(مجاهد)، متجمع مهستان
image
ساعات کاری
مجموعه
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
 

طراحی سایت در اصفهانبهترین طراحی سایت در اصفهانسئو در اصفهانسئو سایت اصفهان

حسین رفیع زادهمشاهده نوشته ها

حسین رفیع زاده هستم. استراتژیست توسعه فردی و شغلی. میتونم شما رو تو این بازار رقابتی با مشاوره دقیق و آنالیز تو زمینه کاریتون راهنمایی کنم و راه‌کارها و ایده‌های راه‌گشا و مطمئنی بدم تا باعث رشد چندبرابری شما تو کسب و کارتون بشه. امیدوارم بتونم با کمک خدا در خدمت به شما در انجام وظایفم موفق باشم و به شما کمک کنم تا اوج شید و در اوج بمونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *