6 مورد طراحی سایت در اصفهان چگونه است؟ قسمت ٪۱

Table of Contents

سرتیتر مقاله

_

طراحی سایت در اصفهان

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت

سئو سایت (بهینه سازی سایت)

انواع طراحی سایت در اصفهان

انواع سایت استاتیک و داینامیک

راه اندازی سایت در اصفهان

نمایش بیشترنمایش کمتر
نویسندهعلیرضا براتی
عبارت کلیدی طراحی سایت در اصفهان
دپارتماناوج شید
مدت زمان مورد نیاز برای مطالعه۱۰ دقیقه
تعداد کلمات۱۰۴۵

طراحی سایت در اصفهان

در این مقاله می خوایم ابعاد مختلف طراحی یک سایت رو از هر نظر مورد بررسی قرار بدیم. و اطلاعاتی که یک شخص باید در مورد یک سایت حرفه ای داشته باشه  رو در اختیارتون بذاریم.

شما در این مطلب در مورد انواع طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی. آموزشگاهی و شخصی ارزان، آموزش طراحی سایت و… اطلاعات کسب می کنی

با اوج شید همراه باشید.

اهمیت داشتن طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان در حقیقت به این معنی است که شرکتی که وظیفه طراحی به عهده آن گذاشته‎شود. به صورت تخصصی و حرفه ای کار طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب را دنبال کنه. و از طرف دیگه یک وب سایت تخصصی، باید با در نظر گرفتن نیازهای واقعی. هر کسب و کار، تحقیق در مورد مشتریان آن و به صورت اختصاصی بر اساس دستیابی. به یک یا چند هدف مشخص طراحی و تولید بشه.

امروزه حضور در عرصه وب به یک ضرورت تبدیل شده. و اگر کسب و کاری شروع به فعالیت گسترده در اینترنت نکنه. به طور حتم بخشی از کاربرانش را از دست میده. طراحی سایت در اصفهان در هر صنفی با بررسی شرکت ها متوجه می شیم. که شرکت هایی با طراحی سایت تخصصی و فعالیت مستمر در آن. شروع به کار کرده و بسیار در این راه موفق بودند. به همین سبب هر شغلی نیاز به طراحی سایت تخصصی و حرفه ای داره .

صرف راه اندازی یک نشانی اینترنتی علت موفقیت نیست. بلکه اولا باید از خدمات طراحی سایت تخصصی شرکت طراحی سایت اطمینان یابید. سپس رقبا را بررسی کنید و به طراحی وبسایت بپردازید. همچنین بعد از طراحی ، فعالیت پیوسته در سایت و برقرار ارتباط با مخاطبان سایت از روش های موثره .

همونطور که می دونید هزاران طراحی سایت در اصفهان در سراسر دنیا راه اندازی شده اند اما همه آنها موفق نیستند . بلکه آنهایی موفق شده اند که اولا در انتخاب شرکت طراح سایت دقت کرده اند و شرکت ojshid  را برگزیدند و سپس با فعالیت هدفمندانه و درست پله های موفقیت را طی کرده اند.

مسلما شما با مخاطبان خود در حوزه فعالیتتون آشنا تر هستید و نیازهای آنها را بهتر از طراح سایت می دونید، به همین سبب بهتره ابتدا امکانات مد نظر خود را انتخاب کنید و شرکتی را برگزینید که بدونید از عهده نیازهای شما بر میاد.

شکل 1 طراحی سایت در اصفهان
شکل 1 طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان همچنین برای داشتن یک سایت تخصصی و حرفه ای اطلاعاتی از مخاطبان. و کاربران آینده سایت تون را به شرکت طراحی سایت بیان کنید. تا با بهره گیری از مشاوره آنها ، سایتی طراحی بشه که تمامی نیاز های شما را برطرف سازه.

طراحی سایت تخصصی توسط تجارت گستر شهریار به بهترین نحوه انجام شده. و با وجود نمونه کار های مناسب در این زمینه و کسب رضایت مشتریان ، تاکنون موفق بوده.

مهمترین اهداف طراحی سایت در اصفهان چیست ؟

برخی از اهداف مهم طراحی سایت عبارتِ از : افزایش فروش ( خدمات یا محصول ) افزایش بازدید کننده. افزایش دنبال کننده (Follower) به خصوص در وب سایت ها خبری برند سازی اطلاع رسانی سریع به کاربران.

طراحی سایت در اصفهان  معرفی بسیار سریع محصول یا خدمات جدید افزایش مشتریان بالقوه و گسترش حوزه بازاریابی. ایجاد برتری نسبت به رقبای سنتی ایجاد حس اعتماد و اطمینان بیشتر در مشتریان. بهبود وضعیت پشتیبانی از محصولات و خدمات ارائه شده. افزایش رضایت مندی مشتریان جمع آوری آمار و اطلاعات کارآمد از مشتریان جهت برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت. ایجاد یک دفتر مرکزی در فضای وب جهت استفاده از امکانات بازاریابی گسترده در این فضا تسهیل خرید.

شکل 2 طراحی سایت دراصفهان
شکل 2 طراحی سایت دراصفهان

دریافت مشاوره یا کسب اطلاعات از سوی مشتریان استفاده بهینه از سرویس های باشگاه مشتریان در واقع هر وب سایت بنا به نوع کسب و کار، عمومی یا خاص بودن مشتریان هدف، سابقه و خط مشی سازمان و … اهداف مشخصی را دنبال می کنه.

اینجاست که طراحی سایت در اصفهان به صورت تخصصی برای هر شرکت و سازمان. بصورتی که به انتظارات و اهداف همان سازمان توجه دارد بسیار حائز اهمیته. یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین هدف هر سازمان افزایش فروش و رونق کسب و کاره.

یک شرکت طراحی سایت تخصصی این امکان را به شما می ده که با استفاده از ظرفیت بی انتهای دنیای اینترنت به دنبال مشتریان جدید بگردید ، از نیازهای آنان آگاهی بهتری کسب کنید و سازمان خود را بسیار حرفه ای تر و قابل اطمینان معرفی کنید.

تمامی اینها تنها از یک شرکت طراحی سایت در اصفهان که به صورت تخصصی در این زمینه به فعالیت می پردازه و از یک تیم خلاق و با تجربه استفاده می کنه قابل دستیابیه.

 

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت

 

کلمات کلیدی وب

آیتم های تخصصی و مشترک در طراحی وب سایت

 

ارسال خبرنامه

با داشتن سرویس عضویت در خبرنامه می تونید با در اختیار داشتن ایمیل کاربران آنها را از جدیدترین اتفاقات و محصولات مطلع کنید.

 

اسلاید شو

وجود اسلاید شو در وب سایت شما قادره محصولات و خدمات شما را به شکلی جذاب به مخاطبان شما ارائه کنه. برای طراحی اسلاید شو شما از بهترین افکت ها استفاده خواهیم کرد.

 

بخش اخبار

طراحی سایت در اصفهان یکی از بخش های مهم برای افزایش رتبه در گوگل بخش اخباره. که طراحی صفحه وب سایت مربوط به این بخش باعث پر بازدید شدن وب سایت شما می شه.

شکل 3 طراحی سایت اصفهان
شکل 3 طراحی سایت اصفهان

پرسش و پاسخ متداول

اغلب کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما در رابطه با خدمات و سرویس های ارائه شده شما سوالاتی دارند که با طراحی این صفحه وب می تونید سوالات مهم و متداول آنها را مطرح کنید و پاسخ بدید.

 

پیوندهای مفید

این صفحه وب سایت برای معرفی آشنایان، دوستان و همکاران شما کاربرد داره و با تبادل لینک با آنها می تونید رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش بدید.

پرسش و پاسخ متداول

اغلب کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما در رابطه با خدمات و سرویس های ارائه شده شما سوالاتی دارند که با طراحی این صفحه وب می تونید سوالات مهم و متداول آنها را مطرح کنید و پاسخ بدید.شرکت اوج شید در صفر تا صد طراحی سایت در اصفهان همراه شماست.

 

پیوندهای مفید

این صفحه وب سایت برای معرفی آشنایان، دوستان و همکاران شما کاربرد داره و با تبادل لینک با آنها می تونید رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش بدید.

 

جستجو (پیشرفته)

این سروسی در وب سایت های بزرگ کاربرد زیادی داره و یک مزیت به حساب میاد و کاربران با سرعت می تونند به اونچه نیاز دارند دست پیدا کنند. با طراحی این صفحه به آنها احترام میذارید.

 

جستجو (ساده)

برای دسترسی سریع به اهداف کاربران  مفیده همچنین در بهینه سازی وب سایت در موتور جستجوی گوگل موثره.

 

درباره ما

با طراحی این صفحه وب سایت شرکت و سازمانتان را به مخاطبان معرفی می کنید که این معرفی باعث اعتماد سازی کاربران به شرکت شما می شه.

 

بنر تبلیغاتی

با افزایش بازدید در وب سایت شما افرادی به فکر تبلیغ در سایت شما خواهند افتاد و در سایت شما تبلیغ میذارند. از همین حالا این بخش را درست طراحی و پیاده سازی کنید.

 

سیستم چت آنلاین

برای افزایش مدت زمان آنلاین ماندن کاربر در وب سایتتان وجود این بخش می تونه مفید باشه.

شکل 4طراحی سایت وردپرس
شکل 4طراحی سایت وردپرس

سیستم نظرسنجی

به افراد آنلاین در وب سایتتان احترام گذاشته و فضایی را برای اظهار نظر آنها در نظر بگیرید و برای طراحی سوالهای هفتگی از آنها نظر بخواید.همچنین از یک طراح سایت در اصفهان که تخصص کافی دارد مثل شرکت ojshid کمک بگیرید.

 

شبکه های اجتماعی

برای تقویت ارتباط خود می تونید چنانچه سازمانتون در شبکه های اجتماعی فعالیت داره وب سایت خود را با قرار دادن آیکون مربوطه به شبکه اجتماعی مورد نظر لینک کنید.

 

طراحی لوگو

یکی از روش های رسمیت بخشیدن و قابل توجه نمودن وب سایت یک سازمان لوگوعه. مرکز طراحی وب سایت پاریس وب همزمان با طراحی وب طراحی لوگو شما را انجام می ده.

 

قوانین و سیاست ها

برای معرفی اصول سازمان یا شرکتتان به مشتریان طراحی صفحه وب سایت این بخش می تواند مفید باشه.طراحی سایت در اصفهان با یک کلیک شما را به صفحه ی مورد نظر هدایت میکند.

 

گالری تصاویر

برای طراحی این صفحه وب عکس های متفاوت از محصولات و خدمات شما را قرار می دیم. دیدن این تصاویر برای کاربران هیجان انگیز خواهد بود و بازدید وب سایت شما را افزایش می ده.

 

نسخه چاپی

معمولا در وب سایت هایی که متن زیادی وجود داره مانند وب سایت های خبری در نهایت ممکنه کاربر بخواد از صفحه پرینت بگیره که با طراحی این سرویس این امکان را برای آن فراهم می کنید.

 

نمایش آب و هوا

یکی از ویژگی های جالب که امروزه در گوشی های و وب سایت ها وجود داره نمایش آب و هوا خواهد بود. که وجود آن در وب سایت شما کاربران را به سمت آن می کشونه. طراحی سایت در اصفهان نیازمند داشتن تخصص است. تا با توجه به بازار کار شما سایت مورد نظر برایتان طراحی شود.

 

نمایش اوقات شرعی

این سرویس بخصوص برای وب سایت های دولتی یک مزیت شناخته می شه.

 

نمایش ویدیو

مشاهده ویدیو برای کاربران جذابیت بیشتری نسبت به مطالعه مطالب داره. پس چنانچه در رابطه با موضوع سایت خود ویدیوهایی دارید برای طراحی وب سایت خود این گزینه را در نظر بگیرید.

 

آمار بازدید کنندگان

برای دیدن جزییات آمار بازدید کنندگان سایت در هر روز و هر دقیقه این قسمت مهمه چرا که برای موفقیت باید از اتفاقات داخل سایت مطلع باشید.

 

بهینه سازی کدها برای گوگل

طراحی سایت در اصفهان برای سایت شما با این دیدگاه طراحی میشه که بهینه بوده و بتون در موتورهای جست و جو همچون گوگل رتبه بالاتری داشته باشه.

میخواهید تخصصی‌تر بدانید؟

تماس مستقیم با متخصصین سئو در اوج شید میسر شده است.

طراحی صفحه اصلی

این صفحه اولین صفحه ایه که کاربر بعد از وارد کردن آدرس سایت آن را می بینه.

 

طراحی صفحه تماس با ما

اگر کاربران بخواند با شما در ارتباط باشند به واسطه این صفحه این کار امکان پذیره.

 

معرفی به موتورهای جست و جو

این کار نیاز به تخصص داره، ربات های گوگل باید از حضور وب سایت شما در اینترنت مطلع شوند ما تمامی اقدامات لازم برای معرفی وب سایت شما را انجام می دیم.

شکل 5 طراحی سایت حرفه ای در اوج شید
شکل 5 طراحی سایت حرفه ای در اوج شید

امکانات فروشگاهی

همه وب سایت های طراحی شده توسط مرکز طراحی سایت پاریس وب در نهایت این قابلیت را داره که به فروشگاه تبدیل بشه.

 

موبایل و تبلت

در حال حاضر تعداد بازدید کنندگان وب سایت ها با دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت با کامپیوتر یا PC برابره. پس باید به نظر بازدیدکنندگان حرفه ای احترام گذاشته و برای وب سایت خود نسخه موبایل و تبلت در نظر بگیرید.

 

گرافیک سایت

بسیاری از شرکت های طراحی سایت در اصفهان نمونه های زیبا و خوش رنگ و لعاب از وب سایت های طراحی شده خود را به نمایش میذارند اما یک وب سایت حرفه ای چیزی بسیار بیشتر از یک ظاهر زیبا و جلوه های گرافیکیه.

البته ظاهر نیز در موفقیت یک وب سایت تاثیر زیادی داره اما طراحی سایت حرفه ای و تخصصی باید براساس نیازها ، اهداف از پیش تعیین شده برای موفقیت باشه و علاوه بر ظاهر جذاب، کار خود را به درستی انجام بده، روی مخاطب تاثیر لازم را بذاره و رسیدن به اهداف مهم را تسهیل کنه.

مسلما یکی از بخش های پر اهمیت در طراحی سایت در اصفهان به صورت تخصصی گرافیک اونه . گرافیک سایت نقش مهمی در جذب مخاطب داره. گرافیک باید با موضوع سایت همخوانی داشته باشه. برای مثال طراحی سایت صنعتی با طراحی سایت آتلیه بسیار متفاوته. برخی از سایت ها نیازمند گرافیک زیبا و چشم نواز هستند، در مقابل در سایت های صنعتی و ابزار آلات طرح ساده مناسب تره.

به طور کلی استفاده از افکت ها و رنگ ها زیبا می تونه در خواننده احساس رضایت مندی ایجاد کنه. در صورتی که استفاده از رنگ های نامناسب و رنگ هایی که باعث آزار چشمه می تونه موجبات از دست دادن مخاطبانتان را فراهم کنه.

یک شرکت حرفه ای طراحی سایت در اصفهان به نام  ojshidاین امر را در طراحی سایت تخصصی خود رعایت نموده و گرافیک سایت های طراحی شده را بر طبق آخرین تکنولوژی روز پیاده می کنه.

سئو سایت (بهینه سازی سایت)

در طراحی سایت تخصصی ، بهینه سازی سایت ، نیز دارای اهمیته. تنها با طراحی یک سایت نمی توان انتظار درآمد زایی را داشت . طبق بررسی های انجام شده حدود 85 درصد افراد از موتورهای جستجو برای رفتن به یک سایت استفاده می کنند . به همین دلیل بهینه سازی سایت و کسب رتبه در موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخورداره .

با توجه به موارد بیان شده بهتره هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت تخصصی کنید . اوج شید به عنوان شرکت طراحی سایت تخصصی در تبریز فعالیت داشته و تاکنون با ارائه نمونه کارهای متعدد بازرگانی ، صنعتی ، فروشگاهی و شرکتی توانسته رضایت مشتریان خود را فراهم کنه.

شکل 6 اهمیت داشتن وبسایت
شکل 6 اهمیت داشتن وبسایت

طراحی سایت تخصصی اوج شید

شرکت تخصصی طراحی سایت اوج شید: شرکت اوج شید متشکل از تیم های حرفه ای برنامه نویسی به صورت تخصصی به طراحی وب سایت اصفهان و همچنین سئو اصفهان به بهبود رتبه سایت در گوگل  می پردازه. هدف های اصلی ما اولا ارائه بهترین خدمات و ساخت سایت های تخصصی و متناسب با برند و نوع کسب و کار مشتریان جهت رسیدن به بهترین نتیجه بوده و ثانیا پشتیبانی فنی گسترده از خدمات ارائه شده نیز برای ما بسیار حائز اهمیته.

تمرکز ویژه بر ارائه خدمات پشتیبانی و سرعت در عملکرد باعث شده طبق نظرسنجی ها تقریبا تمامی مشتریان در مورد پشتیبانی وب سایت های طراحی شده اعلام رضایت کامل دارند که این موضوع افتخار بزرگی برای ما محسوب می شه و ما را مصمم تر میکنه پشتیبانی از خدمات ارائه شده را همواره جزء اولویت های اصلی خود قرار بدیم.

در حقیقت هیچ محدودیتی در آنچه از سایت خود میخواید وجود نداره. همونطور که هموراه گفته ایم: اوج شید و اوج بمانید!

انواع طراحی سایت در اصفهان

سایت های اینترنتی از لحاظ روش طراحی، به دو دسته طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک تقسیم بندی می شند. طراحی سایت استاتیک به معنای طراحی سایت به شکلیه که بعدها اطلاعات سایت، توسط خود مدیر قابل تغییر نباشه.

در واقع، در اینگونه از وب سایت ها، هرگونه تغییر، وابسته به شرکت طراح می باشد، اما در سایت های داینامیک، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است.

کلا طراحی سایت های استاتیک، منسوخ شده و هم اکنون تنها برای سایت هایی استفاده می شه که بعدها اطلاعات آن هیچ تغییری نخواهد کرد، به عنوان نمونه سایت مربوط به یک فیلم سینمایی، بعدها نیازی به تغییر اطلاعات نداشته و می توان به شیوه استاتیک طراحی کرد.

اما در کل طراحی سایت استاتیک، هیچ برتری محسوسی بر طراحی سایت دینامیک نداره. سابق بر این، می توان قیمت ارزان سایت های استاتیک را دلیل ارجحیت آن بر سایت های داینامیک دونست ولی با بروز و ظهور سیستم های مدیریت محتوا، این خصیصه یا برتری سایت های استاتیک نیز از میان رفت.

برای شروع طراحی سایت در اصفهان باید چه مواردی را در نظر داشت؟

برای شروع کار به داشتن وب سایت نیاز دارید تا برای سایتان اسمی انتخاب کنید که از دو بخش تشکیل شده:

 • نام
 • حوزه

به صورت نام. حوزه (ojshid.com) است حوزه دارای بخش های متنوعیه به عناون مثال .com , . net, .ir , .edu و… که به ترتیب بخش آموزشی، نام کشور ایران، شبکه و یا سازمان و بخش تجاری را شامل می شه.

شما می توونید هر یک از این بخش های را انتخاب کنید و به ثبت برسونید برای این کار می تونید به بخش مشاوره جهان سایت مراجعه کنید و با توجه به کسب و کارتون یا علاقه خود دامینی را به ثبت برسونید.

نکته ایی که باید به آن توجه کنید نام یا دامین سایت همان آدرس سایته که شما را با آن می شناسند.

به عنوان مثال www.ojshid.com دامین این شرکته که شما در نوار آدرس خود دارید و هر کسی که می خواد به مطالب این سایت دست پیدا کنه باید آن را بدونه پس در انتخاب آن دقت کنید.

نکته دیگر هاست یا میزبانی است که سایت شما در آن قرار می گیره هر چقدر این فضا بیشتر باشه و سروری که سایت شما در آن به سرویس دادن می پردازه سرور بهتری باشه سایت شما از سرعت بهتری برخوردار میشه.

شکل 7 راه اندازی سایت در اصفهان
شکل 7 راه اندازی سایت در اصفهان

انواع سایت استاتیک و داینامیک

 

۱   طراحی سایت استاتیک

این روش یک روش منسوخ شده است چون دراین صورت شما امکان به روزرسانی سایت را به طور لحظه ای ندارید و در نتیجه باید از یک پیمانکار و اپراتور فنی یا یک برنامه نویس کمک بگیرید.

بنابراین سایت استاتیک معمولا برای سازمانها، شرکتها و افرادی که به صورت ماهانه یا سالانه محتوای وبسایت خود را تغییر می دند مناسبه. این گونه سایت ها به دلیل محتوای کم، فضا و هزینه ی کمتری را احتیاج دارند اما میتونند ظاهر زیبایی را برای خود داشته باشند.

۲   طراحی سایت داینامیک

این روش یک روش جدیدیه که شما به راحتی میتونید سایت خود را تغییر و به روزرسانی کرده و برای آن صفحاتی را اضافه یا کم کنید و انواع فرم ها را ایجاد نموده و نیز به آسانی درمحتوای وب سایت جستجو کنید.

بنابراین سایت داینامیک معمولا برای موسسات، سازمان ها، شرکت ها و افرادی که به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه محتوای وب سایت خود را تغییر می دند مناسبه.

این سهولت در کار باعث شده که این روش به صورت فراگیر مورد استفاده ی همگان قراربگیره و cms های مختلفی نیز در این زمینه خلق بشند.

این نوع طراحی سایت در اصفهان، باز به دودسته ی دیگر تقسیم می شود:

 

الفطراحی سایت داینامیک تک مدیره :

این نوع طراحی دارای یک مدیرسایته و مطالب خود را برای دیگران انتشار می ده. در واقع به این نوع سایت، سایت اطلاع رسانی نیزمی گویند.

 

بطراحی سایت داینامیک چند مدیره :

این سایت ها شامل سایت های فروشگاهی و یا پرتال های آگهی و انجمن ها و … است که در آن مدیرسایت می تونه کاربرانی را با سطح دسترسی پایین تر معرفی نموده تا بتونند مطالبی را در سایت انتشار کرده، یا محصولی را خریداری و یا در نظرسنجی ها شرکت کنند.

بنابراین شما می تونید بر طبق نیاز و فعالیت خود، و با مشاوره ی رایگان ما سایتی رابرای کسب درآمدتون انتخاب کنید. از جمله طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خبری، طراحی وبسایت آموزشی، طراحی وبسایت بازرگانی، طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت اداری، طراحی سایت هنری، طراحی سایت تجاری، طراحی سایت تولیدی، طراحی سایت خدماتی، طراحی سایت دانلودی و فروش فایل و…

 

انواع سایتها و تفاوت آنها

سایت های شرکتی:

وب سایت های شرکتی برای معرفی سابقه ی خود، ارائه ی خدمات یا محصولات و نیز با هدف ایجاد کاتالوگ آنلاین و به رهبری مفید ازابزارهای مناسب به کارمی روند تا به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان باشند.

سایت های خبری:

سایت خبری باید محتوای به روز و با فرمت های مختلف از جمله متن، صوت، ویدئو، فایلو… را با دسته بندی و چینش مناسب در سایت خود قرار بده.

شکل 8 طراحی سایت در اوج شید
شکل 8 طراحی سایت در اوج شید

بنابراین می شه بارعایت نکات امنیتی ودادن سطح دسترسی مناسب به خبرنگاران، محتوای به روز و بهینه ای را در آن قرار داده و نیز با تکنیک های سئو، صفحاتش را به سرعت برای کاربران بارگزاری کنه.

هم چنین از آن جایی که این سایت ها پربازدید می باشند، توجه به واکنشگرایی یا ریسپانسیو بودن سایت مهمه تا کاربران از طریق گوشی یا تبلت هم بتونند ازسایت دیدن کنند.

سایت های فروشگاهی یا تجاری:

امروزه طراحی سایت های اینترنتی به دلیل امنیت و راحتی مشتریان، بسیار مورد توجه قرار گرفته. این گونه سایت ها با ارائه ی مطالب مفید از محصولات خود و نیز تهیه ی عکس ها و فیلم های مختلف از آن ها، به روشهایی متفاوت با مشتریان ارتباط برقرار کرده و تبلیغ می کنند تا در نتیجه خدمات بهتری را عرضه نمایند. مواردی که در این گونه سایت ها باید گنجانده شوند از قبیل:

امکان اتصال به درگاه ها یپرداخت اینترنتی

امکان سبد خرید برای محصولات همراه با کد  تخفیف

امکان نظرسنجی برای کاربران و مشتری ها

امنیت و سرعت لود بالا

مدیریت محصولات، کاربران، سفارشات، برندها، مقالات و اخبار به صورت مجزا

طراحی واکنشگرا (یا ریسپانسیو)

سایتهای اداری یا سازمانی:

سایت اداری برای اطلاع و خبررسانی برای کارکنان اداره و کاربران به کارمی رود تا از این طریق مدیران و فرمانداران بتوانند در زمان خود ودیگران صرفه جویی کنند.

بنابراین باید آخرین بخش نامه ها، اطلاعیه ها، فرم های نظرسنجی وفایل ها و هرگونه فرمی  که در ارتباط باکاربران باشه را در خود تعبیه کنه تامراحل اداری برای ارباب رجوع روشن شود.

علاوه بر این از آن جایی که این گونه سایتهادولتی میباشند باید قوانینی از جمله داشتن لینک به پایگاه ها یا طلاع رسانی دولت، پرچم ایران، وضعیت آب و هوا و غیره درآن رعایت شود.

سایتهای آموزشی:

به دلیل اهمیت و پیشرفت درارتقاء سطح دانش، اینگونه سایتها باید از سئو خوب و سرعت بالایی بهره مند باشند.

همچنین از مطالب به روز و حساب شده ای استفاده کنند و کتاب های مفیدی را برای کاربران معرفی یا بفروشند.

بنابراین شما با آموزش های مفید در فرمت های مختلف از جمله متن، عکس، فیلم، صوتو…  ونیز برگزاری دوره های آموزشی آنلاین، ارتباط مفیدی را با کاربران برقرار نموده و با جلب توجه و اعتماد آن هاکسب درآمد کنید.

دیگر سایتها نیز از جمله سایتهای خدماتی، نظافتی، صنعتی، ورزشی، هنری و… نیز با ارائه ی نمونه کارهای خود در قالب متن، عکس، فیلم و…توانایی های خود را به دیگران معرفی کرده و به آنها خدمت رسانی کنند.

بازار کار طراحی سایت در اصفهان

بازار کار طراحی سایت در اصفهان: وب سایت ها امروزه تبدیل به یکی از مهمترین دروازه های معرفی و ارائه خدمات به مشتریان شده اند. تعداد کاربران اینترنت و فروش آنلاین در جهان به سرعت در حال افزایشه و آنلاین بودن تنها راه برای این بازاره.

سایت شما پنجره شما به سوی دنیای خارجه و مشتریان شما در حال حاضر در خارج به صورت آنلاین وجود دارن. همه اونچه که شما نیاز دارید یک استراتژی بازاریابی آنلاین کارآمده همراه با بازاریابی موثر در اینترنت.

وب سایت ها تجارت الکترونیکی فروشگاه شماست که برای هر کسب و کار آنلاین نیاز روز هر فروشنده در این عرصه اس.

پس امروزه هر ارگانی که می خواد خدمات و محصولات خودش رو به بازار طراحی سایت در اصفهان ارائه کنه، نیاز به یک وب سایت حرفه ای، از نظر ویژگی های خودش رو داره. که تموم ویژگیهای ممکن وب از جمله: رابط عالی، آسان و ارسال درست اطلاعات را دارا باشه.

راه اندازی سایت در اصفهان

راه اندازی وبسایت در اصفهان بدلیل حجم رقابت بالا در مشاغل، بسیار مورد استقبال مردم اصفهان، صاحبان صنایع و کسب و کارهای موجود در اصفهان قرار گرفته. راه اندازی سایت مورد تقاضای صاحبان کسب و کاریه که نمی خواند در این بازار پررقابت به فراموشی سپرده بشند.

اهیمت و ضرورت طراحی سایت در اصفهان چیست ؟

راه اندازی سایت در اصفهان در حال حاضر یکی از بهترین روش های ارائه محصولات و خدمات در شهر اصفهانه. چرا که در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت مردم به دنبال جستجوی رفع نیازهای خود در فضای اینترنت و سایت های معتبرند.

راه اندازی سایت به تنهایی قطعا نمی تونه ابزاری برای تبلیغات و ارائه محصولات شما به بازار هدفتان باشه. در صورتیکه راه اندازی سایت در اصفهان برای شما هدفه و می خواید محصولات خودتون رو از طریق سایت به مردم اصفهان معرفی کنید، نیازمند همراهی طراحی سایت و سئوسایت از طرف شرکتی معتبره که بازار اصفهان را به خوبی بشناسه. شرکت طراحی سایت اوج شید با به کارگیری کادری با تجربه و متخصص آماده ارائه خدمات راه اندازی سایت در اصفهان با داشتن پیشینه دانش فنی و تخصصی در زمینه راه اندازی سایت و شناخت کافی بر بازار اصفهانه.

چرا طراحی سایت در اصفهان

وب سایت ها امروزه تبدیل به یکی از مهمترین دروازه های معرفی و ارائه خدمات به مشتریانند. تعداد کاربران اینترنت و فروش آنلاین در جهان به سرعت در حال افزایشه، و آنلاین بودن تنها راه برای این بازار بالقوه اس.

سایت شما پنجره شما به سوی دنیای خارجه و مشتریان شما در حال حاضر در خارج به صورت آنلاین وجود دارن. همه آنچه که شما نیاز دارید یک استراتژی بازاریابی آنلاین کارآمده همراه با بازاریابی موثر در اینترنته.

وب سایت های تجارت الکترونیکی فروشگاه شما اس که برای کسب و کار آنلاین نیاز روز هر فروشنده در این عرصه است.

پس امروزه هر ارگانی که بخواد خدمات و محصولات خودش رو به این بازار ارائه کنه، نیاز به یک وب سایت حرفه ای، از لحاظ ویژگی های خودش، داره که تمامی ویژگیهای ممکن وب از جمله: رابط عالی، آسان و ارسال درست اطلاعات را دارا باشه.

علت نیازمند بودن به طراحی وب سایت چیست؟

 • طراحی وب سایت موجب ایجاد یک کسب و کار همیشگی برای شما می شه. به این صورت که این کسب و کار بر خلاف کسب و کارهای دیگه هیچ گونه تعطیلی نداره. این کار سبب می شه تا شما وب سایتی داشته باشید که در تمامی روزها، ساعات و ثانیه های شبانه روز باعث ایجاد در آمد برای شما می شه. دقیقا مثل کارمندی که تمام شبانه روز مشغول به فعالیته.
 • حریف شما مطمئنا داری یک وب سایته. بنابراین مشاغلی که باطراحی وب سایت دارای یک سایت شده اند دارای یک مزیت مثبت اند. آن ها خیلی راحت تر از شما مشغول جذب مشتری اند.
 • امروزه کسب و کارهایی که که دارایطراحی وب سایت هستند به راحتی از طریق جستجو در موتور گوگل قابل دسترسند. به خصوص امروزه که همه افراد دارای تلفن های هوشمند هستند؛ و به راحتی از طریق جستجو در گوگل می تونند شما را پیدا کنن.
 • داشتن یک سایت سبب ایجاد اطمینان برای مشتریان شما می شه. معمولا در سایت ها اطلاعاتی نظیر شماره های تماس، آدرس شرکت، نماد اعتماد و … قرار می گیره. که باعث می شه تا مشتریان با اعتماد و اطمینان بیشتری خرید کنند.
 • معمولا مشاغلی که دارای سایتند درآمد بیشتری نسبت به مشاغلی دارند که بدون سایتند.

داشتن یک سایت حرفه ای چه کمکی می تواند بکند؟

 • شما با داشتن سایت، خود را در برابر دید چند میلیاردی در جهان قرار می دید. این به نوبه خود باعث افزایش بازدید، افزایش خرید و بهبود و رونق کسب و کار شما میشه.
 • شرکت ها خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دند.
 • با توجه به اینکه وب سایت ها از سراسر جهان قابل دسترسند، برخلاف کسب و کارهایی که فقط در یک محله یا استان فعالیت دارند. بنابراین شما با داشتن یک سایت خود و کسب و کارتون را جهانی می کنید آیا می‌خواید کسب‌وکار خود را بصورت آنلاین گسترش بدید و به طراحی سایت حرفه‌ای نیاز دارید؟ کافیه با طراحی سایت اوج شید در ارتباط باشید.
شکل 9 بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان
شکل 9 بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

بازار کار طراحی سایت در اصفهان

خبر خوب برای کسایی که به تازگی تصمیم به یادگیری طراحی سایت گرفته اند اینه که با توجه به رشد روز افزون اینترنت در کشور و تمایل کسب و کارها و فروشگاه ها برای فروش و تبلیغات اینترنتی زمان مناسبیه که با شرکت در کلاس های آموزش طراحی سایت اصفهان وارد بازار کار شده و درآمد قابل توجهی داشته باشن و همچنین تا سالیان طولانی برای فعالیت و کسب درآمد تو این عرصه جای کار وجود داره.

طراحی وب

شما می تونید با خیالی راحت طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. متخصصان اوج شید با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندار های روز دنیا شما را در امر (طراحی سایت) همراهی می کنن. فناوری اطلاعات اوج شید از این که طراحی سایت خود را به ما می سپارید بسیار خرسند میشه. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی سایت طراحی وب سایت شما را از دیگه شرکتها متمایز می کنه.

طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت میگیره.

طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری داره. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی. باید به استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو در اصفهان باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان بشیه.

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به طراحی سایت شما سر می زنه، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کنه رنگبندی و طراحی سایت شماست.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه اس. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی اونه که درکمترین زمان ممکن انجام می شه.

اهمیت داشتن طراحی سایت در اصفهان

اهمیت داشتن وب‌سایت در اصفهان زمانی مشخص میشه که بفهمید گروه زیادی از مشتریان بالقوه هستند که شما و محصولتان را نمیشناسن، این وضعیت زمانی بدتره که عده‌ای از مشتریان ناآشنا باشما بشدت بدنبال شرکتی مثل شما میگردند اما نمیابند. به این فکر کنید که چگونه میتونیم همه این مشتریان رو پیدا کنید و فروش خوبی داشته باشید. برای یک کسب‌وکار پر‌رونق تبلیغات عامل موفقیته.

دلایل زیادی وجود داره که چرا یک وب‌سایت میتوانه به کسب‌وکار شما کمک کنه. مهمترین دلایل شامل موارد زیره:

دسترسی آسان به شما و خدمات یا محصولاتتان

طراحی سایت برای کسب‌وکارتان در اصفهان باعث میشه خدمات ویژه‌ یا محصولات خاص شما همیشه درمعرض دید باشه. یعنی 24ساعت شبانه روز / ایام تعطیل/ از هرنقطه از کره زمین، میتونند محصول شما رو ببینند و اطلاعات تماستون رو پیدا کنند. اینکه دایره فروش به این گستردگی داشته باشید اولین دلیل برای داشتن یک وب سایت مناسبه. ضمن اینکه هزینه بسیار ناچیزی برای این پوشش منطقه‌ای و زمانی برای بازاریابی پرداخت می کنید.

ادامه راهنمای جامع طراحی سایت در اصفهان

برای مطالعه کلیک کنید

سوالات متداول؟

پرسش و پاسخ به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد موضوعات خاص در زیر آورده شده است. با این حال اگر سوال خاصی مد نر شماست که در اینجا نیست، آن را با ما در میان بگذارید.

۱-
علت نیازمند بودن به طراحی وب سایت چیست؟

داشتن یک وبسایت میتواند نتایج خوبی را برای بیزینس شما داشته باشد. برای مثال میتواند کسب و کار، خدمات و محصولات شما را به مشتریان معرفی کند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقالات اوج شید را دنبال نمائید.

۳-
آیتم های تخصصی طراحی وب سایت چیست؟

کلمات کلیدی وب، ارسال خبرنامه، اسلاید شو، بخش اخبار و دیگر آیتم ها در این مقاله معرفی شده اند. با مطالعه ی قسمت آیتم ها میتوانید پاسخ این سوال را دریابید.

۲-
طراحی سایت تخصصی اوج شید چگونه است؟

ما در اوج شید به شما کمک میکنیم که بهترین وبسایت اینترنتی را داشته باشید و بتوانید از آن استفاده نمائید. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با متخصصین ما تماس حاصل نمائید.

دوره جامع آموزش طراحی، سئو و بهینه سازی سایت

ارتباط مستقیم با کارشناسان

_
شنبه تا پنجشنبه
ساعت ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
image
ساعات کاری
مجموعه
اصفهان خیابان هشت بهشت خیابان گلزار مجتمع عبادی
image
دفتر مرکزی
اصفهان
 • بالا بردن رتبه سایت در گوگل، رازهای سئو
 • برای کسب رتبه اول گوگل تنها با او دوست باشید!
 • راهکارهای افزایش رتبه ی سایت در گوگل
 • ارتقا رتبه سایت در گوگل | افزایش رتبه در گوگل تضمینی
الان سئوشید!

سرتیتر مقاله

_
 • انتخاب کلمات کلیدی اشتباه
 • اجتناب از طراحی های پیچیده
 • رقابت از وبسایت های دیگر
 • دست از ردیابی سایت بر ندارید
 • محتوای شما تازه و به روز
نمایش بیشترنمایش کمتر

طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *